Články k osobnosti

Zdeňka Horníková

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeňka Horníková »
 

ODS v Královéhradeckém kraji povede odvolaný starosta

 
Martin Puš, zastupitel Královéhradeckého kraje a starosta Jičína, kterého loni po deseti letech odvolali jičínští zastupitelé z funkce, byl v pondělí večer zvolen novým předsedou regionální organizace ODS v Královéhradeckém kraji. Nahradil Zdeňku Horníkovou, která z tohoto postu odstoupila poté, co se stala viceprezidentkou Národního kontrolního úřadu.
13.05.2013 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Novým šéfem ODS v hradeckém kraji se stal Martin Puš

 
Občanské demokraty v Královéhradeckém kraji povede bývalý starosta Jičína Martin Puš. Rozhodli o tom delegáti dnešního regionálního sněmu. Puš ve funkci nahradil Zdeňku Horníkovou, která po jmenování viceprezidentkou Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) na post v čele krajské organizace ODS rezignovala.
13.05.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Kandidátkou na viceprezidenta NKÚ zvolili poslanci Horníkovou

 
Sněmovna dnes zvolila kandidátkou na viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu poslankyni ODS Zdeňku Horníkovou. Oznámila to předsedkyně volební komise Jana Suchá (LIDEM). Horníková ve funkci nahradí dosavadního viceprezidenta úřadu Miloslava Kalu, který se stal jeho prezidentem. Do funkce ji ještě musí jmenovat prezident republiky Miloš Zeman.
03.04.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Miloš Zeman (21284 článků) , Jana Suchá (18 článků)

Viceprezidentkou NKÚ má být Horníková, rozhodli poslanci

 
Sněmovna podle informací ČTK zvolila kandidátkou na viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) poslankyni ODS Zdeňku Horníkovou. Ve funkci nahradí dosavadního viceprezidenta úřadu Miloslava Kalu, který se stal jeho prezidentem. Do funkce ji ještě musí jmenovat prezident republiky Miloš Zeman.
03.04.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Miloš Zeman (21284 článků)

Do NKÚ míří asi Horníková, zástupcem ombudsmana možná Křeček

 
Do funkce viceprezidentky Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) zřejmě zamíří poslankyně ODS Zdeňka Horníková. Stát by se tak mělo na základě údajné neoficiální dohody mezi občanskými a sociálními demokraty. Poslanci budou příští středu volit také zástupce veřejného ochránce práv. Šanci na zvolení má podle dnešních informací ČTK poslanec ČSSD Stanislav Křeček. Je ale také prý možné, že z dvojice kandidátů nemusí být zvolen nikdo.
29.03.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (251 článků) , Zdeňka Horníková (25 článků)

Komunisté podpoří vyslání Horníkové z ODS na post viceprezidentky NKÚ

 
Komunisté se po váhání nakonec rozhodli, že ve Sněmovně zvednou ruku pro kandidaturu poslankyně ODS Zdeňky Horníkové na post viceprezidentky Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ). Dolní komora bude o Horníkové hlasovat příští týden ve středu.
26.03.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Strany navrhly na viceprezidenta NKÚ Horníkovou a Bureše

 
Do funkce viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu navrhli občanští demokraté svoji poslankyni Zdeňku Horníkovou a klub TOP 09 a Starostů odborníka z Transparency International Radima Bureše. Podle informací ČTK zatím poslanecké kluby ve sněmovně jiného kandidáta nenavrhly. Lhůta pro podávání návrhů vyprší v pátek odpoledne. Funkce viceprezidenta se uvolní, až prezident republiky odpoledne jmenuje do funkce prezidenta úřadu Miloslava Kalu, který byl dosud jeho viceprezidentem.
22.03.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Kalousek: Už jsem si zvykl, že když se ODS dopustí něčeho pokleslého, můžu za to já

 
Ministr financí a 1. místopředseda TOP 09 pokračuje v kritice údajné dohody ODS, ČSSD a KSČM na obsazování postů v Nejvyšším kontrolním úřadu (NKÚ). Zmíněné strany si podle Kalouska neumí představit, že by v kolegiu NKÚ nebyli jejich zástupci. Šéfem úřadu v pátek prezident Miloš Zeman jmenuje Miloslava Kalu (ČSSD). Podle údajných dohod by do viceprezidentské funkce poslanci měli zvolit poslankyni ODS Zdeňku Horníkovou.
22.03.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Miloš Zeman (21284 článků)

TOP 09 nominuje na funkci viceprezidenta NKÚ Bureše z TI, Horníkovou z ODS nechce

 
TOP 09 nechce nechat vedení Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) v zajetí politických stran, a proto se rozhodla narušit dohodu mezi ODS a ČSSD podpořenou hlasy komunistů, na základě které byl tento týden prezidentem úřadu zvolen Miloslav Kala. Oplátkou za to by měla do křesla viceprezidentky usednout poslankyně ODS Zdeňka Horníková nominovaná svou stranou.
21.03.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Horníkovou (ODS) by po jmenování do NKÚ nahradil ve Sněmovně Mečíř

 
Poslankyni Zdeňku Horníkovou (ODS) v případě jejího jmenování viceprezidentkou Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) v Poslanecké sněmovně nahradí podnikatel z Trutnovska Martin Mečíř. Horníková dnes ČTK řekla, že po svém případném zvolení a následném jmenování rezignuje také na post předsedkyně ODS v Královéhradeckém kraji.
21.03.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Volba šéfa NKÚ: Trafiku dostal exposlanec ČSSD Kala. Tajná dohoda s ODS?

 
Po roce je obsazen post šéfa Nejvyššího kontrolního úřadu. Poslanci se v tajné volbě shodli na viceprezidentovi úřadu a exposlanci ČSSD Miloslavu Kalovi (49). Za vším má být ale údajně tajná dohoda mezi ČSSD a ODS. Na oplátku dostane trafiku totiž právě poslankyně modrých Zdeňka Horníková.
19.03.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Poslanci zvolili kandidátem na šéfa NKÚ jeho viceprezidenta Kalu

 
Poslanci dnes zvolili kandidátem na prezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu jeho dosavadního viceprezidenta Miloslava Kalu (49). V tajné volbě získal od poslanců 108 hlasů. Do funkce ho musí ještě jmenovat prezident republiky Miloš Zeman. Kala je členem ČSSD, jeho jmenováním se uvolní post viceprezidenta úřadu. Podle údajných dohod by Sněmovna do této funkce měla zvolit poslankyni ODS Zdeňku Horníkovou.
19.03.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Miloš Zeman (21284 článků)

Tuhý boj o úřad: Ministr ODS zesměšnil přirození Petra Gazdíka

 
Mezi ODS a TOP 09 to skřípe ohledně nominace šéfa Nejvyššího kontrolního úřadu. ODS ještě své oficiální rozhodnutí neoznámila, ale proslýchá se, že se s ČSSD dohodla, že prezidentem NKÚ bude Miroslav Kala z ČSSD a viceprezidentkou Zdeňka Horníková z ODS. Šéf poslanců TOP 09 Petr Gazdík varoval před novým vítězným únorem. ODS si to nenechala vůbec líbit.
14.03.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Petr Gazdík (892 článků) , Petr Gazdík (881 článků)

Tuhý boj o úřad: Ministr ODS zesměšnil přirození Petra Gazdíka

 
ANKETA Mezi ODS a TOP 09 to skřípe ohledně nominace šéfa Nejvyššího kontrolního úřadu. ODS ještě své oficiální rozhodnutí neoznámila, ale proslýchá se, že se s ČSSD dohodla, že prezidentem NKÚ bude Miroslav Kala z ČSSD a viceprezidentkou Zdeňka Horníková z ODS. Šéf poslanců TOP 09 Petr Gazdík varoval před novým vítězným únorem. ODS si to nenechala vůbec líbit.
14.03.2013 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Petr Gazdík (892 článků) , Petr Gazdík (881 článků)

VÍME PRVNÍ Šéfem NKÚ by měl být Kala. Viceprezidentkou Horníková

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz by se prezidentem Nejvyššího kontrolního úřadu měl stát kandidát ČSSD Miloslav Kala, který je nyní viceprezidentem NKÚ. Viceprezidentkou by pak měla být poslankyně ODS Zdeňka Horníková. Měla se na tom dohodnout ODS s ČSSD.
25.02.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Strany zkompletovaly nominace na šéfa NKÚ, VV chtějí poslance Novotného

 
Ke kandidátům na post příštího prezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu přibyl poslanec VV Josef Novotný. Strana jeho nominaci oznámila ve čtvrtek. Dalšími nominanty jsou poslanec Josef Koníček, jehož navrhuje KSČM, poslankyně ODS Zdeňka Horníková, stávající viceprezident Miloslav Kala, podporovaný ČSSD, a bývalá náměstkyně ministrů financí Dana Trezziová, kterou prosazuje TOP 09 spolu se starosty.
07.02.2013 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (189 článků) , Zdeňka Horníková (25 článků) , Josef Novotný (189 článků)

Poslanci oficiálně zahájili kontrolu hospodaření NKÚ

 
Poslanci ze sněmovního kontrolního výboru oficiálně zahájili kontrolu hospodaření Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), o kterou se dosud neúspěšně pokoušeli tři roky. Jejich snahu komplikoval odpor bývalého prezidenta úřadu Františka Dohnala, kterého nakonec jeho nesouhlas stál funkci. Jak dnes ČTK řekla předsedkyně poslanecké kontrolní skupiny Zdeňka Horníková (ODS), ve čtvrtek si v sídle úřadu převzala požadované dokumenty.
18.05.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků)

Místo Škárky bude na kontrolu NKÚ ve Sněmovně dohlížet Horníková

 
Poslaneckou skupinu pro kontrolu Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) povede poslankyně Zdeňka Horníková (ODS). Nahradila nezařazeného poslance Jaroslava Škárku, jenž byl nepravomocně odsouzen v korupční aféře ve Věcech veřejných (VV) na tři roky za podvod a rezignoval i na členství ve skupině. Nahradil ho v ní podle pátečního rozhodnutí sněmovního kontrolního výboru Jiří Štětina (VV).
27.04.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků) , Jiří Štětina (92 článků)

Skupinu poslanců pro kontrolu NKÚ povede místo Škárky Horníková

 
Poslaneckou skupinu pro kontrolu Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) povede poslankyně Zdeňka Horníková (ODS). Nahradila nezařazeného poslance Jaroslava Škárku, jenž byl nepravomocně odsouzen v korupční aféře ve Věcech veřejných na tři roky za podvod a rezignoval i na členství ve skupině. Nahradil ho v ní podle dnešního rozhodnutí sněmovního kontrolního výboru Jiří Štětina (VV).
27.04.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků) , Jiří Štětina (92 článků)

Škárku v čele skupiny prověřující NKÚ nahradí Horníková

 
Do čela poslanecké skupiny pro kontrolu hospodaření Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) pravděpodobně nastoupí poslankyně ODS Zdeňka Horníková. Nahradí tak poslance Jaroslava Škárku, kterého v pátek poslal soud na tři roky do vězení. Informoval o tom Vojtěch Filip (KSČM), předseda sněmovního kontrolního výboru.
16.04.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Vojtěch Filip (1089 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)
« Předchozí 1 2 Další »