Milence chce dát k Vánocům brexit. Johnson čelí kritice za letadlo i „Lásku nebeskou“

 
Předčasné britské volby se rychle blíží, zbývají už jen dva dny a konzervativci v čele se svým předsedou, premiérem Borisem Johnsonem dělají všechno proto, aby získali přízeň voličů. Johnson se svým týmem objíždí celou zemi, vystupuje v televizi a při tvorbě svého volebního videa se inspiroval oblíbeným filmem Láska nebeská (2003). Nejen Britům slibuje „hory doly“, v rozhovoru pro stanici BBC, že brexit „dotažený do konce“ bude vánoční dárek pro jeho mladou přítelkyni Carrie Symondsovou (31). Tu ale rozhodně nepotěšil jeho poslední „kousek“, jako environmentální aktivistka preferuje cestování nezatěžující životní prostředí, její milý si ale na krátkou cestu z jednoho města do druhého povolal tryskáč. Ve vlaku by přitom podle Daily Mailu strávil jen 55 minut.
10.12.2019 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (15 článků)

„Parchanti, zrůdy.“ Novotný hájil pomník, při hádce v Řeporyjích to vlasovci schytali

 
„Poprosím o minutu ticha za oběti dnešního útoku v Ostravě,“ uvedl Pavel Novotný, než spustil svůj historický exkurz o vlasovcích. O ně se strhl v úterý večer v Řeporyjích ostrý spor. Jedni je nazývali hrdiny, kteří pomohli Čechům při pražském povstání. Druzí za zrádce, kolaboranty s nacistickým režimem a „parchanty“, kteří si úctu nezaslouží. Zastupitelstvo rozhodlo jednoznačně. Záměr na pomník schválilo v poměru 10 ku 0.
10.12.2019 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (695 článků)

Míša Tomešová splácí 100tisícový dluh! Jsem na nule, tvrdí muzikálová hvězda

 
Jak se říká - neznalost neomlouvá. Muzikálová zpěvačka Michaela Tomešová (28) kvůli menšímu nedorozumění v pobírání rodičovského příspěvku nasekala dluh bezmála 100 tisíc korun! Částku už začala splácet, ale přesto tvrdí, že je na nule.
10.12.2019 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (141 článků)

První dáma TOP 09 šije do Babiše. A Topka dává podnět prošetřit dotace pro Agrofert

 
TOP 09 v úterý podala podnět Vrchnímu státnímu zastupitelství v Praze, aby prošetřilo, zda při poskytování dotací firmě Agrofert není páchán trestný čin. Opoziční strana to uvedla v tiskové zprávě. Ve svém podání kritizuje oznámení Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF), že začne proplácet dotace schválené Agrofertu za období mezi únorem 2017, kdy premiér Andrej Babiš (ANO) vložil koncern do svěřenských fondů, a loňským srpnem. Trestní oznámení kvůli vyplácení dotací podali už před týdnem opoziční Piráti.
10.12.2019 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků)

Apatická Norisová přiznává: Kvůli partnerovi jsem ztratila radost ze života!

 
Zuzana Norisová (40) nyní bude zářit na plátnech kin ve filmu Můj příběh po boku Vlastiny Svátkové (37) a Saši Rašilova (47), mezi nimiž je to hodně napjaté. Sympatická slovenská herečka však nyní přiznala, že i ona sama má za sebou vztah, který ji ubíjel.
10.12.2019 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (94 článků) , Vlastina Svátková (83 článků)

VYSÍLALI JSME: Pavel Novotný v boji o pomník v Řeporyjích. Odpůrcům slíbil překvapení

 
Pro kontroverzního starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) nastane dnes od 20 hodin den D. Zastupitelé městské části budou rozhodovat o záměru vybudovat pomník vlasovcům, kterých při osvobozování Prahy v květnu 1945 padlo asi 300. Nápad odsoudilo ruské ministerstvo zahraničí i ruská ambasáda v Praze. Hlasování budeme streamovat od 20:00. Starosta přitom slíbil, že pokud se někdo pokusí zasedání narušit, tak ho čeká velké překvapení.
10.12.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (695 článků)

Naděje pro rodinu motorkáře (†19) zabitého manželkou diplomata: 245 let starý zákon

 
Rodiče britského motorkáře Harryho Dunna (†19), kterého na konci léta srazila manželka amerického diplomata Anne Sacoolasová, pokračují ve své snaze dostat ženu před soud. Američanka ihned po nehodě přiznala, že jela na špatné straně cesty, zároveň se bránila diplomatickou imunitou, pod jejíž ochranou se jí podařilo odletět z Velké Británie. Rodina teenagera už se smířila s tím, že Američanku zřejmě do Británie zpátky nedostanou, nyní s nadějí hledí na 245 let starý zákon, díky jehož pomoci by ji mohli zažalovat v USA, uvedl deník Daily Mail.
10.12.2019 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (89 článků) , Harry Harry (81 článků)

V čekárně vyprázdnil dva zásobníky a dal si zbraň k hlavě: Tichý vrah z nemocnice se ale zabil až na samotě u lesa

 
Lidé, kteří byli v úterý kolem sedmé hodiny ranní v čekárně traumatologické ambulance v Ostravě, čelili tváří v tvář smrti. Čekající pacienty tam začal pistolí chladnokrevně vraždit stavební technik Ctirad V. (†42). Pak nasedl do auta a odjel do nedalekého Děhylova, poblíž kterého spáchal sebevraždu. Výstřel slyšeli i lidé v obci. Oni i pacienti z čekárny smrti tak mohli přinést mrazivá svědectví.
10.12.2019 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (5 článků)

Moderátorka StarDance Kostková: Utěšovala manžela kvůli dalšímu muži!

 
Večer před přímým přenosem StarDance musela moderátorka Tereza Kostková (43) chlácholit manžela. Co ho tolik sebralo?
10.12.2019 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (776 článků)

Reforma důchodů v Česku nebude? Schillerová je skeptická: „Času příliš nezbývá“

 
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) je skeptická k tomu, že by již tato vláda přijala jasnou důchodovou reformu. Kabinet premiéra Andreje Babiše (ANO) také podle ní nemá v plánu snižovat odvody na sociální pojištění. Schillerová to v neděli řekla na Setkání lídrů průmyslu a exportu na Pražském hradě. Důvodem je podle ní právě chybějící reforma penzijního systému i prodlužování věku odchodu do důchodu.
10.12.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16600 článků)