Články k osobnosti

Zdeněk Dítě

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk Dítě »
 

Policisté hledali chlapce (11) z Kladna: Už se našel!

 
V režimu dítě v ohrožení pátrali od úterního pozdního večera policisté po teprve 11letém chlapci z Kladna. Jeho matka ho viděla naposledy v pondělí 18. října, tehdy jí sdělil, že přespí u kamaráda. Klučina je v pořádku, přišel s dospělým člověkem na policejní stanici.
20.10.2021 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dítě (5 článků)

Zdeněk popsal záchranu chlapečka na Olomoucku: Dítě zavalené kládou resuscitovali rodiče i svědci

 
V obci Véska došlo v sobotu k vážnému zranění nezletilého chlapce! Údajně ho mělo něco zavalit, jako první na místě zasahoval hasič Zdeněk H., zoufalým rodičům pomáhali i golfisté z nedalekého hřiště. Pro klučinu přiletěl vrtulník.
07.10.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dítě (5 článků)

Smutný osud zahradníka z Byl jednou jeden král: Zdeněk Dítě (†81) zemřel v zapomnění!

 
Jako ředitel školy v lidském světě poradil Saxaně, kde sehnat odvar z „babského ucha“, v pohádce Byl jednou jeden král byl zahradníkem a nápadníkem jedné z dcer krále v podání Jana Wericha (†75). Zdeněk Dítě (†81) byl pro svůj seriózní vzhled často obsazován do rolí vedoucích pracovníků, na sklonku života však zůstal úplně sám, zahořklý a opuštěný... V úterý by slavil 99. narozeniny.
19.11.2019 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dítě (5 článků) , Jan Smutný (24 článků)

Kojence uspával ranou do vazu: Jako když se zabíjí králíci....

 
Způsobem, jakým se zabíjejí králíci, úderem malíkovou hranou do týla, uspával půlroční miminko Zdeněk D. (29) ze Vsetína. Dítě skončilo s krvácením do mozku v nemocnici.
17.09.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dítě (5 článků)

Zdeněk Dítě (†81), ředitel školy z Dívky na koštěti: Všichni se na něj vykašlali

 
ZNÁMÉ TVÁŘE, NEZNÁMÉ OSUDY - Potřebovalli filmový režisér v 70. letech minulého století herce do role ředitele či vedoucího pracovníka, jako první se mu vybavil Zdeněk Dítě (†81). A že si těch ředitelů zahrál! Přestože byl Dítě fi lmovou hvězdou a v mládí dokonce hojně obsazovaným milovníkem (Prstýnek, Pytlákova schovanka), na sklonku života však zůstal úplně sám, zahořklý a opuštěný...
16.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dítě (5 článků)
« Předchozí 1 Další »