Články k osobnosti

Zdeněk Pohlreich

  šéfkuchař pražského café imperial

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk Pohlreich »
 

Pohlreich vs. Hanychová: Tady jsem hvězda já, holčičko!

 
Ačkoliv další řada pořadu Ano, šéfe! vtrhne na obrazovky až na podzim, drsný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (53) už nyní točí »ostošest«! A na úterní natáčení v restauraci v pražských Horoměřicích si šéfa v akci přišla vyzkoušet i Agáta Hanychová (26).
29.03.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2590 článků) , Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Nejslavnější kuchaři Česka si zase vjeli do vlasů. A padaly pořádně drsné urážky

 
Dva nejslavnější čeští kuchaři z našich televizních obrazovek Zdeněk Pohlreich (54) a Jiří Babica (50) se nemají příliš v lásce. Není žádným tajemstvím, že Pohlreich Babicovo umění v kuchyni neuznává. Tentokrát se ale do svého soka pustil i Babica, který o něm řekl, že ničí českou kuchyni a umí akorát nadávat, uvedl deník Blesk.
02.03.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Babica (154 článků) , Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Babica dovařil! Jeho pořad na Nově skončí?

 
Kuchař Jiří Babica (50) rozděluje diváky na dva tábory - jedni jeho show sledují pravidelně, pro druhé se stal námětem řady vtipů. Podporuje je v tom ostatně i jeho rival Zdeněk Pohlreich, který Babicovo kuchařské kousky nemůže vystát. Přesto se najde spousta lidí, které si Babicovy dobroty zapíná pravidelně. Jenže vážně hrozí, že tento pořad z obrazovek zmizí. Babica se totiž s vedením televize nedokázall domluvit na nové smlouvě.
21.01.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Kuchař (33 článků) , Jiří Babica (154 článků) , Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Pohlreich s manželkou Zdeňkou: Svatba jen kvůli reklamě?!

 
Zdeněk Pohlreich (54) všechny pořádně převezl! První svatba na břehu švýcarského rybníka, kde má restauraci a na niž se sjeli novináři ze všech velkých médií, byla totiž neplatná. Vše se provalilo poté, co si Zdeněk a jeho partnerka Zdeňka (39) řekli své ano podruhé.
20.01.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Pohlreich se vrací! Chybějí mu peníze?

 
Ačkoliv se šéfkuchař s nejostřejším a nejmlsnějším jazýčkem Zdeněk Pohlreich (54) před časem dušoval, že v televizi končí, chystají se nové díly oblíbeného pořadu Ano, šéfe!
18.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Pohlreich dostane 500 tisíc měsíčně a ještě balík za produkci!

 
Drsný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (54) už nežehrá na popularitu, kterou mu přinesl pořad Ano, šéfe!. S naříkáním na ztrátu soukromí a času je konec. Pohlreich totiž přišel na to, jaká zlatá žíla se v televizi skrývá. Proto už nevyhrožuje, že s natáčením končí. Naopak. Začal si svůj pořad produkovat.
18.01.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

To se podívejme: Sprostý šéf Pohlreich řekl „Ano“ na natáčení dalších dílů svého pořadu

 
Přestože Zdeněk Pohlreich  (54) avizoval, že jeho reality show, v níž se ze všech sil a často za pomoci sprostých slov snaží napravit kuchařské hříšníky, skončí čtvrtou sérií, neodolal a kývl na velmi štědrou nabídku natočit další pokračování.
17.01.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Zdeněk Pohlreich se vrací s Ano, šéfe! Kvůli penězům?

 
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (54) potěší všechny své fanoušky pořadu Ano, šéfe! Poté, co ohlásil, že s natáčením skončil, netrvalo dlouho a zavelel k návratu. Že by šéfovi došly peníze? Přeci jen utratil hodně za svatbu, svatební cestu a jeho tchýně je navíc zadlužená. Peníze do rodinné kasy navíc se tak jistě hodí.
17.01.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Oblékněte se jako Zdeněk Pohlreich za polovinu ceny!

 
Líbí se vám, jak chodí oblíkaný prostořeký televizní kuchař Zdeněk Pohlreich? Jeho oblíbenou značku triček Lacoste si teď můžete dopřát i vy, aniž byste museli mít plat televizní hvězdy. V exkluzivním e-shopu ITALIEDOSKRINE.CZ koupíte trička Lacoste za polovinu ceny. Ale jen do konce týdne!
14.01.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Zdeněk Pohlreich: Přiženil se do zadlužené rodiny!

 
Svatba se Zdeňkou (39) nebyla pro Zdeňka Pohlreicha (54) moc velkým ternem. Její matka má tak závratné dluhy, že musela vyhlásit osobní bankrot. Vyplatí je hvězda pořadu Ano, šéfe!?
09.01.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Pohlreichova tchyně zbankrotovala: Dluží 1,2 milionu

 
Drsný šéfkuchař z pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich (54) má povedenou tchyni. Matka jeho manželky Zdeny (39) totiž dluží, kam se podívá, a dohromady to dá přes milion korun. Vrcholem bylo vyhlášení osobního bankrotu. Redakci Blesku na to upozornila blízká známá rodiny Pohlreichovy manželky. „Vím o tom, ale nic s tím dělat nebudu. Víceméně se mě to ani netýká,“ řekl Blesku populární šéf. Pomoc majitele luxusních restaurací by ale vzhledem k výši pohledávek určitě přišla vhod.
09.01.2012 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Luxusní líbánky šéfkuchaři Pohlreichovi zkazily krysy na hotelovém pokoji

 
Zdeněk Pohlreich  (54) dokazuje svou lásku k manželce Zdeňce (39) nejrůznějšími způsoby. Krátce po sobě uspořádal hned dvě veselky a pak svou milovanou vyvezl na líbánky snů do exotického Thajska.
06.01.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Pohlreichovi na tajných líbánkách: Vyrazili do thajské džungle

 
Zdeněk Pohlreich (54) dopřál své manželce Zdeňce (39) nejen dvě veselky, ale i luxusní svatební cestu na sloním hřbetu. Pohlreich svou manželku pěkně hýčká, líbánky přišly 200 tisíc. Pár strávil líbánky společně se synem Pohlreichové z předchozího manželství v exotickém Thajsku. „Chceme někam do tepla, abychom se ohřáli,“ svěřila se Blesku manželka šéfkuchaře na jejich první, ale neplatné svatbě ve Švýcarsku u Bodamského jezera. Tam v chladném klimatu v polovině října ještě víc zatoužili po cestě za teplem.
06.01.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy

 
Kuchař Zdeněk Pohlreich se loni v říjnu oženil s o patnáct let mladší přítelkyní Zdeňkou. Obřad byl ve Švýcarsku. Protože je ale oddával herec Ivan Vodochodský, sňatek nebyl platný. Podle deníku Blesk si pár proto svatbu zopakoval ještě jednou v Česku. Další články k tématu: Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve Švýcarsku VIDEO: V kuchyni jsem nervóza stará, konstatuje Pohlreich v Chicagu Jan Kraus připraví svatební dort pro manžele Pohlreichovy Restaurační podnikání, to není žádnej mozkovej trust, říká Pohlreich Poznala jsem Pohlreicha, jak ho neznáte: na kurzu vaření zazpíval
05.01.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1031 článků) , Ivan Vodochodský (24 článků) , Zdeněk Pohlreich (479 článků)

To je překvápko! Kuchař Zdeněk Pohlreich se znovu tajně oženil

 
Zdá se, že kuchař Zdeněk Pohlreich  (54) , který se proslavil pěkně prořízlou vyřídilkou, je pěkný vykuk.  Teprve po třech měsících na povrch vyplavaly informace, že se známému televiznímu kuchaři podařilo před veřejností zcela ututlat druhou oficiální svatbu se svou dnes již manželkou Zdeňkou Pohlreichovou. Pohlreich nakonec kápl božskou a sám přiznal, že se musel oženit v Čechách ještě jednou.
05.01.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Zdeněk Pohlreich: Druhá svatba! Ve Švýcarsku to nebylo na vážno

 
Skromný svatební obřad ve Švýcarsku v Pohlreichově restauraci Trbeca, odkud vám deník Aha! přinesl exkluzivní reportáž, nebyl na vážno. Ukázalo se, že je svazek neplatný, a tak si musel známý kuchtík objednat »svatební nášup«.
05.01.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Pohlreich: Druhá tajná svatba! Ano šéfe, si řekli už podruhé

 
Dostat chlapa do chomoutu je umění, ale Zdeňce Pohlreichové (39) se to povedlo hned dvakrát! Svatba kuchaře Zdeňka Pohlreicha (54) u Bodamského jezera ve Švýcarsku loni v říjnu nebyla jeho poslední. O pár týdnů později musel stanout před oltářem a říct znovu ANO. „Ještě jsem se musel oženit jednou v Česku,“ potvrdil Blesku Pohlreich, kterému se druhá veselka s květinářkou Zdeňkou podařila dokonale ututlat
05.01.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Zdeněk Pohlreich: Zaprodal duši rádiu!

 
Z televizního kuchaře se stal rádiový kuchař! Rádio Kiss 98 se totiž rozhodlo využít popularity kuchaře Zdeňka Pohlreicha (53), který bude prostřednictvím éteru radit posluchačům.
13.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (479 článků)

Dobré vnady, šéfe! Zdeněk Pohlreich se svlékl a ukázal dvojky, které by mu mohla závidět i Agáta Hanychová

 
Nejslavnější a nejlepší český televizní kuchař Zdeněk Pohlreich  (54) se ukázal nahoře bez! A je na co se dívat! Z fotek z jeho nedávné dovolené je poznat, že Zdeněk se za své poněkud neatletické tělo vůbec nestydí a hrdě směrem k fotoaparátu tyčí svá prsa. Těmi snad již předběhl i Agátu Hanychovou, jíž splaskly z pětek na jedničky .
09.12.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2590 článků) , Zdeněk Pohlreich (479 článků)