Články k osobnosti

Yu Phoenix

  skladatel, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Yu Phoenix »
 

Kdo umí nejlépe paralelně zaparkovat?

 
Čínský řidič Han Yue překonal Guinnessův světový rekord v nejtěsnějším paralelním zaparkování mezi dva vozy. Úspěšný pokud o rekord se skutečnil za volantem speciální čísnké edice MINI Cooperu a Yue zaparkoval na místo, které bylo o pouhých 15 cm delší než zmíněné MINI. Předchozí rekord patřil Patriku Folcovi, který zaparkoval na místo větší o 22 cm. Rekord byl za poslední dva roky překonán už pětkrát, takže brzy se zase určitě někdo pokusí tento čínský úspěch překonat.
04.06.2012 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Yu Phoenix (4 články)

PŘEJETOU HOLČIČKU (2) lhostejně překročilo 18 LIDÍ! ZEMŘELA

 
Dvouletá čínská holčička Yue Yue, kterou minulý týden přejely dvě dodávky za sebou, dnes v nemocnici podlehla svým zraněním. Na otřesném videu, které pobouřilo celý svět, je vidět, jak ji lidé nechali bezmocně ležet na silnici.
21.10.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Yu Phoenix (4 články)

RODIČE ROZHODUJÍ O SMRTI DCERY! Dívku (2) přejely dvě dodávky!

 
Rodiče dvouleté dívky z Číny, kterou v minulých dnech přejely dvě dodávky za sebou, se od lékařů dozvěděli krutou zprávu. Řekli jim, že u malé Yue Yue nastala mozková smrt.
20.10.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Yu Phoenix (4 články)

Holčičku (2) PŘEJELI a NIKDO jí NEPOMOHL! Je v komatu a svět se BOUŘÍ!

 
Malá Číňanka Yue Yue bojuje v nemocnici o život poté, co ji přejely dvě dodávky za sebou, mezitím kolem prošlo osmnáct lidí a až devatenáctý (!) jí pomohl. Oba řidiči jsou již ve vězení. Informaci přinesl Daily Mail.
18.10.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Yu Phoenix (4 články)
« Předchozí 1 Další »