Prachařová se poprvé pochlubila vytvarovaným tělem! Ale odneslo to její zdraví

 
Blogerka a dcera herečky Dany Batulkové (62) Mariana Prachařová (26) začala v době pandemie koronaviru makat na své postavě, protože během nemoci přibrala. Její snaha se vyplatila!
11.08.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Mariana Prachařová (86 článků) , Dana Batulková (277 článků)

Bodl Dominika (†18) do břicha a nechal ho vykrvácet: Bezcitný Jiří stanul znovu před soudem

 
Za vraždu  teprve 18letého Dominika z Varnsdorfu stráví dvaadvacetiletý Jiří Nosek 14 let ve vězení. Následně půjde do zabezpečovací detence, potvrdil pražský vrchní soud.
11.08.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Nosek (4 články)

Nákaza v domově důchodců v Hradci Králové: Stopa vede na chorvatskou „megakýbl party“

 
U jedné pracovnice krajského domova seniorů U Biřičky v Hradci Králové byl potvrzen covid-19, zařízení je v karanténě. Novinářům to v úterý řekl hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán (ČSSD). Domov U Biřičky je největší zařízení svého druhu v Královéhradeckém kraji, podle hejtmana má 330 klientů a 210 pracovníků. Tento týden by měli projít testy na covid-19 lidé, kteří se s nakaženou setkali. Domov vede Daniela Lusková, která se v dubnu ostře vymezila proti počínání ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) a ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD).
11.08.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (915 článků) , Vojtěch Štěpán (30 článků)

Chyceno v síti: DJ vděčí za úspěch plyšovému delfínovi! Adolfeena vymyslel v léčebně

 
V době šíření koronaviru se Dominik Turza (37) známý jako DJ Roxtar proslavil díky videoklipu Nečum na mě, který se stal mezi českou omladinou doslova virální senzací. Loutku Adolfeena, která se stala hvězdou jeho klipů, vymyslel v léčebně drogově závislých.
11.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Turza (16 článků)

Babiš a Schillerová spolu o rozpočtu: Premiér slibuje nižší schodek než letos tlačí na nižší daně

 
ři přípravě státního rozpočtu na příští rok je cílem, aby byl deficit nižší než v letošním roce. Po dnešním jednání s ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO) to uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něj je shoda jak na provozních úsporách na jednotlivých ministerstvech, tak i na růstu důchodů a zrušení superhrubé mzdy. Různé návrhy ohledně případné nové sazby daně z příjmu nebo způsob zvyšování důchodů Schillerová probere příští týden s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem. Babiš ani Schillerová tak konkrétní návrhy ani konkrétní výši schodku rozpočtu na příští rok neuvedli. Pro letošek je schválen schodek rozpočtu 500 miliard korun.
11.08.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (52 článků) , Andrej Babiš (18991 článků)

Dvojnásobná máma Agáta to schytala: Fanoušky pohoršily její »kozí příběhy«!

 
Přestože bývalá modelka a moderátorka Agáta Prachařová (35) nepatří zrovna k nejobdařenějším českým celebritám, s gustem své poprsí ukazuje na sociálních sítích. Na jejím instagramu se to jenom hemží fotkami v plavkách a každý její sledující by si na to už měl dávno zvyknout. I tak se ale ozvou tu a tam zlomyslní „hateři“…
11.08.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2794 článků)

Alfons Mucha se vrací do Obecního domu: Lendlova sbírka plakátů tentokrát i ožije

 
Do Obecního domu se vrátí sbírka plakátů Alfonse Muchy shromážděná Ivanem Lendlem, která na stejném místě před sedmi lety přilákala na tuzemské poměry vysoké množství návštěvníků - 185 tisíc. Originály plakátů tentokrát doplní jejich digitální podoba, která umožní některé z nich rozpohybovat. Za Nadační fond Richarda Fuxy, který nyní sbírku bývalého tenisty vlastní, o tom informovala Pavlína Stránská. Výstava začne 21. srpna.
11.08.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Alfons Mucha (243 článků) , Ivan Lendl (111 článků)

Co pro vás znamená zrušení superhrubé mzdy? Analytička o změnách na výplatní pásce

 
Politici se o ní přou už roky. Nyní to kvůli superhrubé mzdě vře i ve vládní v koalici. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) nejprve její zrušení v Epicentru Blesk Zpráv zpochybňovala, nyní prý propočítává dopady tohoto kroku a zástupci ANO a ČSSD by vše měli projednat v příštích dnech. Slib prosadit změny viditelné na výplatních páskách nabízí Andreji Babišovi (ANO) i šéf opoziční ODS Petr Fiala. Ekonomka Helena Horská v rozhovoru pro Blesk Zprávy popsala nejen význam superhrubé mzdy, ale nastínila také, že bez zvyšování daní se díra v rozpočtu 90 miliard korun bude látat jen velmi těžko.
11.08.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1665 článků)

Klusovi staví nový dům! Tamařin »eko sen« o dřevostavbě se ale rozplynul

 
Že je Tamara Klusová (32) nadšenou fanynkou všeho bio, eko a přírodního, je známá věc. A tak se nebylo čemu divit, že když vyhlásila, že s manželem Tomášem Klusem (34) staví nový rodinný dům, budou chtít žít v symbióze s okolní přírodou. Teď se ale pěvecký pár odklonil od původní myšlenky ekologické dřevostavby. Proč?
11.08.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1006 článků)

Střelba u Bílého domu: Trump náhle přerušil tiskovku, ochranka ho odvedla do bezpečí

 
Prezident Donald Trump musel přerušit pondělní tiskovou konferenci v Bílém domě. Když mluvil k novinářům, přistoupila k němu ochranka a oznámila mu, že se u sídla prezidenta střílelo. Trump bez dalších slov odešel pryč, pak se ale před zástupce médií vrátil a uvedl, že bezpečnostní složky postřelily člověka, který byl pak odvezen do nemocnice. Podle prezidenta byl podezřelý muž ozbrojen.
11.08.2020 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5120 článků)