Erbová strávila víkend s exmanželem! Na Karlštejně vypadali jako spokojená rodinka

 
Tenhle kolotoč snad nikdy neskončí! Vlaďka Erbová (38) se po rozchodu s hokejistou Michalem Gulašim (33) usmířila s prvním manželem Zdeňkem Bahenským (34), s nímž má dceru Viktorii (14)!
29.06.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (983 článků) , Michal Gulaši (95 článků)

Poporodní dovolená Aleny Šeredové (42): Tohle všechno absolvovala s miminkem!

 
Malé Charlotte Vivienne sice přezdívá už od porodu »princeznička«, rozhodně ji ale neskrývá ve věži. Naopak, modelka Alena Šeredová (42) záhy po šestinedělí dokonce s miminkem vyrazila na první dovolenou! Kam?
29.06.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (751 článků) , Kam Kam (159 článků)

Novopečená máma Kristýna Leichtová rodila doma ve vaně! Emotivní fotka jako důkaz

 
Herečka Kristýna Leichtová (34) si sice na druhou dceru musela počkat o chvilku déle, než by chtěla, je však jasné, že to stálo za to! A to včetně porodu, o kterém poprvé promluvila a zveřejnila ten nejintimnější okamžik z něj.
29.06.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (247 článků)

5 let od smrti primáře Sovy (†91) z Nemocnice na kraji města: Mluvil s duchem své matky!

 
Představitel nezapomenutelného primáře Sovy z Nemocnice na kraji města Ladislav Chudík (†91) odešel ze světa před pěti lety. Tehdy na tři minuty usnul a už se neprobudil. Jeho manželka Alena popsala zvláštní okamžik, kdy herec na smrtelné posteli promlouval ke své matce. Ta tam už samozřejmě nemohla být.
29.06.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Chudík (93 článků)

Co dál s koronavirem? Vojtěch, Šmucler a další experti o kašli, panice a nárůstu nakažených

 
Nedokážu si představit, že budeme testovat každého, kdo zakašle. I to řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) v diskusi s předními českými vědci a lékaři o životě s koronavirovou infekcí v ČR. V debatě se skupinou předních českých imunologů, epidemiologů a lékařů přiznal i to, že panice se na podzim nevyhneme, přesto chce testovat lidi především v ohniscích. Debatu ze sídla České lékařské společnosti J.E.P. moderoval v přímém přenosu Blesk Zpráv Roman Šmucler.
29.06.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (788 článků) , Adam Vojtěch (628 článků)

Vláda se u Babišových kauz zastala premiéra. Europoslanci prý nectili presumpci neviny

 
Česká vláda se v pondělí v usnesení ohradila proti částem rezoluce, kterou Evropský parlament (EP) přijal na téma střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle návrhu usnesení, který má ČTK k dispozici, měl kabinet uvést, že se europoslanci textem rezoluce částečně vměšují do vnitřních a politických záležitostí členského státu. Rezoluce také podle vládních výtek narušuje presumpci neviny a předjímá výsledky unijních auditních řízení na téma Babišova střetu zájmů.
29.06.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18699 článků)

Nešikovná vévodkyně Kate: Nádherné drahé šaty dostaly co proto!

 
Královská rodina se vzpamatovala z tříměsíčního koronavirového útlumu a jednotliví členové vyráží znovu do terénu. Nejaktivnější je, paradoxně na to, že má doma tři malé děti, vévodkyně Kate Middletonová (38), která opět ponořila ruce hluboko do hlíny, aby ostatním zpříjemnila život.
29.06.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (363 článků)

Dítě po pětatřicítce? Hazard se zdravím, varuje neonatolog Richard Plavka

 
Když premiér Andrej Babiš (65, ANO) před časem nabádal ženy, aby rodily dříve a aby měly více dětí. Odpověď mnoha matek? Nejsme továrna na daňové poplatníky. V rozhovoru pro Blesk.cz ale profesor Richard Plavka, primář neonatologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, tvrdí: na slovech předsedy vlády něco je. A ženy, které příliš dlouho vyčkávají s potomkem, se vystavují zdravotním rizikům, jichž si mnohdy nejsou ani vědomy.
29.06.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18699 článků) , Richard Hazard (2 články)

Houbový krasavec „nepřežil“ atentát! Podívejte se na „smrt“ hříbku v přímém přenosu!

 
Hříbek smrkový padl! Houba, jejíž růst jste mohli od pátku pozorovat díky „super pomalému“ přímému přenosu z lesa, nevydržela a rozlomila se. Za vším stojí armáda červíků a slimáků, kteří poškodli nohu hřibu a neohroženě se vrhli i na klobouk. Tohle musíte vidět!
29.06.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (159 článků)

Dara Rolins se pustila do rázné debaty s fanoušky: Téma vás nejspíš překvapí!

 
Dara Rolins (47) zjevně pocítila potřebu obhájit se. Svým příznivcům i těm, kteří zpěvačce zrovna nefandí, totiž dala jasně své stanovisko k neustálé kritice jejího vzhledu, která se k ní snáší.
29.06.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2533 článků)