Články k osobnosti

Zdeněk Petr

  kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk Petr »
 

Přestaňte plivat ty zlý slinty. Okamura zvýšil hlas na lidovce Výborného

 
Ve druhé hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se utkali senátor ze STAN Zdeněk Hraba a poslanci, předseda SPD Tomio Okamura, lidovec Marek Výborný a Jiří Mašek (ANO). Opoziční poslanci za ANO a SPD znovu a znovu zmiňovali kauzu pánů Petra Hlubučka a Michala Redla. Výborný zdůraznil, že krást se nemá a že se hnutí STAN k celé kauze postavilo čelem. Připomněl, že Česko teď bude předsedat EU a proto je třeba mít stabilní vládu, protože nestabilita v EU nahrává Rusku. A tady Okamura vyrazil do útoku. „Takže Rusko může za korupční kauzu hnutí STAN?“
26.06.2022 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2867 článků) , Zdeněk Petr (187 článků) , Jiří Marek (459 článků) , Petr Marek (200 článků) , Jiří Marek (459 článků)

Mucha v nákupáku, a Praha zaplatí skoro půl miliardy developerovi. Podepsán: Zdeněk Hřib. Ale teď má akce velký problém

 
Problémy vedení Prahy nekončí. Kromě obvinění náměstka primátora Petra Hlubučka jí například Ministerstvo kultury hodilo vidle do projektu, kterým se chtěla zapsat do dějin náměstkyně Hana Třeštíková. Vystavilo totiž stopku megalomanskému obchodnímu centru, do kterého chtěla umístit slavnou Slovanskou epopej.
16.06.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků) , Zdeněk Mucha (4 články)

Hlubuček se vzdal všech funkcí ve STAN, náměstkem primátora zůstává

 
Obviněný náměstek pražského primátora Petr Hlubuček rezignoval na všechny stranické funkce včetně pozice na kandidátce STAN pro podzimní volby do zastupitelstva, kde figuroval na třetím místě. Ve funkci náměstka primátora prozatím zůstává, i když ho straničtí kolegové i primátor Zdeněk Hřib (Piráti) vyzvali k odstoupení.
16.06.2022 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Rozsáhlé policejní manévry v Praze: Náměstek primátora Hřiba Hlubuček byl obviněn!

 
Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) obvinili 11 lidí kvůli hospodaření pražského dopravního podniku (DPP). Na webových stránkách Vrchního státního zastupitelství v Praze to dnes uvedl státní zástupce Adam Borgula. Kriminalisté od rána zasahují na několika místech v Praze, mimo jiné na pražském magistrátu či v budovách dopravního podniku a Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) na twitteru uvedl, že jsou v kanceláři jeho náměstka Petra Hlubučka (STAN). Hlubuček je členem dozorčí rady dopravního podniku.
15.06.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Adam (117 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Adam (388 článků)

Zdeněk Jemelík: Když česká justice lobbuje

 
Server Česká justice a Petr Dimun pro mne jedno jsou. Spřátelili jsme se, když byl Petr Dimun mluvčím skvělého ministra Pavla Němce a jeho spojkou s občanskými aktivisty. Často jsme stáli na jedné straně barikády. Získal můj respekt i oblibu. Později se naše cesty rozešly, ale na mém vztahu se nic nezměnilo. Nežádám po přátelích, aby sdíleli mé názory, ale na druhé straně mi nečiní potíže dát jim najevo nevoli.
27.05.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Pavel (946 článků)

Přirážka na šunce 255 procent: Ministerstvo řeklo dost! Na obchodníky si chce posvítit

 
Ministerstvo zemědělství začalo spolu s Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) v minulém týdnu sledovat prodejní ceny vybraných potravin. Kontroly mají trvat nejméně tři měsíce, řekl dnes novinářům ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL) po jednání s předsedou ÚOHS Petrem Mlsnou. Konkrétní mechanismus kontrol nechtěl komentovat.
20.04.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Zeman narazil v Senátu: Nominace Poledníka na ústavního soudce mu asi neprojde

 
Senát asi neschválí nominaci bývalého místopředsedy České advokátní komory Petra Poledníka na ústavního soudce. Vedle senátorů STAN ji nepodpoří pravděpodobně ani frakce ODS a TOP 09, uvedl dnes její předseda Zdeněk Nytra. Jejich kluby mají v Senátu většinu. Poledníka nominoval prezident Miloš Zeman jako nástupce Kateřiny Šimáčkové, která přešla loni k Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku.
06.04.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27384 článků) , Zdeněk Petr (187 článků)

Pražská zoo zahájila novou sezonu. Hitem bude párek luskounů

 
Pražská zoologická zahrada dneškem vstoupila do své 91. sezony. Návštěvníci zahrady by se letos měli dočkat dvojice luskounů, která do Prahy dorazí ze zoologické zahrady v tchajwanské metropoli Tchaj-pej. Chovný pár luskounů bude obývat expozici Indonéská džungle v pražské zoo. Zoo také 28. září plánuje otevřít nový pavilon goril. Připravuje i výstavbu nového pavilonu pro lední medvědy. Při slavnostním zahájení sezony to dnes uvedli ředitel zoo Miroslav Bobek, pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a jeho náměstek Petr Hlubuček (STAN).
26.03.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Fantomové Brna a okolí jdou do basy: Na svědomí mají 68 vloupaček!

 
Ukradli, co se dalo, žádná garáž, sklep či kancelář v Brně a okolí si před nimi nebyla jistá. Recidivisté Zdeněk Fukal (40) a Petr Poula (44) si během nouzového stavu v letech 2020 a 2021 připsali celkem 68 vloupaček. V úterý jim Krajský soud v Brně definitivně potvrdil pobyt ve vězení. Fukal vyfasoval takřka pět let a jeho společník čtyři roky za mřížemi.
15.03.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Praha chce od státu příspěvek domácnostem za ubytování uprchlíků. Pomoci by měla i EU, říká Hřib

 
Vedení Prahy bude chtít po státu, aby stanovil příspěvek domácnostem za ubytování ukrajinských uprchlíků. Bydlení ve stanech, tělocvičnách či ubytovnách je pouze nouzové. Městské části nyní magistrátu nabízejí něco přes 500 míst pro nouzové ubytování. Město chce také po EU, aby Česku, Slovensku a Polsku s migrační vlnou pomohla. Novinářům to dnes řekli primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a jeho náměstek Petr Hlubuček (STAN). V pražském asistenčním centru bylo od začátku války odbaveno přes 33 000 osob a město denně zprostředkuje ubytování 200 až 250 lidem.
14.03.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Centrum pro pomoc ukrajinským uprchlíkům vznikne v pražské městské knihovně

 
V pražské městské knihovně bude Krajské koordinační centrum pomoci Ukrajině, spustí jej Středočeský kraj ve spolupráci s Prahou. Podle potřeby přibudou další pracoviště v regionu. Na zřízení centra se shodla pracovní skupina Krizového štábu kraje, kterou dnes svolala hejtmanka Petra Pecková (STAN). Účastnil se jí také pražský primátor Zdeněk Hřib, uvedl v tiskové zprávě mluvčí středočeského hejtmanství David Šíma.
27.02.2022 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků) , Zdeněk David (12 článků) , David David (1326 článků) , David David (992 článků)

Lucie Vondráčková, Daniel Hůlka a další české hvězdy se stali patrony nového nadačního fondu Nejlepší přítel

 
Slavné tváře spojily síly pro dobrou věc. Zpěvačka Lucie Vondráčková, herečka Eva Čížkovská, muzikálový herec Daniel Hůlka, hudební skladatel Zdeněk Barták, textař Michal Prostějovský a zpěvák Petr Ulrych se stali patrony nového nadačního fondu Nejlepší přítel. Ten, jak již název napovídá, pomáhá s financováním psích útulků, s výcvikem asistenčních i záchranářských psů a s dalšími podpůrnými akcemi.
10.02.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (777 článků) , Lucie Vondráčková (1946 článků) , Eva Čížkovská (76 článků) , Zdeněk Barták (24 článků) , Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Ulrych (9 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (107 článků)

Utužení vztahů mezi Prahou a Středočeským krajem: Společně hodlají rozvíjet dopravu i školství

 
Představitelé Prahy a Středočeského kraje dnes podepsali memorandum o spolupráci. Týká se kvality života obyvatel, technické a dopravní infrastruktury, životního prostředí, školství a dalších oblastí. Mezi nejpalčivější problémy patří mimo jiné územní rozvoj, doprava nebo školství, řekli dnes novinářům při tiskové konferenci na cyklostezce na hranici Prahy a Středočeského kraje v Dolních Břežanech pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a středočeská hejtmanka Petra Pecková (STAN).
07.01.2022 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Primátor Hřib: Praha a Středočeský kraj podepsaly Memorandum o vzájemné spolupráci

 
Hlavní město Praha a Středočeský kraj dnes uzavřely Memorandum o vzájemné spolupráci. Klíčový dokument slavnostně podepsali středočeská hejtmanka Petra Pecková a pražský primátor Zdeněk Hřib přímo na hranici obou krajů.
07.01.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Největší potupa Pohlreicha v kariéře! To je pitomec, zuří šéf

 
Ve čtvrtek "vaří" – Petr Vejvoda z radia Beat. A provokatérovi Michalovi nebude chutnat. V zákulisí přitom tvoří totiž samotný Zdeněk Pohlrech, nikoliv Petr. Co se stane, až Michal Kavalčík vrátí proslulému šéfkuchaři údajně nedopečený steak?
02.12.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kavalčík (160 článků) , Zdeněk Petr (187 článků)

Město na Černém Mostě otevřelo nové záchytné parkoviště: Řidiči za parkování zaplatí za den 50 Kč

 
Řidiči přijíždějící do Prahy mohou ode středy zaparkovat na novém záchytném parkovišti P+R na Černém Mostě v Chlumecké ulici. Parkovací dům má 886 parkovacích stání, z nichž část je pro elektromobily nebo vozy poháněné LPG. Dům slavnostně otevřeli primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a jeho náměstek Adam Scheinherr (Praha Sobě) a místostarosta Prahy 14 Petr Hukal (Piráti). Řidiči na Černém Mostě zaplatí za den 50 korun a 100 korun za noc. Stavba vyšla na asi půl miliardy korun a město získalo asi polovinu peněz z evropských fondů. Další záchytná parkoviště vzniknou mj. v Hostivaři, v Nových Butovicích nebo na Zličíně bude parkovací dům.
01.12.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Adam (117 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Adam (388 článků)

Chystá se festival v Kopřivnici, který uctí skladatele Zdeňka Petra. Aerovka Jazz Fest poprvé

 
Pohodová písnička Červená aerovka, jejíž melodii napsal Zdeněk Petr na text Zbyňka Vavřína v roce 1959 a jako interpret ji v roce 1960 proslavil v rádiu i na vinylové desce herec a šansoniér Rudolf Pellar spolu s orchestrem Karla Vlacha, dala název novému hudebnímu festivalu. K poctě skladatele se chystá na 15. až 17. října v jeho rodišti, Kopřivnici.
12.09.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)

Nabodnout Hřiba na vidle? Hezký pražský zvyk. Xaver a Holec se totálně odvázali

 
Pražský pirátský primátor Zdeněk Hřib a jeho náměstek pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě) nenávidí auta, tak je jim jedno, že doprava v metropoli kolabuje, může za to jejich neschopnost, shodli se v pořadu Wilsonova 10 na XTV.cz moderátor Luboš Xaver Veselý a komentátor Petr Holec. Existuje však prý tradiční řešení v podobě „pražského zvyku“. „Nabodl bych ho na vidle,“ pobavil se Holec při vzpomenutí na pražskou defenestraci. A pak došlo na Dominika Haška a jeho prezidentskou kandidaturu. „Ty puky do hlavy možná něco zanechaly,“ zaznělo.
10.09.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (478 článků) , Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Adam (117 článků) , Luboš Veselý (634 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Adam (388 článků)

Průlomový rozsudek k vlakové tragédii ve Studénce? Manažeři dostali roky vězení!

 
Okresní soud v Novém Jičíně v úterý uznal pět manažerů stavebních firem vinnými za pád mostu ve Studénce v roce 2008, po němž zahynulo osm lidí. Zdeněk M. a Oldřich M. z firmy Bögl & Krýsl dostali 3,5 roku vězení nepodmíněně. Petr J. a Michal F. ze společnosti Ostravské dopravní stavby (dnes Eurovia) a Miroslav K. z firmy Bögl & Krýsl dostali podmíněné tresty. ČTK to řekla mluvčí soudu Pavla Nippertová.
31.08.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků) , Petr Pavel (946 článků)

Hrozivá srážka autobusu s osobním vozem si vyžádala jednu oběť: Mezi dalšími zraněnými jsou děti!

 
Při nehodě autobusu a auta u Benešova v neděli odpoledne zemřel řidič vozu a tři lidé se zranili. Silnice I/3 je ve směru na Prahu uzavřená. Mezi zraněnými jsou i děti. ČTK to řekli mluvčí středočeské policie Zdeněk Chalupa a mluvčí středočeské záchranné služby Petra Homolová.
08.08.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (187 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »