Transplantace penisu i se šourkem? Pacient jásá: FUNGUJE!

 
Před půldruhým rokem se chirurgové z Univerzity Johna Hopkinse v Baltimoru postarali o senzaci, když poprvé uskutečnili kompletní transplantaci penisu i se šourkem a varlaty.
10.11.2019 23:00 |

podobné články

Osobnosti: John Hopkins (3 články) , John Hopkins (3 články)

Mečiar se vrací do politiky. „Brousí si zuby“ na parlament a slibuje změny

 
Bývalý slovenský premiér Vladimír Mečiar se vrací do politiky - v parlamentních volbách, které se konají koncem února, bude kandidovat se stranou Slovenská liga. Informují o tom dnes slovenská média. Podle nich byl Mečiar v sobotu v Trenčíně zvolen předsedou strany Slovenská liga, která na Slovensku působí už několik let, ale do letoška se jmenovala Nový parlament.
10.11.2019 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Mečiar (46 článků)

Jak bude v Praze? Svatomartinský týden připomene, že se zima kvapem blíží

 
Pranostika praví, že svatý Martin přijíždí na bílém koni. Sněhu se možná nedočkají Pražané hned zkraje týdne, nicméně v jeho průběhu už by to podle meteoroložky Dagmar Honsové mohlo být možné. „Svatomartinský týden připomene, že se zima rychle blíží,“ sdělila. Mrazíky přes noc i přes den nebudou výjimkou, ostatně jinovatka se po ránu místy vyskytovala již uplynulý týden.
10.11.2019 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (780 článků)

Tajná Gottova (†80) rozlučka před smrtí: Hostil Kaisera, Havlovou a další!

 
O velkolepé oslavě 80. narozenin Karla Gotta v Divadle Na Jezerce veřejnost ví, ovšem už netuší, že Mistr měl ještě další utajovaný večírek se známými osobnostmi. Vybranou společnost pozval do středomořské restaurace Zelená zahrada na pražských Vinohradech, jejíž majitel Jan Lacina (44) nyní v rozhovoru prozradil, jak to probíhalo. A také spoustu dalšího...
10.11.2019 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5199 článků)

Vládní čtvrť by Hřib preferoval místo Letňan v Malešicích: „Nepatrně lepší plán,“ říká

 
V uplynulých měsících se otázkou budoucnosti Letňan zabývala vesměs celá Česká republika. Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) totiž přišel s nápadem, že by právě tam mohla vzniknout tzv. nová úřednická čtvrť, kde by pracovalo na tisíce úředníků jednotlivých ministerstev. Jenomže ani hlavní město, ani dotčené městské části o tomto nápadu nemělo nejlepší mínění. Nejnověji proto Babiš naznačil ideu, vystavět vládní čtvrť v Malešicích.
10.11.2019 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16088 článků)

Porno a propadák roku! Co byste měli vědět o filmu Dokonalý polibek s Vondráčkovou?

 
V neděli večer budou moci diváci televize Prima poprvé zhlédnout film kanadský film Dokonalý polibek neboli Perfect Kiss, v němž si hlavní roli zahrála Lucie Vondráčková (39). Ten ale provází už od začátku řada trapasů a zajímavostí, které jsme pro vás nyní shrnuli! Na co se tak můžete řešit?
10.11.2019 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1574 článků)

Zvýšení daní zamíří k Ústavnímu soudu. A ministr řekl, kolik stojí den ve Sněmovně

 
Opoziční TOP 09 chystá ústavní stížnost proti způsobu schvalování vládního daňového balíčku v Poslanecké sněmovně. Podle předsedy Jiřího Pospíšila byl při jeho projednávání dvakrát porušený jednací řád. V pořadu Partie FTV Prima to v neděli uvedl předseda strany Jiří Pospíšil. Ústavní stížnost kvůli porušení zákona připravuje i ODS.
10.11.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2002 článků) , Jiří Pospíšil (2002 článků)

Fešák z Modrého kódu Němec v novém filmu: Hlavu mu zamotá Polívková!

 
Už po prvních dvou dnech přišlo na novou zimní komedii Ženská na vrcholu skoro třicet tisíc diváků, a hlavně ženská část publika odchází nadšená i představitelem playboye Miša, kterého ztvárnil Marek Němec (38).
10.11.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (35 článků)

Obří trapas Maroše Kramára: Prezidentku Čaputovou nazval opicí

 
Herec a moderátor Maroš Kramár pořádně rozvířil vody na Slovensku. Při natáčení oblíbené televizní show totiž nepřímo označil prezidentku Zuzanu Čaputovou na opici, píše slovenský web Pluska. Hlavě státu se pak dlouho omlouval.
10.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (96 článků) , Zuzana Čaputova (5 článků)

Úraz při představení! Vízner slítl z jeviště a přijela sanitka

 
V sobotu večer všechny vyděsila zpráva, že herec Oldřich Vízner (72) během představení spadl přímo z jeviště a zranil se, přičemž musela zasáhnout i rychlá záchranná služba. Co se přesně stalo?
10.11.2019 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (123 článků)