Články k osobnosti

Zdeněk Beran

  výtvarník, malíř

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zdeněk Beran »
 

10 % nemocných zabije „nový covid“? Beran se rozzlobil a promluvil

 
Poté, co jsme přežili pandemii způsobenou virem SARS-CoV-2, přijde zcela nový virus SARS-CoV-3 s možnou smrtností až 10 %, varuje český biochemik Zdeněk Hel. ParlamentníListy.cz se obrátily na uznávaného epidemiologa, profesora Jiřího Berana. „V tuto chvíli neexistuje žádný další virus, který by se na nás řítil a měl smrtnost 10 %. Všechna vyjádření pana profesora je nutné brát jako vyjádření informovaného laika. Pan profesor není lékař, nikdy neléčil nikoho s onemocněním covid-19,“ vyvrátil Helův „alarm“ Beran. A vyvrací i další „děsivé“ odhady, které se týkají nemoci covid-19.
06.09.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Beran (4 články)

Vědec: Neničte covid! Ať tu zůstane. Už víme o další epidemii

 
Expert na covid z Ameriky, Zdeněk Hel, promluvil v prostoru X. Levínský a Kulveit jsou podle něj světoví experti a odborníci, vláda na ně ale kašle a PSEm se neřídí. Lidé podle Hela vládu musí poslouchat. Kritická diskuse je však pro naši liberální demokracii klíčová, tvrdí. Zima a Beran pouští bludy. Dle vědce se máme také těšit na příchod dalších, daleko nebezpečnějších virů. Mimo jiné ptačí chřipky. A chce schůzku s Babišem.
05.01.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Beran (4 články)

A co Havel a Klaus? Zdeněk Zbořil po „rudém“ křiku na Zemana přidává jiný pohled. A Němcová a Topolánek...

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Pan prezident si jistě mohl odložit svou návštěvu sjezdu komunistů až na jeho závěr a nic by se nestalo, kdyby vzpomenul údělu 16 let internovaného arcibiskupa Berana,“ konstatuje v dnešním Rozjezdu politolog Zdeněk Zbořil s tím, že komunistům mohl jít prezident „holdovat jiným způsobem“. „Snad by si i na Hradě mohli vzpomenout, že kapka nerozbíjí skálu jedním kápnutím, ale stálým padáním,“ říká Zbořil. A jak je to s přáním, aby svět šel nalevo? „Evropa nejde nalevo ani napravo, Evropa, a zejména pak celá EU, se hledá a nemůže se najít,“ zhodnotil Zbořil. K dohadování ve Sněmovně o zrušení zákona o zákazu dodávek do íránské jaderné elektrárny Búšehr podotkl: „Nejen paní Němcová si myslí, že jaderná elektrárna je něco jako nukleární strašák Kim Čong-un.“
23.04.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1855 článků) , Zdeněk Beran (4 články)

Zemřel výtvarník Zdeněk Beran

 
Ve věku 77 let zemřel v pátek ráno v pražské nemocnici Na Bulovce malíř a autor expresivních objektů a instalací Zdeněk Beran. Zdeněk Beran patřil k nejvýraznějším umělcům domácí scény druhé poloviny 20. století.
07.11.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Beran (4 články)
« Předchozí 1 Další »