Články k osobnosti

Zdeněk Havlíček

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk Havlíček »
 

Je to tady. Senát chce řešit schopnost Zemana vykonávat funkci. Havlíček zuří: Nevkus!

 
Senátor Zdeněk Hraba (STAN) svolal na 19. října senátní ústavní komisi, která by se měla zabývat zdravotním stavem prezidenta Miloše Zemana. Měla by se řešit možnost aktivace článku 66 ústavy, podle níž není prezident nadále schopen zastávat svůj úřad.
11.10.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27275 článků) , Zdeněk Havlíček (8 článků)

Já můžu vyzvat k rezignaci Zemana. Za tohle všechno... Hřib se neudržel v Rozhlasu

 
Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) obhajoval špatnou dopravní situaci v Praze. Podle něj se jedná o opravy, které jsou nutné, protože se odkládaly posledních deset let. Slova prezidenta Miloše Zemana, aby odstoupil, bere Hřib jako součást volební kampaně. „Prezident by takto mohl vyzvat k rezignaci ministra Havlíčka, protože D1 je permanentně rozbitá,“ vzkázal Hřib Zemanovi s tím, že i proto letěl prezident nedávno do Brna letadlem.
09.09.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27275 článků) , Zdeněk Havlíček (8 článků)

Hřib vrací úder Zemanovi: Sám do Brna raději létáte, vyzvěte k rezignaci Havlíčka

 
Primátor hlavního města Zdeněk Hřib (Piráti) očekává, že s ohledem na stav dálnice D1 vyzve prezident Miloš Zeman k rezignaci také ministra dopravy Karla Havlíčka (za ANO). Novinkám to napsal v reakci na Zemanovu úterní výzvu, aby Hřib kvůli situaci v pražské dopravě způsobené uzavírkami zvážil vyhlášení stavu nebezpečí i svou vlastní rezignaci.
07.09.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27275 článků) , Zdeněk Havlíček (8 článků) , Karel Hřib (11 článků)

Zbořil: Lidi. Nepřátelé knížete a Kalouska. A paní Čaputová, toto vysvětlete

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nepřítelem obou pánů jsou ‚lidi‘!“ Zdeněk Zbořil komentuje působení dvou politiků TOP 09, kteří se rozhodli v příštích volbách do sněmovny už nekandidovat. „Spolu se činili, spolu byli chyceni a doufejme, že se jim dostane společného ocenění jejich hrdinských skutků,“ dodává ke kariéře Miroslava Kalouska a Karla Schwarzenberga. Politolog v dnešním Rozjezdu hovoří také o popularitě slovenské prezidentky nebo výzvách k odvolání dvou ministrů hnutí ANO. „Dohadování se o tom, co bude státní a co soukromé, zanechává za sebou krvavou stopu. Pan Havlíček je dědicem této historie, ale i tak jen dědicem symbolickým,“ podotýká. Zbořil zavzpomínal i na své setkání s Milošem Jakešem.
20.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4048 článků) , Miroslav Kalousek (7530 článků) , Miloš Jakeš (140 článků) , Zdeněk Havlíček (8 článků) , Miroslav Jakeš (27 článků)

Rázný podnikatel tepal v ČT Havlíčka. Vyčetl mu, že vše, co řídí, je v krizi

 
Do nedělních Otázek Václava Moravce zavítali ministr dopravy a průmyslu za hnutí ANO Karel Havlíček, předseda ČMKOS Josef Středula a podnikatel Zdeněk Chmelík. Havlíček vyzýval, aby se všichni z neštěstí na železnici v poslední době poučili a zdůraznil, že si hodlá ponechat obě svá ministerstva. Středula a Chmelík se do ministra obuli. „V Německu se lidem platí za to, že chodí do práce. My dnes platíme lidem za to, že zůstávají doma,“ upozornil Chmelík.
19.07.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Havlíček (8 článků)

Ministerstvo nepřispělo na půjčky pražským podnikatelům, stát pro ně nic neudělal, zlobí se Hřib s Pospíšilem

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) nesplnilo slib daný ministrem a vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), že do programu Prahy na garance bankovních půjček podnikatelům přidá 400 milionů korun. Půjde tak do něj jen 600 milionů korun z pražského operačního programu Praha - pól růstu. Program by měl začít fungovat v pondělí. Na dnešním jednání zastupitelů to řekl primátor Zdeněk Hřib (Piráti).
16.04.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Pospíšil (18 článků) , Zdeněk Havlíček (8 článků) , Karel Hřib (11 článků)

Návrh, který mohl spasit Česko, ohromil Zaorálek. Roušky bych koupil třeba v pekle, dodal. V ČT bylo dusno

 
V pondělí přišel do Událostí, komentářů pražský primátor Zdeněk Hřib s rouškou a moderátor Jakub Železný mu ji chválil. V úterý už s ochranou úst a nosu dorazila moderátorka Marcela Augustová i všichni účastníci diskuse- ministři Karel Havlíček a Lubomír Zaorálek, a předsedové opozičních stran Petr Fiala a Markéta Pekarová Adamová.
18.03.2020 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3437 článků) , Lubomír Zaorálek (2833 článků) , Marcela Augustová (55 článků) , Jakub Železný (168 článků) , Karel Augusta (13 článků) , Karel Fiala (206 článků) , Zdeněk Havlíček (8 článků) , Karel Fiala (132 článků) , Zdeněk Železný (15 článků) , Karel Hřib (11 článků)

Šéfem středočeské ČSSD chce být Petera, Havlíček a Seidl váhají

 
O funkci předsedy středočeské ČSSD se bude na středeční krajské konferenci ucházet nymburský starosta a krajský náměstek pro životní prostředí Miloš Petera. Potvrdil to dnes ČTK. Kandidaturu podle dostupných informací zvažují i čáslavský místostarosta Jiří Havlíček a hejtmančin náměstek pro zdravotnictví Zdeněk Seidl. Zda se do boje o křeslo, které opouští dlouholetý šéf krajské organizace Richard Dolejš, zapojí, bude známo až ve středu.
03.07.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Dolejš (64 článků) , Zdeněk Havlíček (8 článků) , Jiří Dolejš (530 článků)
« Předchozí 1 Další »