Babiš přiletěl do Palerma: Ve městě proslulém mafií řeší migranty a situaci Libye

 
Městečko Palermo usíná... Slavnostní večeří a v nejisté atmosféře začala v pondělí v sicilské metropoli Palermo, proslulé mafiánskými příběhy, dvoudenní mezinárodní konference o budoucnosti Libye a s tím spojené otázce migrace. Nechybí ani premiér Andrej Babiš (ANO), na jehož hlavu se mezitím v Česku snesla kritika po reportáži Seznam Zpráv o osudu jeho syna Andreje mladšího, který pobývá ve Švýcarsku, ale proti své vůli skončil před časem údajně na Krymu.
13.11.2018 01:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14558 článků)

Babišova syna unesli na Krym? Figuruje v kauze Čapí hnízdo, vypátrali ho ve Švýcarsku

 
Andrej Babiš mladší, syn premiéra Babiše z prvního manželství, měl být údajně unesen na Krym. Osobně o tom mluvil s reportéry Seznam Zpráv, kteří ho zastihli ve Švýcarsku, kde momentálně pobývá a má mít údajně i švýcarské občanství. Jak zmizení Babišova syna souvisí s kauzou Čapí hnízdo? Právě v ní totiž toto jméno figuruje mezi obviněnými. Babiš mladší říká, že „něco s Čapím hnízdem podepisoval“, ale nevěděl co. A tvrdí, že ho nějaký čas drželi na Krymu. Z řad opozice zní po třeskuté reportáži volání po hlasování o důvěře celé Babišově vládě.
12.11.2018 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14558 článků)

Ocenili Havlovu kolegyni i Rusa vězněného na Sibiři: „Rusko se vrátilo k totalitě,“ varoval

 
Dvanáct osobností z Česka i ze zahraničí dnes obdrželo ceny Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Pamětní medaili na slavnostním večeru v sídle Senátu převzala například novinářka a signatářka Charty 77 Daňa Horáková, jež v 70. letech řídila s Václavem Havlem samizdatovou Edici Expedice. Další oceněný, ruský disident a novinář Alexandr Podrabinek varoval ve svém projevu před Ruskem, které se podle něj navrátilo k totalitním metodám vládnutí.
12.11.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5054 článků)

Sobečtí Britové by měli udělat nové referendum o brexitu, vzkázal Mayové španělský premiér

 
Britská premiérka Theresa Mayová se na poslední chvíli snaží zachránit svůj plán pro odchod Británie z Evropské unie. Bojuje na všech frontách, narazila na odpor ve vlastní vládě, Britové navíc volají po novém referendu a v Bruselu podle tisku dostala ultimátum, s „rozvodovou“ dohodou musí přijít do úterka. Nevyžádanou radu jí nabídl španělský premiér Pedro Sánchez: „Kdybych byl Mayová, svolil bych k druhému referendu.“ Zprávu přinesl deník The Guardian.
12.11.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (201 článků)

Klaus ml. si rýpl: Řada poslanců nepracovala, jen „vysír*li“ a teď řeší platy

 
Již ve čtvrtek dojde ve Sněmovně na mimořádnou schůzi k platům poslanců – a to kvůli tomu, zda od Nového roku vzrostou skokově platy zákonodárců zhruba o 20 procent. Václav Klaus mladší (ODS) si v této souvislosti ve svém komentáři rýpl, že řada poslanců nikdy nepracovala a přesto si nyní mají rozhodovat o svých platech.
12.11.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9326 článků)

Zemřel otec komiksových superhrdinů: Stan Lee (†95) je mrtvý, potvrdila jeho dcera

 
Pomohl stvořit Spider-Mana, X-Meny, Hulka, Daredevila nebo Fantastickou čtyřku. Byl opravdovým otcem komiksových superhrdinů. 12. listopadu 2018 bohužel vydechl naposledy. Legendární Stan Lee (†95) zemřel po dlouhých měsících plných zdravotních problémů.
12.11.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Stan Lee (29 článků)

Kraus po Strýcové už nesmutní! Na povrch vyplula jeho dobře utajená romance

 
Koncem září jsme vás informovali o tom, kterak si David Kraus (38) léčí světabol z nevydařené lásky po boku mladé herečky Kateřiny Klausové (27). Tehdy byli viděni v kině na premiéře filmu Po čem muži touží. Na první pohled se zdálo, že jsou to pouze dva dobří přátelé ve společnosti. Teď se ale ukázalo, že jejich večer jenom v kině rozhodně neskončil!
12.11.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: David Kraus (283 článků)

Ilona Svobodová z Ulice, vdova po muzikantu Skoumalovi (†76): Líbačka s novým mužem!

 
Před čtyřmi lety Ilona Svobodová (58) přišla o svého milovaného manžela, muzikanta Petra Skoumala (†76). Po letech truchlení se konečně znovu zamilovala. Jejím milým je dokonce opět Petr. „Je to štěstí,“ řekla známá dabérka a představitelka Jitky Farské z nekonečného seriálu Ulice.
12.11.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Svobodová (113 článků) , Petr Skoumal (66 článků) , Jitka Farská (26 článků) , Petra Svobodová (40 článků) , Petra Svoboda (128 článků)

Porotce StarDance Kuneš: Kloubkové ani po dvou letech neukázal dceru

 
To jsou ale rodinné vztahy, nabízí se říct. Přestože moderátorka a bývalá tanečnice Kristina Kloubková (41) žije se svým partnerem Václavem Kunešem (43) již dva roky, s jeho dcerou Aine (11) se zatím ještě nesetkala…
12.11.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (467 článků)

V KLDR našli tajné základny. Podvedl Kim Západ s demolicí raketového střediska?

 
Týmy analytiků objevily na území Severní Koreje třináct dosud neznámých tajných pracovišť, která se zabývají vývojem a výrobou raket a raketové techniky. Podobných provozů může být v KLDR až dvacet, uvádí Mezinárodní středisko pro mezinárodní studie (CSIS). Ke zjištění třinácti z nich přispěly snímky komerčních satelitů. Uvádí to zpráva zveřejněná dnes ve Washingtonu.
12.11.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1464 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »