Články k osobnosti

Zdeněk Dušek

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk Dušek »
 

Šéf Motola přišel k Moravcovi a dal na stůl čísla: V roce 2019 zemřelo na chřipku 1500 lidí, nakazilo se 996 tisíc, takže...

 
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce byli ředitel Fakultní nemocnice v Motole Miloslav Ludvík, ředitel VZP Zdeněk Kabátek a šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Ludvík se snažil ukázat, že koronavirus není v České republice tak velkým problémem, aby mu média věnovala neustálou pozornost. Dušek oponoval, že to v České republice mohlo vypadat mnohem hůř. I on však v dnešní situaci vyzýval k optimismu.
26.04.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Dušek (27 článků) , Zdeněk Dušek (11 článků)

»Sestřička« Mihulová má nového chlapa! Jmenuje se Leo a s Alenou opravdu ladí

 
Herečka Alena Mihulová (50) se dlouho nemohla vyrovnat se smrtí milovaného manžela, režiséra Karla Kachyni (†79). Několik let trvalo, než se dokázala zamilovat. Pět let byl jejím partnerem herec Zdeněk Dušek (71), ale s tím se loni rozešla. Na pražskou premiéru filmu Domácí štěstí ovšem sama nepřišla.
17.07.2015 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (112 článků) , Zdeněk Dušek (11 článků)

Štengl (SPO): Zbylo zdravé jádro, na kterém lze stavět

 
Staronovým předsedou krajského výboru Strany práv občanů (SPO) v Pardubickém kraji se stal Zdeněk Štengl, prvním místopředsedou je pravděpodobný lídr krajské kandidátky pro rok 2016, náměstek hejtmana Pardubického kraje Jaromír Dušek. Rozhodli o tom delegáti krajské volební konference, která se konala v centru Pardubic. Pro oba zvolené jsou prioritou blížící si krajské volby.
08.03.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dušek (11 článků)

Česká televize chystá seriál z prostředí slevového serveru

 
Sitcom Marta a Věra, jehož první díl s názvem Teambuilding odvysílá Česká televize 31. března, zavede diváky do prostředí fiktivního slevového serveru Leevně.cz. V hlavních rolích hrají Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška. Režiséry cyklu jsou Jaroslav Fuit a Zdeněk Dušek. Osm osmadvacetiminutových dílů natočila tvůrčí skupina kreativního producenta Michaela Reitlera za 12 dní.
21.03.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (246 článků) , Barbora Poláková (234 článků) , Zdeněk Dušek (11 článků) , Sabina Remundová (41 článků) , Jaroslav Dušek (87 článků) , Zdeněk Liška (3 články)

ČT chystá sitcom z prostředí slevového internetového obchodu

 
Česká televize odvysílá 31. března první díl sitcomu Marta a Věra s názvem Teambuilding. Seriál se bude odehrávat v prostředí fiktivního slevového serveru Leevně.cz. V hlavních rolích vystoupí Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška. Režiséry jsou Jaroslav Fuit a Zdeněk Dušek.
20.03.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (246 článků) , Barbora Poláková (234 článků) , Zdeněk Dušek (11 článků) , Sabina Remundová (41 článků) , Jaroslav Dušek (87 článků) , Zdeněk Liška (3 články)

Alena Mihulová a Zdeněk Dušek: Drsný rozchod! Co si udělali?

 
Život pro herce Zdeňka Duška (71) ztratil smysl! Nejenže přišel o práci v seriálu Doktoři z Počátků, kde jeho postava zemřela, ale co víc! Lásce s herečkou Alenou Mihulovou (48), která se proslavila rolí ve filmu Sestřičky, také zazvonil umíráček.
20.01.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (112 článků) , Zdeněk Dušek (11 článků)

Pardubickou kandidátku zemanovců povede předseda Štengl

 
V čele kandidátky Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) v Pardubickém kraji jsou předseda strany Zdeněk Štengl, náměstek hejtmana Jaromír Dušek a krajský zastupitel a sportovní manažer Zbyněk Kusý. Štengla jako lídra strana oznámila již dříve, další kandidáty zveřejnila dnes. Kandidátku v sobotu schválila krajská konference.
15.09.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dušek (11 článků)

Skvělí Nájemníci v Hradišti

 
Režisér Zdeněk Dušek a britský dramatik Michael Cooney, syn velkého otce Raye, autora mistrovských komedií, mají společný přinejmenším rok narození - 1967. Příbuzní jsou ale i duchem, což první dokázal nastudováním brilantní frašky druhého - Nájemníků v hradišťském Slováckém divadle.
13.06.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Cooney (2 články) , Zdeněk Dušek (11 článků)

V Liberci padaly ve čtvrtek hlavy sociálních demokratů

 
Krajské vedení ČSSD v Libereckém kraji včetně předsedy Roberta Duška po neúspěchu v krajských volbáchve čtvrtek rezignovalo. Získaných mandátů v krajském zastupitelstvu se navíc vzdají Zdeněk Bursa, Pavel Petráček a Martin Sepp. Novinářům to dnes řekl Robert Dušek, který ve funkci předsedy zůstane do lednové volební krajské konference.
18.10.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků) , Zdeněk Dušek (11 článků) , Martin Dušek (31 článků)

Ženy v Ostravě krotí vypelichaní krotitelé

 
Člověk vyjede do Ostravy na Zkrocenku, avizovanou jako návrat do časů Williama, kdy i ženské role hrávali herci. U Bezručů nastudoval ranou Shakespearovu komedii Zdeněk Dušek. Vidět Dastlíka (Oněgin, Cyrano atd.) jako zlou Kateřinu - a umřít. S dramaturgyní Martou Ljubkovou sáhl Dušek po rozpustilém překladu Jiřího Joska. Režisérův cit pro komedii dell’arte, frašku nebo hereckou improvizaci je vytříbený. Připomínám jeho mistrovské dílko - zlínskou Figarovu svatbu... Hudbu k parforznímu výcviku zlé ženy složil Daniel Fikejz, takže bylo opravdu na co se těšit.
20.05.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dušek (11 článků) , Daniel Fikejz (2 články) , Jiří Dušek (18 článků)

Jsi úplně mimo. Jen budíš pozornost, schytal to Dušek za kritiku ČSSD

 
Odborový předák Jaromír Dušek se pustil do kritiky ČSSD. Podle jeho prohlášení pro ParlamentníListy.cz je sociální demokracie sama rozdělená na několik skupin a nedokáže napadat vládní koalici. Odborářský bosse tvrdí, že u nás neexistuje úzká spolupráce sociálních demokratů s odbory, jako v jiných zemích. Podle představitelů ČSSD to je ale hloupost. Místopředseda strany Zdeněk Škromach, sám bývalý odborář, tvrdí, že se Dušek snaží jen zviditelnit.
05.07.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (593 článků) , Zdeněk Dušek (11 článků)
« Předchozí 1 Další »