Články k osobnosti

Zdeněk Pohlreich

  šéfkuchař pražského café imperial

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk Pohlreich »
 

Do původních kolejí se to bude dostávat léta, bude to tvrdý, říká Pohlreich o gastro byznysu

 
Má za sebou profesně nejnáročnější životní období. V době koronavirové pandemie se Zdeněk Pohlreich  (64) snažil udržet nad vodou své restaurace, jejichž provoz byl značně omezený.
17.06.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Restaurační prostředí Zdeněk Pohlreich neopouští ani po pracovní době. Rád se nechá obskakovat kolegy

 
Již jsme vás informovali o tom, že se Zdeněk Pohlreich  (64) stane průvodcem nové seznamovací reality show První večeře. Když jsme se s ním potkali na natáčení jednoho z dílů v jeho restauraci, ptali jsme se, jak se mu daří okouzlit na rande jeho manželku Zdeňku.
30.05.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Nová seznamka První večeře se Zdeňkem Pohlreichem: Žasl jsem, co lidé řeší u stolu

 
Televize Prima začala v minulých dnech natáčet novou seznamovací show s názvem První večeře, do které se přihlásily stovky zájemců. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer. A protože láska prochází žaludkem, pořadem provede oblíbený kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis.
28.05.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Zdeněk Pohlreich v nové seznamovací reality show: Co byste na prvním rande rozhodně neměli dělat?

 
V televizi provázel už několika pořady. Ve všech případech bylo hlavním tématem jídlo. Nyní Zdeňka Pohlreicha  (64) čeká nová výzva. Jak jsme vás již na začátku tohoto roku informovali, kuchařský šéf se stane hlavní hvězdou seznamovacího pořadu s názvem První večeře. Dlužno dodat, že ani tento formát se od prostředí stravování zase tolik nevzdálí. Soutěžící budou hledat lásku svého života v Pohlreichově restauraci.
28.05.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Pohlreich se nasr*l: Zdraví hostů? Nic jim do toho není! Odborář koukal

 
Staré známé úsloví všech živnostníků a podnikatelů říká, že náš zákazník, náš pán. Ale dlouhodobě nastavené vztahy mezi restauratéry a českými zákazníky jsou pošramocené více než rok trvající pandemií koronaviru a celým batohem vládních restrikcí. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se o restaurace bojí. Odborářský předák Bohumír Dufek restauratéry a číšníky vyzývá, aby raději odešli pracovat do průmyslových podniků.
14.05.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Arenberger v Partii mluvil o rozvolnění. Pak pustili do vysílání Pohlreicha: Jel jsem přes Prahu, zakrytý obličej výjimka...

 
Hostem pořadu Partie Terezie Tománkové byl ministr zdravotnictví Petr Arenberger. Musíme prý být stále opatrní. S očkováním by lidé podle něj neměli otálet, už kvůli testování. V červnu již budou vakcíny proti covidu údajně přístupné všem. Bude se také rozvolňovat. Své si k tomu řekl i známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Lidé to podle jeho názoru vzali do vlastních rukou a restaurační byznys je zdecimován. MeSESu se rozvolňování nelíbí, a Arenberger nelituje.
09.05.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků) , Zdeněk Petr (166 článků)

Lidé si mě berou stranou, aby mi to řekli... Covid pasy i do restaurace? Šéfkuchař Pohlreich je pro. Zato hospodský rebel vyletěl

 
Je libo do restaurace nebo ke kadeřníkovi? Jen s negativním testem nebo po očkování. Takové úvahy začínají v České republice nabírat na síle. Podle Hospodářských novin stát navíc chystá mobilní aplikaci s informacemi, zda byl člověk očkován, má negativní test na koronavirus nebo dostatečnou hladinu protilátek. Kromě ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) se o tom zmínil i nový ministr zdravotnictví Petr Arenberger a nyní i známý majitel restaurací a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich pro server ŽivotvČesku.cz. Všichni to vidí jako možnost nastartovat ekonomiku, kterou už rok drtí koronavirus. Za nesmysl a prodávání svobod to však považuje Jakub Olbert, provozovatel známé pražské restaurace Šeberák, který má i přes zákaz stále otevřeno.
16.04.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3168 článků) , Zdeněk Pohlreich (569 článků) , Zdeněk Petr (166 článků) , Jakub Zdeněk (30 článků)

Velikonoční recept od Zdeňka Pohlreicha: Upečte si jeho báječné kuřátko s nádivkou

 
Slavný kuchař Zdeněk Pohlreich exkluzivně nabízí velikonoční recept Jarního kuřátka s nádivkou a také prozradil, jak tráví Velikonoce a jestli dodržuje tradice. Polhreich se také zmiňuje o novém projektu, který je mimořádně odvážný.
01.04.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Samí studenti, žádní řemeslníci. Zdeněk Pohlreich roztrhal Česko

 
V rozhovoru s Karlem Šimůnkem známý restauratér Zdeněk Pohlreich odhalil kupříkladu co dělal v roce 1989 a jaké měl zkušenosti s migrací. „Oni se o tebe postarají jakoby dobře, celý ten systém je napasovaný na migraci odněkud z Afriky, takže oni mají pocit, že když ti dají najíst a napít a střechu nad hlavou, tak je o tebe postaráno,“ řekl o své zkušenosti z Nizozemí na INFO.cz. Padla také otázka, proč jsou Češi ohledně jídla takoví burani. Pohlreich mínil, že je to kvůli tomu, že se na jídlo dívají přes peníze.
29.03.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Nemůžu svým lidem říct, že pro ně nemám práci, tvrdí Zdeněk Pohlreich

 
Majitel tří restaurací Zdeněk Pohlreich to v současnosti stejně jako mnozí další podnikatelé nemá lehké. I když se jídlu v krabičkách nejdřív velmi bránil, došlo mu, že jiná varianta momentálně není. Odmítl možnost říct dlouholetým zaměstnancům, že pro ně nemá práci, a přizpůsobil se situaci.
29.01.2021 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Odhalené tajemství Zdeňka Pohlreicha: Drsný šéf je v soukromí velký romantik. Na co sbalil manželku?

 
Je to sice teprve devět let, co se věhlasný kuchař Zdeněk Pohlreich (63) znovu oženil a vzal si svou milovanou Zdeňku (48), znají se ale mnohem déle. Už zhruba před třiceti lety se do sebe zakoukali v Austrálii. Na co ji tehdy sbalil a čím své paní dělá radost dodnes?
21.12.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

To mám platit já?! Zdeněk Pohlreich nadával v cizině

 
Zdeněk Pohlreich se mihl i na Slovenské televizi TA3. Pobavil ho moderátor a zřejmě i on jeho. Ptal se ho například, jestli jsou v Česku opatření koncepční nebo je to „stejný zmatek jako u nás na Slovensku“. Šéfkuchaře pobavila i otázka, jestli na ně restauratéry vláda myslí. „Všichni už jsme se měli tak dlouho tak dobře, že nás vůbec nenapadlo, že by se ta věc někdy mohla zhoršit a samozřejmě ty země nebo tu Evropu řídí lidé, kteří jsou teď na naprosto nesprávném místě,“ zabrousil i do politiky. A vyjádřil se k nápadu Igora Matoviče, že by restaurace testovaly zákazníky.
15.12.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků) , Igor Igor (231 článků)

Speciální adventní Prostřeno! Místo Pohlreicha vaří jeho žena!

 
Jako jediný z šéfkuchařů dostal v pořadu Prostřeno! 40 bodů a vyhrál 60 tisíc korun, které dal na charitu. Nyní Zdeněk Pohlreich (63) poslal do souboje amatérských kuchtíků svou manželku Zdeňku (48).
15.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Manželka Zdeňka Pohlreicha v Prostřenu: Bylo mi 19, jemu 34 a byl ženatej, popsala seznámení s šéfkuchařem

 
Nedávno do pořadu Prostřeno zavítal Zdeněk Pohlreich  (63) , který si to rozdal v kuchařském souboji s dalšími kolegy šéfkuchaři . Nyní si účast v pořadu vyzkoušela i jeho manželka Zdeňka a další partneři slavných, i těch méně známých, kuchařů. Mezi nimi i přítel oblíbené kuchařky a blogerky Kamily Rundusové alias Kamu.
14.12.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků) , Kamila Rundusová (33 článků)

Šéfem za pár minut: Brambory neohřívat, může jít i o zdraví, říká Zdeněk Pohlreich

 
Pořad televize Prima Šéfem za pár minut přináší neotřelý pohled na vaření. Už ve čtvrtek večer se diváci mohou těšit na nový díl, v němž Zdeněk Pohlreich a Iveta Fabešová představí nové recepty, jejichž výsledkem jsou chutné a levné pokrmy. Také se dozvíte, že dojídat zbytky hlavního jídla „na lenocha“ vás může ochudit o spoustu zajímavých kulinárních zážitků. Ohřívání se navíc podle Pohlreicha ne vždy vyplatí.
10.12.2020 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Rebelie hospod: Zdeněk Pohlreich plně podpořil

 
Vláda Andreje Babiše (ANO) nařídila hospodám zavřít v 8 večer a nikoliv v 10, jak tomu bylo dosud. Mají zavřít i výdejová okénka. Ale někteří hostinští toho začínají mít plné zuby a protestují proti počínání ministrů. Hrozí dokonce, že už poslancům nenalijí, pokud neudělají něco pořádného. A šéfkuchař Zdeněk Pohlreich své kolegy hlasitě podpořil.
09.12.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Zdeněk Pohlreich: Praha drží venkov. Opačně to nebude. Lidi musí připlatit

 
„Já jsem se dostal do stavu, kdy už tak úplně ničemu nevěřím, protože nevíme, jak se kluci vyspěj a jak nám milostivě dovolej podnikat,“ pálil podnikatel, šéfkuchař Zdeněk Pohlreich do politiků. Trh s restauracemi je podle něj zcela zdecimovaný a podle jeho názoru visí ve vzduchu otázka, zda lidé opět začnou do restaurací chodit. A tady nastává problém. Hospodářský výkon Prahy totiž podle Pohlreicha pomáhá udržet Česko nad vodou.
07.12.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Šéfem za pár minut: Iveta Fabešová posílá radu všem, kteří se bojí, že po sladkém ztloustnou

 
Nový pořad televize Prima Šéfem za pár minut přináší neotřelý pohled na vaření. Když své síly spojí Zdeněk Pohlreich s Ivetou Fabešovou, výsledkem může být jedině oslnivá kuchyně v každé rodině. V novém dílu se diváci mohou těšit na nové recepty jak od Zdeňka, tak od Ivety. Ta má radu pro všechny, kteří se bojí, že po sladkém naberou kilogramy navíc.
02.12.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

„Nejsme jediný.“ Pohlreich nakousl umělce. V tom se nikdo nevyzná, smažil vládu

 
Ve čtvrtek se po sedmi týdnech otevírají restaurace, hospody, služby, hotely a všechny obchody. Česko vláda přešaltovala ze čtvrtého stupně protiepidemického systému na trojku. Původně avizovala, že k uvolnění dojde už v pondělí. V jaké kondici se čeští podnikatelé probouzejí? Na to odpovídal restauratér a podnikatel Zdeněk Pohlreich ve Výzvě Seznam Zpráv.
02.12.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Šéfem za pár minut: Nekřečkuju, zásoby by měly být s mírou, říká Zdeněk Pohlreich

 
Nový pořad televize Prima, Šéfem za pár minut, přináší neotřelý pohled na vaření. Když své síly spojí Zdeněk Pohlreich (63) s Ivetou Fabešovou (36), výsledkem může být jedině oslnivá kuchyně v každé rodině. Diváci mohou sledovat skvělé tipy na rodinné vaření ze surovin, které stoprocentně mají ve spíži. Slavný kuchař nám odpověděl na několik dotazů ohledně
25.11.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »