Drsná slova Fanánka kvůli rouškám: Náhubek nechci nosit! Čemu se proto vyhýbá?

 
Lou Fanánek Hagen (54) si tedy rozhodně nebere servítky! Když přijde na jeho názor na nošení roušek, nevidí v tom frontman kapely Tři sestry žádné pozitivum. Začal se dokonce vyhýbat místům, kde je nasazení roušky na obličeji povinné. Od vyhlášení karantény se tak Fanánek ani jednou nesvezl prostředky městské hromadné dopravy.
30.06.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Lou Lou (48 článků) , Lou Lou (46 článků)

Moderátorka Witowská po krachu druhého manželství: Polibky a doteky s vlivným mužem!

 
Má zase důvod k radosti? Po krachu manželství s šéfem pražského dopravního podniku Petrem Witowským (49) je moderátorka Událostí ČT Světlana Witowská (47) opět samý úsměv. Blesk ji zastihl na výletě v jižních Čechách s dalším vlivným mužem. A pouze na přátelství to nevypadalo! O koho se jedná?
30.06.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (306 článků)

Kalouska štval skandál, Fialu zločin. Poslanci žádají změny v rozpočtu za 165 miliard

 
Návrh na zvýšení letošního schodku státního rozpočtu až na 500 miliard korun míří po dnešku ve Sněmovně k závěrečnému schvalování. Poslanci by o něm měli hlasovat příští týden ve středu. V dnešním druhém čtení navrhli změny za více než 165 miliard korun. K předloze se sešly tři desítky návrhů úprav. Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) kvůli schodku rozpočtu varoval před hazardem a vládními pohádkami a za skandální označil, že u projednávání dnes byli dva členové Babišova kabinetu. Šéf ODS Petr Fila pro změnu mluvil o ekonomickém zločinu.
30.06.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7015 článků)

Poslankyně ANO křtila syna. Mračková Vildumetzová si k obřadu vybrala symbolické místo

 
Téměř tři měsíce na den přesně od porodu poslankyně hnutí ANO Jana Mračková Vildumetzová (47) pokřtila svého druhorozeného syna. Velká sláva proběhla na svátek všech Janů. Symbolicky v kostele, kde si bývalá hejtmanka Karlovarského kraje brala za přítomnosti premiéra Andreje Babiše v srpnu před dvěma lety manžela Jana Mračka z ODS.
30.06.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18699 článků)

Naznačovali rozchod a teď? »Exhrdličky« Kopřivová a Dubovický tráví dovolenou každý sám!

 
Je to definitivní rozchod, nebo jen pauza? Veronika Kopřivová (29) a Miroslav Dubovický (28) se už delší dobu společně neukázali a navíc to vypadá, že i dovolenou u moře tráví samostatně.
30.06.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Dubovický (25 článků) , Miroslav Kopřiva (32 článků)

„Trhalo nám to srdce.“ Zdravotní sestra viděla svého syna (2) poprvé po třech měsících

 
Zdravotní sestra z Velké Británie Charlotte Coleová (30) svého dvouletého syna George neviděla téměř tři měsíce. Kvůli pandemii koronaviru způsobujícího nemoc covid-19 byl chlapec u svých prarodičů a Coleová s manželem Danielem se na něj chodili dívat jen přes okno. Odluka trvající dlouhých 11 týdnů je ale u konce a sestra mohla konečně sevřít v náručí svého syna, dojemný moment zachytil list Daily Mail.
30.06.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: George George (685 článků) , Daniel George (3 články)

Na dovolenou v Česku letos přibalte svetr. Expertka zmínila i další víkendové bouřky

 
Od rekordního sucha k záplavám a povodním. Extrémní počasí v Česku si vybírá svou daň – a to nejen v podobě stomilionových škod na majetku, ale bohužel také na lidských životech. Jak se bude vyvíjet situace s povodněmi během léta, kam za pěkným počasím i o tom, jak si koupit bouři k narozeninám, promluvila v pondělním Epicentru meteoroložka Dagmar Honsová. Jaká bude dovolená v Česku, na kterou kvůli pandemii koronaviru láká vláda?
30.06.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (901 článků)

Šok pro ženy s rakovinou prsu: Po 20 letech končí poradny Mamma HELP! Pomáhala v nich i Marta Vančurová

 
Pomohli neuvěřitelným 80 tisícům pacientek a jejich rodinám a teď po dlouhých 20 letech končí! Jedna z nejznámějších pacientských organizací na podporu žen s rakovinou prsu Mamma HELP nečekaně přiznala velké finanční i personální problémy. A podle zakladatelky sítě poraden Jany Drexlerové se výrazně změnila i doba, ve které spolek pomáhal. Zdravotní problémy dnes totiž už nejsou tabu a často je řešíme spíše po sociálních sítích.
30.06.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marta Vančurová (48 článků)

„Barbína a podvodnice!“ slízla to Ivanka. Podpořila Trumpa, který staví vzdělání na 2. kolej

 
O víkendu se stala hlavním terčem útoků uživatelů twitteru dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanka, která současně působí jako jeho nejdůvěrnější poradkyně. Lidi si proti sobě poštvala, když podpořila otcovo výkonné nařízení, ve kterém upřednostňuje zkušenosti pracovníků před jejich vzděláním. „Nikdy nepracovala jinde než u tatínka. Je to podvodnice,“ pustili se lidé do Trumpové. Narážejí na to, že získala vysoce postavené zaměstnání bez dostatečného vzdělání. Zprávu přinesl list Daily Mail.
29.06.2020 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5045 článků)

Nečekané zdravotní komplikace Absolonové: Záchvat, jaký nezažila už 25 let!

 
Chudák zpěvačka Monika Absolonová (43)! Slavná diva se poslední dobou musí potýkat s jedním zdravotním problémem za druhým. Poté, co ji v půlce května potrápil zánět rohovky, už musí řešit další nepříjemnost. Dovolenou na Šumavě jí totiž zkomplikovalo něco, s čím se už čtvrt století nemusela potýkat…
29.06.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1026 článků)