Tři jubilea Josefa Laufera: Předvedl neuvěřitelný tanec se sakem!

 
Někdo tančí s vlky, Josef Laufer (80) se saky! Zpěvák rozezpíval a roztančil celé divadlo, osmdesátiny ho vůbec netížily. Navíc slaví ještě půlstoletí společného života s manželkou a 60 let profesionální dráhy.
11.11.2019 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (52 článků) , Josef Laufer (52 článků)

Třeštíková po konci ve StarDance: Nesedla si s kolektivem soutěže, osočila je!

 
Zatímco všichni soutěžící pějí ódy na své kolegy a hlavně partu, která se během měsíců ve StarDance vytvoří, tak poslední odpadlice, spisovatelka Radka Třeštíková (38) v live streamu na České televizi přiznala velké lidské zklamání.
11.11.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (17 článků)

Brutální vražda maminky Venduly (†28): Expřítele po činu sundavali z vysílače!

 
Policie v České Lípě vyšetřuje od úterý vraždu Venduly P. (†28), kterou měl zabít nožem její bývalý přítel David F. (25)! K vraždě se přiznal a nyní je ve vazbě, před zadržením chtěl ovšem spáchat sebevraždu. Podle policie vyšplhal na vrchol třicetimetrového bývalého televizního vysílače, odkud ho museli dostat vyjednávači spolu s hasiči.
11.11.2019 17:55 |

podobné články

Osobnosti: David David (37 článků) , David David (31 článků)

Záhadná smrt Jana Masaryka: Mohl skočit, tvrdí experti z Plzně. Zkoumali, kam dopadlo tělo

 
Nový pohled na smrt Jana Masaryka (†61) přinesla dvojice odborníků. Jejich měření zpochybnila výsledky posledního vyšetřování, podle kterého byl v březnu 1948 politik zavražděn. Jan Špička z výzkumného centra Nových technologií (NTC) Západočeské univerzity a Martin Čermák, který se okolnostmi Masarykova úmrtí léta zabývá, proto podali podnět ke znovuotevření vyšetřování Masarykova úmrtí.
11.11.2019 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Masaryk (112 článků) , Martin Čermák (26 článků)

Trumpův syn čelil zlobě publika. Bránila ho přítelkyně, předčasně prchali ze sálu

 
Donald Trump mladší, který nyní cestuje po Spojených státech a propaguje svou knihu o temných plánech levice, pobouřil v neděli publikum, když odmítl odpovídat na otázky. Syna prezidenta Donalda Trumpa nejdříve hosté bouřlivě vítali, pak ale skandováním žádali debatu, uvedla dnes televize Fox News.
11.11.2019 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4648 článků)

Mojmír Maděrič si nebere servítky: Při operacích se usmívám!

 
V seriálu Modrý kód se objevuje jako doktor Valenta, který má o všem přehled, je odvážný a nezkazí žádnou legraci. Mojmír Maděrič (63) na sebe prozrazuje, že on sám je velmi poslušný pacient a k doktorům má respekt.
11.11.2019 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Mojmír Maděrič (25 článků)

Heluš z Ordinace Randová přiznala: Taxikář mě vyhodil z auta! Kvůli čemu?

 
Ve čtyřiceti dostala roli, díky níž se stala hvězdou obrazovek – její šílená Heluš patří v Ordinaci v růžové zahradě 2 k nejpopulárnějším postavám. Přestože vedle toho hraje v divadlech v Praze nebo jezdí za diváky po celé republice, vzala Martina Randová (47) další kšeft – pořad O 10 let mladší.
11.11.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Randová (39 článků)

Macronův „exmilenec“ vydal očekávanou knihu. Popsal tajné schůzky v kině

 
Jméno Alexandre Benalla je spojeno s největším skandálem vlády francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (41). Bodyguard a „blízký poradce“ prezidentovi pořádně zavařil a připravil ho o sympatie Francouzů, z Elysejského paláce odešel kvůli zmlácení demonstrantů, vyšetřován byl i kvůli zneužívání diplomatických pasů. Dlouho se spekulovalo o jeho vztahu s prezidentem, mluvilo se dokonce o tom, že jsou muži milenci, což Macron důrazně popřel. Benalla nyní vydal knihu, ve které popisuje svoji práci pro prezidenta i to, jak Macronovým sjednával inkognito schůzky v kině, uvedl magazín Gala.
11.11.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (376 článků) , Alexandre Alexandre (2 články) , Alexandre Alexandre (2 články) , Alexandre Alexandre (2 články) , Alexandre Alexandre (2 články) , Alexandre Alexandre (2 články) , Alexandre Alexandre (2 články) , Alexandre Alexandre (2 články) , Alexandre Alexandre (2 články)

Kultura na Malostranském náměstí „neklapla“, lidi odrazuje hluk. Jak místo promění rekonstrukce?

 
Rekonstrukce pražského Malostranského náměstí by mohla začít v příštím roce. Vedení města nyní jedná o drobných úpravách projektu. Náměstí bude rekonstruováno podle projektu architektů Martina Hájka, Václava Hájka a Petra Horského. V roce 2016 město na náměstí zrušilo parkoviště a pokoušelo se tam pořádat kulturní akce, ale bez většího zájmu veřejnosti.
11.11.2019 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hájek (44 článků) , Petr Václav (812 článků)

Odešel k andělům: Dojemné rozloučení s hasičem Ladislavem, pod kterým se propadla střecha

 
Andělé si k sobě zavolali Ladislava B. (†54), elitního vyšetřovatele hasičů. Právě známá píseň od Petra Spáleného ho vyprovodila na posledním rozloučení, které se konalo v Karviné. Laco, jak jej kolegové oslovovali, zahynul tragicky 6. listopadu, když se s ním propadla střecha vyhořelé tovární haly.
11.11.2019 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Spálený (46 článků)