Showtime je děs, běsní fanoušci zrušeného Top Staru! Něrgešová se je marně snaží krotit

 
Moderátorka Laďka Něrgešová (44), která v rámci změn na Primě plynule přešla z Top Staru do Showtime, se setkává s první kritikou. Její příznivci a zároveň primáčtí diváci jsou z nového pořadu spíše zklamaní a volají po návratu starého a dobrého Top Staru…
28.05.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Laďka Něrgešová (183 článků)

Pražský hrad se otevře návštěvníkům zdarma: Po koronavirové pauze chce oživit turistický ruch

 
Pražský hrad se od pátku do pondělí zdarma otevře návštěvníkům. Lidé si nebudou muset kupovat vstupenky třeba do Starého královského paláce, Zlaté uličky nebo na expozici Svatovítský poklad. V sobotu a v neděli si navíc lidé budou moct prohlédnout vozy z prezidentské autokolony, uvedl Vít Novák z tiskového oddělení Pražského hradu.
28.05.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (26 článků)

Alena Šeredová (42) dcerku seznamuje se světem! Vyfotila se s ní i po kojení

 
Půvabná Alena Šeredová (42), která se v roce 1998 stala první vicemiss České republiky, před několika málo dny dala život své vytoužené dcerce. Dívenka, kterou šťastní rodiče pojmenovali Vivienne Charlotte, se má čile k světu – už se doma dokonce postupně seznamuje i s dalšími členy rodiny!
28.05.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (721 článků)

Nová předpověď pro alergiky: Pylový semafor upozorní na to, co zrovna kvete

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) začal na svém webu vydávat pylovou předpověď, která má pomoct alergikům. Takzvaný pylový semafor ukáže aktuální informace o kvetení vybraných rostlinných druhů, které patří mezi významné pylové alergeny, a předpoví míru ohrožení pro jednotlivé dny v týdnu. Na stránkách ČHMÚ to uvedla spoluautorka pylového semaforu Lenka Hájková. Na projektu meteorologové spolupracují se Zdravotním ústavem v Ústí nad Labem.
28.05.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Nová (9 článků)

„Nelžete a nezastrašujte,“ vzkázalo vydavatelství Jermanové. Babiš: Trestní oznámení není důvodné

 
Kauza kolem ochranných roušek ve Středočeském kraji má další pokračování! Záchranářka Veronika Brožová ze Zdib nejprve v otevřeném dopise hejtmance Jaroslavě Pokorné Jermanové (ANO) popsala jejich nedostatek. Ten v článku použil list Náš region, kraj se následně proti tvrzení záchranářky ohradil a podal trestní oznámení kvůli šíření poplašné zprávy. Společnost A11, která list vydává, nyní uvedla, že čelí nátlaku a zastrašování od hejtmanství. Věcí se zabývají právní zástupci vydavatelství, Jermanová se obrátila na policii, aby oznámení znovu posoudila. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) není trestní oznámení důvodné a celá aféra je zbytečná.
28.05.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (148 článků)

Režisér Tomáš Magnusek zhubl neuvěřitelných 70 kilo: Byl jsem trapný, tvrdí

 
Bývaly doby, kdy byl Tomáš Magnusek (35) pyšný na svou enormní obezitu. Ty ale odezněly ve chvíli, kdy si bolestně uvědomil důsledky svého rozhodnutí stát se nejtěžším režisérem u nás. Když zjistil, že nestačí svým dětem, nevejde se na zahradní traktorek a v zoologické zahradě byl vystaven trapnému okamžiku, kdy ho pro extrémní váhu nepustili na lanovku, rozhodl se, že je čas něco se sebou udělat.
28.05.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (73 článků)

Zeman podpořil rozšíření Pětadvacítky na malá s.r.o. A EET si bere do konce roku pauzu

 
Společníci malých společností s ručením omezeným s nejvýše dvěma společníky, které poškodila epidemie koronaviru, budou moci žádat o státní příspěvek 500 Kč denně. Zákon, který jim to umožní, ve čtvrtek podepsal prezident Miloš Zeman. Prezident podpořil také to, aby si elektronická evidence tržeb (EET) vzala pauzu do konce roku a nezatěžovala tak podnikatele postižené pandemií. Informoval o tom hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
28.05.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23849 článků)

Bartošova „kněžka chaosu“ je těhotná. Šéf Pirátů se těší na prvního vlastního potomka

 
Ivan Bartoš (40) se chystá na novou životní roli. Jeho manželka Lydie Franka Bartošová (37) je v očekávání. Šéf České pirátské strany tak bude poprvé biologickým otcem. S manželkou už ale společně vychovávají dceru Amélii, kterou má „Kněžka chaosu“ z předchozího manželství.
28.05.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Frank (10 článků) , Ivan Ivan (1438 článků)

»Ufňukaná« Pavlína z MasterChefa má plastiku prsou? Fanoušky udivuje brutální dekolt po zhubnutí 20 kg

 
Není to tak dávno, kdy Pavlína Lubojatzky (25) s manželem Martinem bojovali se svou váhou. Ale oba se po hlavě vrhli na sport a zdravou stravu a kila letěla dolů. Soutěžící z MasterChefa sice zhubla 20 kilogramů, ale dekolt má stále výstavní.
28.05.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (128 článků)

Unie pomůže po pandemii, do Česka má jít 550 miliard. „Trestají nás,“ zuří Babiš

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) nesouhlasí s klíčem, který navrhla Evropská komise pro rozdělení peněz určených na obnovu ekonomik po koronavirové krizi. Sdělil to dnes ČTK. Zásadně odmítá například to, aby ve vzorci hrála velkou roli nezaměstnanost. Unijní státy, kterým se daří držet i v krizi nízkou nezaměstnanost, by za to neměly být sankcionovány, uvedl předseda vlády. ČR by měla z mimořádného balíku 750 miliard eur dostat téměř 20 miliard eur (skoro 550 miliard korun).
28.05.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18429 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »