Kytice Zemana a Babiše Palachovi terčem aktivistů. Ovčáček zuří: Fašistická spodina

 
Květiny od prezidenta republiky si opět vzali na paškál aktivisté. Už pugéty položené prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem (ANO) na Národní třídě k výročí sametové republice skončily loni 17. listopadu v odpadkovém koši. Kytici uloženou na památku 50 let od sebeupálení studenta Jana Palacha k jeho pomníku u filozofické fakulty doplnila protestní skupina Rebelové České republiky vzkazem kritizující Zemanovo provýchodní jednání. Stejně pak dopadla i ta Babišova. Upozornil na to web Echo24.cz.
19.01.2019 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jan Palach (245 článků)

Sní, na co přijde: Maxijedlík Jarda spořádal 38 tatranek za pět minut, je to světový rekord

 
Vyhlášený Maxijedlík Jaroslav Němec (45) z Bystrého u Poličky sní, na co přijde. Na nejrůznějších soutěžích nemá konkurenci. Nejnovějším jeho kouskem je pojídání tatranek na čas.
19.01.2019 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Němec (12 článků)

Babiš zmínil šok ze svých dětí. V Indii řekl studentům o Česku, vřele ho vítali

 
Nadšení neskrýval premiér Andrej Babiš (ANO) na indické univerzitě. Od studentů v Puné se mu v sobotu dostalo vřelého přijetí. Sám mluvil třeba o svých předrevolučních zážitcích, kdy s rodinou pobýval v Etiopii či Maroku. Představil se jako byznysman, který není politikem, ale nenašel nikoho jiného, tak do politiky jít musel. A vzpomněl i na své čtyři děti. I poslední den návštěvy premiéra v Indii a samotný závěr celého jeho asijského turné se nesl ve znamení nabitého programu. V rámci něj otevřel mimo jiné vývojové centrum Škody Auto.
19.01.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

V babyboxu našli mluvící batole v zelené bundičce! Dostal podchlazený chlapec (1,5) jméno po Gottovi?

 
Do babyboxu v Pelhřimově v pátek před půlnocí někdo odložil zdravého, podle odhadů patnácti až šestnáctiměsíčního chlapce. Váží devět a půl kilo, má šest zubů a dostal jméno Karel Spěváček. Má jméno snad nějakou spojitost se Zlatým slavíkem? Ludvík Hess promluvil pro Blesk.cz o 181. nalezenci. „Doufám, že to byl jen úlet matky, a ona se teď přihlásí,“ řekl. Co bude, když ne?
19.01.2019 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Spěváček (3 články) , Ludvík Hess (135 článků) , Karel Gott (5029 článků)

Mrazivá slova Dalibora Jandy o smrti syna (†21): Kolegové mi to přáli! Tedy někteří...

 
Je slavný, vede spokojený rodinný život, na kontě má tři zlaté slavíky. Přesto se v životě Dalibora Jandy (65) našly okamžiky, které by nejraději vymazal. Před patnácti lety se mu zabil syn (†21) a na kolena ho srazily reakce některých kolegů.
19.01.2019 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (189 článků)

Přijde i žaloba na Zemana? Poslanci projednají hradní kontakty se soudci

 
Údajným ovlivňováním soudců lidmi z okolí prezidenta Miloše Zemana se budou zabývat i poslanci. Schůzi sněmovního podvýboru svolal na středu 23. ledna jeho předseda Pavel Blažek (ODS). Pozvaní jsou jak soudci, tak i prezidentův kancléř Vratislav Mynář. V hnutí STAN zas nevylučují žalobu na prezidenta, která by mohla vést až k jeho odvolání. A Piráti zase mluví o mimořádné schůzi ústavně-právního výboru Sněmovny.
19.01.2019 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Pavel Blažek (555 článků) , Vratislav Mynář (974 článků)

Rodina s rakovinou bojujícího Pomeje si domluvila tajné heslo! Kdy má být použito?!

 
Zatímco Jiří Pomeje (54) bojuje v sanatoriu Na Pleši s rakovinou a snaží se zůstat pozitivně naladěn, jeho nejbližší jsou v neustálém stresu. V jednom kuse jim kvůli nemocnému herci volají cizí lidé a dožadují se kontaktu s ním. Ti nejvíc zarputilí už se za ním dokonce vnutili do nemocnice! Rodina teď ale tvrdě zasáhla, aby se to už neopakovalo.
19.01.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1675 článků)

Putinova krásná kmotřenka si užívala na Maledivách. „Černý otrok“ byl už ale moc

 
O pořádný poprask se na internetu postarala ruská televizní moderátorka a bývalá modelka Playboye Xenija Sobčaková. Během své návštěvy luxusního resortu na Maledivách natočila údajná kmotřenka prezidenta Vladimira Putina video, ve kterém mluví o hotelovém číšníkovi tmavé pleti jako o „svém černém otrokovi“. Stovky lidí ji okamžitě označily za rasistku a požadují její omluvu. Píše o tom britský web Mirror.
18.01.2019 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků)

Trump a Kim chtějí mít v únoru druhé „rande“. Místo si ještě hledají

 
Americký prezident Donald Trump se chce se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem sejít koncem února. Dějiště vrcholné schůzky, „rande“ obou státníků, bude oznámeno později. Po Trumpově pátečním jednání s emisarem KLDR Kim Jong-čcholem to oznámil Bílý dům.
18.01.2019 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Kim Kim (1516 článků)

Primátor Hřib lituje pokusu o upálení v centru Prahy. Jurečka chválí kolemjdoucí

 
V Praze se na Václavském náměstí před sochou svatého Václava v pátek kolem třetí odpoledne zapálil Čech (54). A zatímco kolemjdoucí ho uhasili a lékaři pak dvě hodiny dostávali na operačním sále z toho nejhoršího, politici na čin příliš nereagovali. Pražský primátor Zděnek Hřib (Piráti) nebo adept na šéfa lidovců Marian Jurečka (KDU-ČSL) litovali, že se něco takového přihodilo, většina dalších ale v prvních hodinách po incidentu mlčela. Muž se pokusil upálit 50 let a dva dny poté, co si sáhl na život student Jan Palach (†20) na protest proti sovětské okupaci Československa. Podle prvotních informací policie neměl stávající pokus o upálení politický podtext.
18.01.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (245 článků) , Marian Jurečka (644 článků)