Pompeo v Česku: Pivo, kritika za roušky i naštvaná Čína. A žena s Babišovou měnily boty

 
Uctění amerických vojáků, české pivo, jednání se státníky, ale i naštvání Číny. To všechno stihl americký ministr zahraničí Mike Pompeo během dvou dnů v Česku. A na problém si Trumpův ministr zadělal i v USA, tamní média si totiž všimla, že během putování po Česku odkládal z obličeje roušku. Třeba tehdy, když pil české pivo. Separátní program měla Pompeova manželka Susan, část středy strávila po boku manželky premiéra Andreje Babiše (ANO) Moniky. Obě dámy zaujaly mimo jiné tím, že se během pár hodin stihly přezout.
13.08.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18991 článků) , Mike Mike (65 článků)

Pompeo „vlezl“ Zemanovi do dovolené, tvrdí diplomat Žantovský. A řekl, v čem Petříček selhal

 
Návštěva Česka na přání Američanů - tak o návštěvě amerického ministra zahraničí Mikea Pompea mluví bývalý velvyslanec v USA Michael Žantovský. V pořadu Epicentrum Blesk Zpráv zhodnotil jednotlivá témata schůzek. Podle jeho slov je překvapivé, že šéf americké diplomacie v Česku strávil téměř tři dny. V návštěvu prezidenta Donalda Trumpa do voleb v USA - a zřejmě ani po nich - už český diplomat nedoufá, to, že nepřijel, je podle něj selhání české diplomacie. Žantovský si v Blesku také „rýpl“ do prezidenta Zemana.
13.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5120 článků) , Michael Michael (1526 článků)

Zdeněk K. to měl k synovi, kterého upálil, sotva 500 metrů: Chtěl vyvraždit svět, říkají štamgasti

 
K bytu syna Lukáše (†30) a vnuka Dominika (†9) to měl Zdeněk K. (54) co by kamenem dohodil. Stačilo pět minut ostřejší chůze, aby mohl v 11. patře paneláku v Bohumíně rozpoutat ohnivé peklo. Zemřelo při něm 11 lidí, včetně tří dětí. Zdeněk K. je ve vazbě a hrozí mu doživotí.
13.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Lukáš (29 článků)

Lukáš K. (†30) a Lenka V. (†30) se měli brát: Místo svatby přišla smrt v ohnivém pekle

 
Byli zamilovaní, těšili se na dlouho plánovanou svatbu. Lukáš K. a Lenka V. odložili letní veselku kvůli koronaviru. A už nikdy se jí nedočkali... Otec budoucího ženicha Zdeněk K. (54) je v sobotu nemilosrdně upálil v bohumínském paneláku i s jejich synkem Dominikem (†9).
13.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Lukáš (29 článků)

Jiří Krampol (82) u vytržení: Uznávaný šaman prorokuje návrat zesnulé Hanky (†59)!

 
Jiří Krampol (82) se naposledy rozloučil se svou ženou Haničkou (†59), která zemřela na selhání všech orgánů a prasklý vřed minulé pondělí. Jednalo se o vskutku velmi moderní a netradiční rozloučení, kde promluvil i šaman! Neuvěříte, co předpověděl...
13.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (843 článků)

Záhadná smrt chlapce (†8): Před svou smrtí řekl mamince, že ji miluje

 
Skotský chlapec Cillian Anderson (†8) z města Dundee hrál počítačovou hru Fortnite, když ho zavolala maminka Clare Walkerová (31), aby se převlékl do pyžama a podíval se s ní na film. V tu chvíli chlapec vykřikl a zkolaboval. Než vydechl naposledy, stihl ještě mamince říct, jak moc ji miluje.
12.08.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Anderson Anderson (6 článků) , Anderson Anderson (6 článků)

Tragédie v Bohumíně: Oběti otřesného požáru musí identifikovat speciální tým

 
Identifikaci obětí sobotního požáru bytu v Bohumíně na Karvinsku řeší speciální tým expertů složený z antropologa, genetika, daktyloskopa, soudního lékaře, dokumentaristy a z vedoucího skupiny Petra Bendla. Šéf skupiny ČTK sdělil, že první část identifikace provádí tým přímo na místě činu ohledáním zemřelých, druhou pak na pitevně.
12.08.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (506 článků)

Rozzlobený Hurikán Dalibor Janda: Zneužili moje jméno!

 
Dalibor Janda (67) zůstal v šoku, když se mu začali ozývat zklamaní diváci a ptali se ho, proč nevystoupil na festivalové akci v Mariánských Lázních. Podle všeho ho převezl pořadatel a bez souhlasu zneužil jeho jméno, aniž by se s ním na koncertu domluvil!
12.08.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (203 článků)

Filantrop George Soros slaví 90 let. Celý život pomáhá miliardami, přesto je nenáviděný

 
Svůj majetek získal George Soros burzovními spekulacemi, kterými do úzkých dostal i zdánlivě neotřesitelnou britskou libru. Americký investor s maďarskými kořeny se ale vymyká vžité představě o bezskrupulózním finančním žralokovi. Jeho peníze totiž z nemalé části míří na charitu, slouží k podpoře lidských práv či k financování projektů v zemích třetího světa. Finančník a filantrop Soros 12. srpna slaví 90. narozeniny.
12.08.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (243 článků)

Žhavý souboj dekoltů na křtu! Komu do výstřihu nakukoval Aleš Brichta?

 
V den, kdy zpěvačka Electric Lady neboli Tereza Rays (33) křtila svůj nový klip, bylo skutečně vedro, a tak není divu, že mnohé slavné ženy zvolily dost odhalující modely. Nejhlouběji do svého dekoltu nechala nahlédnout sama „oslavenkyně“... a překvapivě o generaci starší moderátorka akce, herečka Eva Čížkovská (54).
12.08.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Čížkovská (57 článků) , Aleš Brichta (175 článků)