Články k osobnosti

Zakk Wylde

  zpěvák, kytarista, pianista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zakk Wylde »
 

Metalové Vánoce v Praze s Wyldem, Appicem i Cronosem

 
V sobotu 6. prosince zažije Praha (Forum Karlín) megakoncert Metal All Stars, kde vystoupí několik známých metalových jmen společně. Příznivci tohoto stylu se mohou těšit na legendárního Ozzyho kytaristu Zakka Wyldea nebo na zpěváka z Dream Theater, i na Vinnyho Appice a Carmina Appice, kteří spolupracovali na albech Black Sabbath.
21.11.2014 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Black Sabbath (59 článků) , Zakk Wylde (5 článků)

RECENZE: Black Label Society čili Zakk Wylde

 
Americká metalrocková kapela Black Label Society je pro většinu hudebního světa spojena především se zpěvákem a kytaristou Zakkem Wyldem. Tento pseudonym užívá sedmačtyřicetiletý Jeffrey Phillip Wielandt. Formaci vede, je autorem hudby i textů a proslul mimo jiné i jako kytarista doprovodné skupiny Ozzyho Osbourna, když byl tento na sólové dráze.
17.06.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Zakk Wylde (5 článků)

Ozzy to dnes v Praze rozjede se svými přáteli

 
VIDEO. Britský zpěvák Ozzy Osbourne se svými hudebními přáteli dnes v pražské O2 areně představí nejen skladby ze svých sólových alb, ale také hity legendární skupiny Black Sabbath. S původním zpěvákem této slavné kapely v Praze mimo jiné jako hosté vystoupí kytarista Zakk Wylde, bývalý člen Ozzyho doprovodné kapely, a baskytarista Black Sabbath Geezer Butler. Wylde a jeho skupina Black Label Society celý večer otevřou.
06.06.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (313 článků) , Geezer Butler (5 článků) , Zakk Wylde (5 článků)

Zakk Wylde, který hrál s Ozzym Osbournem, míří se svou kapelou do Prahy

 
Spolupráce vynikajícího amerického kytaristy Zakka Wylda a zpěváka Ozzyho Osbourna skončila loni v červnu, po dlouhých dvaceti třech letech. V srpnu minulého roku Wylde se svou domovskou kapelou Black Label Society vydal nové album Order of The Black. 10. března ho přijede představit do Prahy, kde vystoupí v KC Vltavská.
07.02.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (313 článků) , Zakk Wylde (5 článků)

Ozzy se rozloučil s kytaristou

 
Po dvaadvaceti letech plodné spolupráce se britský zpěvák Ozzy Osbourne umělecky rozešel se svým dosavadním kytaristou Zakkem Wyldem. Rozloučení udělal však po svém: neinformoval ho o tom. Přitom před několika týdny to byl právě Wylde, jenž světu oznamoval, že pracuje s Ozzym na nové desce, která vyjde v roce 2010.
16.07.2009 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (313 článků) , Zakk Wylde (5 článků)
« Předchozí 1 Další »