Články k osobnosti

Zdeněk David

  herec, zpěvák, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk David »
 

„Tatínek sjel ze židle.“ O smrti starosty Rotrekla (†62) promluvil zdrcený syn

 
Stihl říct poslední oficiální řeč ve své funkci a zemřel. Starosta městské části Brno-jih Zdeněk Rotrekl (†62, STAN-Šance pro jih) skonal v sobotu večer přímo ve výkonu funkce na Heršpické pouti. Blesku poslední minuty života svého otce přiblížil jeho syn David Rotrekl, který zastává funkci radního. Ani půlhodinové úsilí záchranářů nepomohlo.
13.05.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rotrekl (8 článků) , Zdeněk David (6 článků)

Brněnský starosta Rotrekl (†62) náhle zemřel. Přímo na akci městské části

 
Při akci městské části Brno-jih v sobotu večer náhle zemřel v 62 letech její starosta Zdeněk Rotrekl. Nedokázali mu pomoci ani záchranáři. Informaci v neděli ráno potvrdil jeho syn a taktéž člen rady městské části David Rotrekl.
13.05.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rotrekl (8 článků) , Zdeněk David (6 článků)

Česká krajina: V rezervaci kopytníků se natáčel nový dokumentární seriál

 
Nový dokumentární a cestopisný seriál o přírodě dnes v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice natáčeli režisér Zdeněk Suchý a muzikant Dan Bárta, který se v dokumentu představí jako moderátor, ale i jako jeden z kameramanů. Záběry vznikaly jak na pastvině u Benátek nad Jizerou, kde jsou zubři a divocí koně, tak u Milovic, kde jsou divocí koně spolu se zpětně šlechtěnými pratury. Natáčení navštívil i David Nejedlo, ředitel Zoologické zahrady Liberec, která působí jako odborný garant projektu. Je zároveň spoluzakladatelem České koalice pro ochranu biodiverzity (CCBC).
10.05.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (218 článků) , Zdeněk Suchý (1 článek) , Zdeněk David (6 článků)

Obětní beránek pražského derby: Ščasný na Spartě skončil

 
Zdeněk Ščasný už není trenérem pražské Sparty. Po domluvě s vedením skončil a tým vedou jeho asistenti  Stanislav Hejkal, David Holoubek a Zdeněk Svoboda. Klub nového kouče nemá, přitom ve čtvrtek hraje prestižní zápas Evropské ligy s Interem Milán.
26.09.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk David (6 článků) , David Svoboda (127 článků)

Nebezpečná radost. Teď ho chtějí z Tour de France vyloučit

 
Sportovní ředitel cyklistické stáje Etixx-Quick Step za kterou jezdí i náš cyklista Zdeněk Štybar čelí postihu za nedodržování bezpečnosti. Davide Bramati v doprovodném vozidle natolik oslavoval vítězství Toniho Martina ve čtvrté etapě, že si zapomněl zapnout bezpečnostní pás.
09.07.2015 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků) , Martin France (58 článků) , Zdeněk David (6 článků) , David Martin (91 článků)

Vznikla Platforma pro nezávislost a pluralitu sdělovacích prostředků

 
Zástupci širokého spektra občanských i profesních organizací a veřejně známé osobnosti představili v Senátu iniciativu s názvem Svobodu médiím - Platforma pro nezávislost a pluralitu sdělovacích prostředků. Na tiskové konferenci ji uvedli advokátka Hana Marvanová, univerzitní pedagog Tomáš Klvaňa, scénárista David Smoljak, předseda Syndikátu novinářů Adam Černý, šéf Herecké asociace Jiří Hromada, senátoři Jiří Šesták, Zdeněk Papoušek a Václav Láska.
17.04.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hromada (53 článků) , Jiří Černý (63 článků) , Václav Černý (55 článků) , Adam Svoboda (12 článků) , Václav Svoboda (204 článků) , Jiří Svoboda (327 článků) , Jiří Černý (63 článků) , Jiří Papoušek (6 článků) , Zdeněk David (6 článků) , Jiří Svoboda (327 článků) , Tomáš Svoboda (127 článků) , David Svoboda (127 článků) , Jiří David (105 článků) , Tomáš Svoboda (173 článků) , David Černý (255 článků) , Jiří Adam (39 článků) , Zdeněk Šesták (2 články) , Tomáš Černý (23 článků) , Adam David (8 článků) , Adam David (14 článků) , Tomáš Svoboda (40 článků)
« Předchozí 1 Další »