Články k osobnosti

Zac Efron

  herec, zpěvák, model, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zac Efron »
 

Oslavenec Zac Efron: V ložnici měl spoustu hvězd, jeho nová láska je opět kočka

 
Hvězda Zaca Efrona vylétla vzhůru brzy. Americký herec ale svou slávu neunesl, propadl alkoholu, zapletl se i s návykovými látkami a v roce 2013 proto musel podstoupit léčení. A hodně sledovaný je také jeho intimní život. Kdo se po jeho boku objevuje nyní?
19.10.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Po delší době se objevuje s někým po boku: Pozornost hollywoodského fešáka Zaca Efrona upoutala tato modelka

 
Zdá se, že je v životě Zaca Efrona (32) nová žena. A zase je to Vanessa. Herec se už nějakou dobu objevuje s australskou modelkou Vanessou Valladares. Vyfotili je, jak se ruku v ruce procházejí po pláži nebo se objímají u oběda.
13.09.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Idol dívčích srdcí se proměnil k nepoznání: Zarostlý Zac Efron objevuje zeměkouli

 
Zacu Efronovi (32) se jako hvězdičce od Disneyho podařilo dobýt srdce mnoha žen. Zac už však dávno není tím roztomilým klučíkem, jak si ho mnoho z nás pamatuje. Dnes je z Efrona dospělý muž s plnovousem, kterého byste možná už ani nepoznali.
27.07.2020 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Pobřežní hlídka ve filmu: Přehlídka svalů a žhavých krásek, která vyhrála Zlatou malinu

 
Legendární seriál Pobřežní hlídka, vysílaný v letech 1989 až 2001, se před třemi roky dočkal filmového zpracování. Původní hrdinové by už ale z většiny zřejmě nedokázali nikoho z vody zachránit, a tak je zaskočili svalnatí Dwayne Johnson (48) a Zac Efron (32) společně s několika štíhlými a vnadnými kráskami. Film sice dostal Zlatou malinu, byl ale ve své kategorii tak špatný, že jste si jej zamilovali, a tak ji tvůrci brali spíše jako kompliment.
01.07.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Dwayne Johnson (61 článků) , Zac Efron (161 článků) , Dwayne Johnson (33 článků) , Dwayne Johnson (12 článků)

Z uhlazeného hezounka je samec s dokonale vysekanými svaly! Ukázal je na mexické pláži

 
V nenávratnu jsou doby, kdy byl Zac Efron (31) tím roztomilým kloučkem v Muzikálu ze střední, filmu pro náctileté. Zapracoval nejen na svých hereckých schopnostech, ale především na svých svalech, které jsou minimálně obdivuhodné. A právě svou muskulaturu vystavil na pláži v Mexiku, kam si nedávno vyrazil s přáteli a bratrem Dylanem.
20.01.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Ten ale vyrostl! Hezounek z Muzikálu ze střední Zac Efron má svaly jako Adonis

 
Dámy, to je pokoukání! Sympatický americký herec Zac Efron (31), který se proslavil ještě jako teenager v sérii filmů pro mládež Muzikál ze střední (High School Musical), tráví společně se svým bratrem Dylanem (26) začátek nového roku na plážích v Mexiku. Při tom tam všem na odiv dává svou vypracovanou postavu – a je to rozhodně pastva pro oči!
16.01.2019 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Mel B se vyspala se Zakem Efronem

 
Zpěvačka Mel B se prý po rozchodu s manželem Stephenem Belafontem snažila problémy topit v alkoholu a orgasmech. Tento měsíc tak nastoupila do léčebny pro alkoholiky, aby se zbavila aspoň této závislosti. A mezitím prasklo, že jedním z poskytovatelů jejích fyzických rozkoší byl herec Zac Efron. Třiačtyřicetiletá britská hvězda ho sbalila na exkluzivní seznamce.
12.09.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Hezounek Zac Efron za své svaly vděčí veganskému stylu života

 
Herec Zac Efron oslavil loni třicítku. Hvězda filmu Největší showman přiznává, že třetí dekáda na krku znamená, že už nestačí spát pár hodin denně a mít ráno vypnutou pleť. Kvůli pytlům pod očima a zhoršenému trávení Zac začal lépe spát a především držet veganskou stravu. V šoku byl z toho, že jeho kondice se nezhoršila, ale posilování je snazší a svaly pevnější než dřív.
22.03.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron: Jsem hrdý, že jsem muzikálový herec

 
Zac Efron má obdivuhodnou muskulaturu, na kterou filmaři často lákají diváky do kin. Nezřídka se tak třicetileté hvězdy seriálu Muzikál ze střední ptají, jestli by nechtěla některou z rolí superhrdinů. A přestože se zdá, že v novém miléniu je pro hollywoodské hvězdy cílem zahrát si nějakého nepřekonatelného muže, Zac je spokojený jako hvězda muzikálů a je na to dokonce hrdý.
27.12.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron udělal brazilskou depilaci ragbistovi

 
Australský hráč rugby Beau Ryan pustil herce Zaka Efrona tam, kam asi běžně muže nepouští. Přímo mezi své nohy. A navíc před televizními kamerami. Americký herec mu v rámci pořadu Footy Show provedl brazilskou depilaci. Odstranil mu tedy voskem ochlupení z nejintimnějších partií.
13.06.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron: Řeči o mém těle jsou mi velmi nepříjemné

 
Herec Zac Efron vyniká před kamerou víc než uměním Thálie svým dokonalým tělem. Není divu, že jeho perfektní muskulaturu obdivují miliony fanoušků a nezřídka se o ní chtějí bavit přímo s ním. Devětadvacetiletá hollywoodská hvězda však přiznává, že ji podobné řeči ztrapňují a nese je dost těžce.
07.06.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron přiznal: Osahávala mě Madonna!

 
Herec Zac Efron se neudržel a musel se pochlubit svým setkáním s popovou královnou. Ačkoli na osobním setkání s Madonnou zase není nic tak extra, to jeho přeci jen výjimečné bylo. Osmapadesátiletá zpěvačka je totiž na zajíčky a nádherné tělo devětadvacetiletého herce ji zlákalo k chlípnosti. Efron tvrdí, že ho Madonna doslova osahávala.
01.06.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron: S ženami mi nejlépe poradí mladší bratr

 
Herec Zac Efron tvrdí, že nejlepším rádcem v oblasti vztahů je jeho mladší bratr Dylan. Na rozdíl od něj totiž není poznamenán slávou a světem celebrit a nastavuje mu realistické zrcadlo. Kdykoli tak má hvězda filmu Pobřežní hlídka pochybnosti o svém vztahu, ihned běží za Dylanem.
17.05.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron: Miluju Steva McQueena

 
Herec Zac Efron miluje Steva McQueena. Nezměnil svou sexuální orientaci, ale hudebník ho prý naprosto fascinuje svým stylem oblékání. Pokud se někde hvězda filmu Pobřežní hlídka inspiruje, pak u něj. Druhým ze vzorů mladé americké hvězdy je také Michael Jackson.
06.05.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1713 článků) , Zac Efron (161 článků) , Michael Jackson (641 článků) , Michael Jackson (641 článků)

Zac Efron: Zbožňuji dámské šaty!

 
Herec Zac Efron si nesmírně užil chůzi na jehlových podpatcích a v šatech, což mu předepisovala role ve filmu Pobřežní hlídka. Devětadvacetiletý hezoun sice vyniká velmi mužnou svalnatou postavou, ale uvnitř sebe dokázal objevit ženský aspekt, který v dámském ohozu vynesl navenek.
05.04.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron na svém dokonalém těle vydělává balík

 
Jestli má některý z hollywoodských současníků tělo dokonalé jako antické sochy, pak je to bezesporu Zac Efron. Jeho rýsování mu můžou závidět všichni pánové denně pumpující železo v posilovnách. Není proto divu, že právě tuto nádheru angažoval do svých služeb módní dům Hugo Boss. Osmadvacetiletý hezoun z komedií Sousedi se stal tváří pánských parfémů této značky.
05.01.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Hvězda Muzikálu ze střední Zac Efron v Praze: Nikým nepoznán tančí na Karlově mostě!

 
Po Praze bez povšimnutí běhá hollywoodská extra hvězda Zac Efron (28). Ikona nejen Muzikálu ze střední přiletěla do české metropole ve středu a nějakou chvíli se tu zdrží.
08.09.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zac Efron: První krok musí udělat holka

 
Herec Zac Efron přistupuje k oběma pohlavím naprosto rovně. A protože je feministou, je přesvědčen, že by ženy neměly očekávat, že jako muž udělá první krok. Naopak teď čeká na to, až to některá pochopí a osloví a pozve na rande jeho. Dotyčnou totiž zrovna nezadaný hezoun zřejmě neodmítne.
16.08.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)

Zlomený Zac Efron: Už nikdy nebudu schopen s nikým randit

 
Herec Zac Efron zahořkl. Osmadvacetiletý svalovec totiž prohlašuje, že už nikdy nebude schopen randit. Jako slavná osobnost prý není schopen dodržovat tradiční randění. Jeho status každého ihned ovlivní a změní mu život. Dokonce zkoušel seznamovací aplikace a užíval si, že mu nikdo nevěřil, že je to skutečně on.
04.08.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (161 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »