Články k osobnosti

Zac Efron

  herec, zpěvák, model, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zac Efron »
 

Trocha romantiky od pařmena Zaca Efrona ve filmu Talisman z nabídky Netflixu

 
Hollywoodský radar zachytil Zaca Efrona v roce 2006, když natočil Muzikál na střední. Film byl v Americe velice populární u mladé generace a byl to ve své době nejprodávanější film na DVD. Další muzikál Hairspray už jeho rozběhlou kariéru potvrdil.
15.01.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Tyhle filmy vám připomenou středoškolská léta

 
Ať už pro vás byla nebo jsou léta na střední jakákoli, od Muzikálu ze střední se Zacem Efronem pravděpodobně mají opravdu daleko. Následující pětice filmů vás do školních let ale vrátí jinak, nesluníčkářsky.
11.07.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Že by byl svalovec Efron opět single? Sexy herec prý už netvoří pár s modelkou, za níž přesídlil k protinožcům

 
Zdá se, že svalovec Zac Efron (33) je už zase single. O rozchodu s australskou modelkou Vanessou Valladares (25) informoval jako první The Daily Telegraph a nyní informace potvrdil ve svém rádiovém vysílání Kyle Sandilands, který tvrdí, že je má z první ruky.
22.04.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků) , Kyle Sandilands (1 článek) , Sexy Vanessa (4 články)

Nešika Zac Efron (33): Dostal hráběmi do nosu!

 
Scénku jako z animovaného filmu si na vlastní kůži zažil americký herec Zac Efron (33). Během natáčení totiž na zahradě šlápl na hrábě a ty ho pořádně praštily přímo do obličeje!
05.04.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Partnerka hollywoodského fešáka si užívala pohodu na pláži. Modelka ukázala sexy postavičku v bikinách

 
Australská modelka Vanessa Valladares chodí s hereckým fešákem Zacem Efronem. Ten momentálně natáčí další sérii dokumentu o cestování Zac Efron nohama na zemi, a tak má jeho láska dost času sama pro sebe.
19.03.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Obdařená kráska z Pobřežní hlídky předvedla své křivky v černých bikinách

 
Před třemi lety v plavkách natáčela film Pobřežní hlídka po boku Dwayna Johnsona a Zaca Efrona, teď už se Alexandra Daddario v bikinách prochází po pláži jen během pauz na natáčení.
03.12.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků) , Alexandra Daddario (5 článků) , Alexandra Johnson (2 články)

Ted Bundy byl Zlo s lidskou tváří: Zac Efron sériového vraha hrát nechtěl, připadal si moc dokonalý

 
Film Zlo s lidskou tváří vypráví příběh Teda Bundyho, nejznámějšího zločince všech dob, jehož řádění stálo dokonce i za vznikem pojmu sériový vrah. Je známo, že vraždy mu dlouho procházely především proto, že byl pohledný a charismatický - ženy z něj neměly strach, budil v nich dobrý dojem a nikdo z jeho okolí nevěřil, že by zrovna on mohl skutečně zabíjet. Právě pro fyzickou podobu byla role Bundyho nabídnuta Zacu Efronovi, který ji nejprve odmítl - připadal si totiž moc sexy.
19.11.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků) , Ted Bundy (9 článků)

Oslavenec Zac Efron: V ložnici měl spoustu hvězd, jeho nová láska je opět kočka

 
Hvězda Zaca Efrona vylétla vzhůru brzy. Americký herec ale svou slávu neunesl, propadl alkoholu, zapletl se i s návykovými látkami a v roce 2013 proto musel podstoupit léčení. A hodně sledovaný je také jeho intimní život. Kdo se po jeho boku objevuje nyní?
19.10.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Po delší době se objevuje s někým po boku: Pozornost hollywoodského fešáka Zaca Efrona upoutala tato modelka

 
Zdá se, že je v životě Zaca Efrona (32) nová žena. A zase je to Vanessa. Herec se už nějakou dobu objevuje s australskou modelkou Vanessou Valladares. Vyfotili je, jak se ruku v ruce procházejí po pláži nebo se objímají u oběda.
13.09.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Idol dívčích srdcí se proměnil k nepoznání: Zarostlý Zac Efron objevuje zeměkouli

 
Zacu Efronovi (32) se jako hvězdičce od Disneyho podařilo dobýt srdce mnoha žen. Zac už však dávno není tím roztomilým klučíkem, jak si ho mnoho z nás pamatuje. Dnes je z Efrona dospělý muž s plnovousem, kterého byste možná už ani nepoznali.
27.07.2020 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Pobřežní hlídka ve filmu: Přehlídka svalů a žhavých krásek, která vyhrála Zlatou malinu

 
Legendární seriál Pobřežní hlídka, vysílaný v letech 1989 až 2001, se před třemi roky dočkal filmového zpracování. Původní hrdinové by už ale z většiny zřejmě nedokázali nikoho z vody zachránit, a tak je zaskočili svalnatí Dwayne Johnson (48) a Zac Efron (32) společně s několika štíhlými a vnadnými kráskami. Film sice dostal Zlatou malinu, byl ale ve své kategorii tak špatný, že jste si jej zamilovali, a tak ji tvůrci brali spíše jako kompliment.
01.07.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Dwayne Johnson (74 článků) , Zac Efron (168 článků) , Dwayne Johnson (46 článků) , Dwayne Johnson (25 článků)

Z uhlazeného hezounka je samec s dokonale vysekanými svaly! Ukázal je na mexické pláži

 
V nenávratnu jsou doby, kdy byl Zac Efron (31) tím roztomilým kloučkem v Muzikálu ze střední, filmu pro náctileté. Zapracoval nejen na svých hereckých schopnostech, ale především na svých svalech, které jsou minimálně obdivuhodné. A právě svou muskulaturu vystavil na pláži v Mexiku, kam si nedávno vyrazil s přáteli a bratrem Dylanem.
20.01.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Ten ale vyrostl! Hezounek z Muzikálu ze střední Zac Efron má svaly jako Adonis

 
Dámy, to je pokoukání! Sympatický americký herec Zac Efron (31), který se proslavil ještě jako teenager v sérii filmů pro mládež Muzikál ze střední (High School Musical), tráví společně se svým bratrem Dylanem (26) začátek nového roku na plážích v Mexiku. Při tom tam všem na odiv dává svou vypracovanou postavu – a je to rozhodně pastva pro oči!
16.01.2019 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Mel B se vyspala se Zakem Efronem

 
Zpěvačka Mel B se prý po rozchodu s manželem Stephenem Belafontem snažila problémy topit v alkoholu a orgasmech. Tento měsíc tak nastoupila do léčebny pro alkoholiky, aby se zbavila aspoň této závislosti. A mezitím prasklo, že jedním z poskytovatelů jejích fyzických rozkoší byl herec Zac Efron. Třiačtyřicetiletá britská hvězda ho sbalila na exkluzivní seznamce.
12.09.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Hezounek Zac Efron za své svaly vděčí veganskému stylu života

 
Herec Zac Efron oslavil loni třicítku. Hvězda filmu Největší showman přiznává, že třetí dekáda na krku znamená, že už nestačí spát pár hodin denně a mít ráno vypnutou pleť. Kvůli pytlům pod očima a zhoršenému trávení Zac začal lépe spát a především držet veganskou stravu. V šoku byl z toho, že jeho kondice se nezhoršila, ale posilování je snazší a svaly pevnější než dřív.
22.03.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Zac Efron: Jsem hrdý, že jsem muzikálový herec

 
Zac Efron má obdivuhodnou muskulaturu, na kterou filmaři často lákají diváky do kin. Nezřídka se tak třicetileté hvězdy seriálu Muzikál ze střední ptají, jestli by nechtěla některou z rolí superhrdinů. A přestože se zdá, že v novém miléniu je pro hollywoodské hvězdy cílem zahrát si nějakého nepřekonatelného muže, Zac je spokojený jako hvězda muzikálů a je na to dokonce hrdý.
27.12.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Zac Efron udělal brazilskou depilaci ragbistovi

 
Australský hráč rugby Beau Ryan pustil herce Zaka Efrona tam, kam asi běžně muže nepouští. Přímo mezi své nohy. A navíc před televizními kamerami. Americký herec mu v rámci pořadu Footy Show provedl brazilskou depilaci. Odstranil mu tedy voskem ochlupení z nejintimnějších partií.
13.06.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Zac Efron: Řeči o mém těle jsou mi velmi nepříjemné

 
Herec Zac Efron vyniká před kamerou víc než uměním Thálie svým dokonalým tělem. Není divu, že jeho perfektní muskulaturu obdivují miliony fanoušků a nezřídka se o ní chtějí bavit přímo s ním. Devětadvacetiletá hollywoodská hvězda však přiznává, že ji podobné řeči ztrapňují a nese je dost těžce.
07.06.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Zac Efron přiznal: Osahávala mě Madonna!

 
Herec Zac Efron se neudržel a musel se pochlubit svým setkáním s popovou královnou. Ačkoli na osobním setkání s Madonnou zase není nic tak extra, to jeho přeci jen výjimečné bylo. Osmapadesátiletá zpěvačka je totiž na zajíčky a nádherné tělo devětadvacetiletého herce ji zlákalo k chlípnosti. Efron tvrdí, že ho Madonna doslova osahávala.
01.06.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)

Zac Efron: S ženami mi nejlépe poradí mladší bratr

 
Herec Zac Efron tvrdí, že nejlepším rádcem v oblasti vztahů je jeho mladší bratr Dylan. Na rozdíl od něj totiž není poznamenán slávou a světem celebrit a nastavuje mu realistické zrcadlo. Kdykoli tak má hvězda filmu Pobřežní hlídka pochybnosti o svém vztahu, ihned běží za Dylanem.
17.05.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »