„Bureš, půjdeš. Nejsme tvoje firma!“ Václavák spílal Babišovi a uctil oběti masakru

 
Na demonstraci za odstoupení premiéra Andreje Babiše (ANO) na Václavském náměstí v Praze dorazilo podle policie přes 45 tisíc lidí. Protest byl svolán i přes tragédii v ostravské nemocnici, kde Ctirad V. zastřelil šest lidí a další tři jsou zranění. Václavák uctil památku obětí minutou ticha. Jinak se však ozývalo provolávání hanby či demise Babišovi. Poté se demonstranti v hlasitém průvodu vydali na hlavní nádraží, kde rozdávali letáky. Podle řečníků je premiér nadále ve střetu zájmů a občany ČR si vzal za rukojmí. A to kvůli auditu Evropské komise. Další demonstraci organizátoři svolali na 17. prosinec. Premiér ještě v průběhu prostestu uvedl, že nerezignuje.
10.12.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků)

„Čekal jsem, kdy se to stane,“ říká o masakru hejtman. Babiš zděšen, Čaputová smutní, Duka se modlí

 
Masakr v Ostravě pohnul i mnohými politiky. Přímo do nemocnice se vydali vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), kterého později doplnil i premiér Andrej Babiš (ANO), jenž zrušil svou cestu do Estonska a vydal se letecky na východ republiky. Babiš tam promluvil i o sirénách, které se za oběti rozezní 17. prosince. A o finanční pomoci pozůstalým, kdy čeká i uspořádání veřejné sbírky. Ozývají se i další. Včetně prezidentky Slovenska Zuzany Čaputové.
10.12.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků) , Jan Hamáček (1350 článků)

Marian Vojtko z Čarodějky: Musím mamince přiznat, na co se chystám. Nebude ráda!

 
Na předvánočním setkání souboru populárního muzikálu Čarodějka nechyběla žádná z hvězd tohoto představení, které okouzlilo Česko. Nejvíce pozornosti však na sebe strhávala představitelka titulní role zelené čarodějky Elphaby Elis Ochmanová (30).
10.12.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (228 článků)

Vrah z ostravské nemocnice kontaktoval zpěváka Stypku: Ctirad byl labilní!

 
Fakultní nemocnice v Ostravě v úterý zažila obrovskou tragédii. Ctirad V. (†42) svou nelegálně drženou zbraní zastřelil šest lidí a několik vážně zranil. Když ho dopadli policisté ve vrtulníku, zbraň obrátil proti sobě. Zpěvák David Stypka (40) na sociálních sítích informoval, že si s vrahem čtrnáct dní psal. O čem?
10.12.2019 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Stypka (13 článků)

VIDEO: Skrz mraky do jiných mikrosvětů. Vltavskou zdobí šílená velkoplošná malba, podívejte se

 
Stěna vnějšího atria u stanice MHD Vltavská se proměnila v obří mapu. Velkoplošná malba vznikla pod rukama Pavla Duška a Josefa Šmída na základě výtvarné soutěže Mural Art Vltavská, kterou letos zrealizovala MČ Praha 7 společně s Dopravním podnikem hl. m. Prahy.
10.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Pepa Šmída (2 články)

Nechtěl jsem to řešit, říká fotbalista Darida prodeji bavoráku: Nemá fáro ani skoro milion

 
Takhle si plzeňský odchovanec Vladimír Darida (29) adventní návštěvu rodného města určitě nepředstavoval. Záložník berlínské Herthy svědčil u Krajského soudu v Plzni v procesu s Čeňkem P. (34), kterému podle obžaloby naletěl při prodeji auta. Fotbalista nechtěl mít s prodejem zánovního BMW starosti, teď nemá auto ani peníze.
10.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Darida (6 článků)

Moderátor Divošek Vojnar rok po rozchodu: Svatba a další dítě!

 
Moderátor Petr Vojnar (43) se před rokem rozešel s Andreou, s níž má syna Sebastiana (3). Už několik týdnů září po boku nové partnerky, barmanky Lenky Weidlichové (33).
10.12.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (69 článků)

Verešová ve Špindlu poprvé ostrouhala! Natřela jí to Nikol Švantnerová

 
Do loňského roku vévodila Špindlu Andrea Verešová (39), která oslňovala svými leopardími overaly a lyžemi se zlatým vázáním. Letos to ale na plné čáře vyhrála modelka Nikol Švantnerová (27). Podívejte se, jaké outfity si na zimní sezonu pořídila.
10.12.2019 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1239 článků) , Nikol Švantnerová (334 článků)

Láska až za hrob: Životní partneři zemřeli 33 hodin po sobě

 
Vztah Boba a Corinne Johnsonových nešel popsat jinak než jako životní láska. Vzali se před 68 lety a na rodinné farmě spolu prožili téměř celý život a vychovali sedm dětí. Vše dělali společně, a dokonce i jejich čas vyprchal prakticky ve stejnou chvíli. Jeden druhého přežil pouze o jeden den.
10.12.2019 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Bob (5 článků)

Kutil z Receptáře i Krejzových Navrátil: Manuální práce dělá moje žena!

 
Po Václavu Postráneckém (†75) převzal seriál Krejzovi i pořad Receptář prima nápadů. Jako hlava rodiny v seriálu Krejzovi má Oldřich Navrátil (67) pod palcem čtyři seriálové dcery. Jak na tenhle »krejzy« seriál, kterému věnoval rok natáčení, vzpomíná?
10.12.2019 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (105 článků)