Princezna z Řachandy se zasnoubila: Denisa Pfauserová řekla „ano“ svému hrdinovi!

 
Půvabná herečka Denisa Pfauserová (31), kterou si – zejména dětští –  diváci zamilovali coby rozmazlenou princeznu Markétku v pohádce Řachanda, se bude vdávat! Na dovolené ve Francii před ni poklekl její partner, položil jí onu zásadní otázku… a ona odpověděla to kouzelné slovíčko: „ano“!
09.08.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Pfauserová (30 článků)

Svědkyně prozradila otřesné detaily o Bohumíně: „Žhář má na svědomí syna Lukáše (†30) i svého vnoučka!“

 
Vraždícím monstrem v Nerudově ulici měl být podle svědků Zdeněk K. (55)! Právě on měl rozlít a zapálit hořlavinu v bohumínském příbytku svého syna Lukáše K. (†30). Údajně tak kvůli němu bolestivě zemřel jeho syn, snacha, vnouček a dalších 8 lidí!!
09.08.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Lukáš (29 článků)

Největší hrozbou pro Lukašenka je mladá učitelka. Brunetka se skryla v bezpečí

 
V Bělorusku se v neděli ráno otevřely volební místnosti, světové agentury včetně Reuters se shodují, že je téměř jisté, že svou pozici už pošesté obhájí současný prezident Alexandr Lukašenko (65). Jeho hlavní protikandidátkou je učitelka angličtiny a tlumočnice Svjatlana Cichanouská (37), která se rozhodla ve volbách kandidovat místo svého manžela, vězněného opozičního blogera Sjarheje Cichanouského. V předvečer voleb byla navíc zadržena šéfka volební kampaně Cichanouské, v reakci na zatčení své spolupracovnice se kandidátka rozhodla uchýlit do „bezpečného úkrytu“, informoval deník The Guardian.
09.08.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (70 článků)

Rytmusův syn Sanel roste jako z vody: Na dovolené už capká docela sám!

 
Kontroverzní rapper Patrik Vrbovský (43) a jeho partnerka Jasmina Alagičová (31), známá moderátorka, nemohou být šťastnější. Plod jejich lásky, tedy synáček Sanel (1), jim totiž roste přímo před očima a dělá jim neskutečnou radost. Před nedávnem se chlubili jeho prvními, vratkými krůčky… nyní už capká sám!
09.08.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (251 článků)

Svědci z Bohumína pranýřují hasiče: Byli pomalí! Ti lidé hořeli, když skákali!

 
V sobotu krátce před 18. hodinou zachvátil byt v Bohumíně obrovský požár. Ten měl naprosto katastrofické následky, zemřelo při něm 11 lidí a mnoho dalších bylo zraněno. Situace je o to děsivější, že se zjevně jednalo o žhářský útok. Ozývají se však svědci celého incidentu, kteří tvrdí, že hasiči nejednali dostatečně rychle, mezi nimi i Adrian Šipka (28), podle něhož záchranné složky po příjezdu na místo dlouho nic nedělaly. Hasiči se však brání, k požáru dorazili během několika minut a zasahovat rychleji nestihli, požár totiž v krátké chvíli zachvátil celý byt.
09.08.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Adrian (6 článků)

Tři roky mravenčí práce: Zrestaurovali železný kotel z 10. století, vařili v něm staří Slované

 
Když před třemi roky odkryl archeolog David Humpola na Hradišti u Znojma hradbu se zasypaným sklípkem, nevycházel z údivu. Kápl totiž na železný kotel z éry Velké Moravy o průměru 80 centimetrů a objemu 120 litrů. V úterý, po tříleté péči restaurátorů, se památka vrátila do sbírek Jihomoravského muzea.
09.08.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David David (401 článků) , David David (296 článků)

Američané chtějí snížit počet vojáků v Afghánistánu pod pět tisíc. Dohodli se s Tálibánem

 
Spojené státy plánují snížit počet svých vojáků v Afghánistánu do konce listopadu na méně než 5000, řekl to podle agentury Reuters v sobotu americký ministr obrany Mark Esper. V rozhovoru s televizí Fox News tak upřesnil vyjádření prezidenta Donalda Trumpa z počátku týdne. USA mají nyní v Afghánistánu asi 8600 vojáků. Ke snižování jejich počtu se zavázaly v únoru v dohodě s afghánským hnutím Tálibán.
09.08.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5120 článků) , Mark Fox (1 článek) , Mark Fox (1 článek)

Slzný plyn i vodní děla. Po výhře Lukašenka přišly krvavé střety, jedna oběť, desítky zraněných

 
Prezidentem Běloruska bude na dalších pět let stávající hlava státu Alexandr Lukašenko (65). Podle předběžných výsledků drtivě vyhrál, opoziční kandidátka Svjatlana Cichanouská (37) dostala jen 9,9 procenta hlasů. Jenže ta s výsledkem průzkumu nesouhlasí o podobně to vidí tisíce dalších Bělorusů. Lidé na protest proti výsledkům vyšli do ulic a policie je v Minsku i řadě dalších měst začala zatýkat a tvrdě polačovat odpor. Protesty si vyžádaly nejméně jednu oběť a desítky zraněných. Cichanouská vyzvala bezpečnostní síly, aby se zřekly násilí, a své stoupence, aby upustili od provokací.
09.08.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (70 článků)

Krize v manželství Hany Mašlíkové? Ukázka naprosté neúcty k ženě, běsní sexbomba

 
Přestože na sociálních sítích často vypadají rodinné životy a manželství našich celebrit zalité sluncem a neexistují v něm hádky nebo partnerský nesoulad, opak může být někdy pravdou. Jako v případě modelky Hany Mašlíkové (38), která se rozohnila na instagramu kvůli něčemu, co ona vždy odsuzovala: její muž André Reinders (39) zašel totiž do strip baru!
09.08.2020 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (452 článků) , André Reinders (21 článků)

Belohorcová si útěkem z USA nepohorší: Tenhle luxus ji čeká ve Španělsku!

 
Plavovlasá exmoderátorka lechtivých pořadů a úspěšná modelka Zuzana Belohorcová (44), která před nějakým časem oznámila svůj plánovaný přesun ze slunečného Miami do Španělska, již balí kufry. Do Evropy se ovšem chystá bez manžela Vlasty Hájka (44)…
09.08.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (460 článků)