Články k osobnosti

Youssou N'Dour

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Youssou N'Dour »
 

Na ostravské Colours přijedou Modest Mouse nebo zpěvák Youssou N'Dour

 
Dvaašedesátiletý senegalský rodák získal Grammy, byl vyhlášen africkým umělcem století a je držitelem čestného doktorátu na Yale University.
16.12.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Youssou N'Dour (6 článků)

Neneh Cherry vystoupí v Červenci v Praze

 
Švédská zpěvačka Neneh Cherry , jedna z výrazných postav světové hudební scény 90. let minulého století, vystoupí 2. července v pražském Lucerna Music Baru. Vokalistku afrického původu známou především díky duetu Seven Seconds se zpěvákem Youssou N'Dourem doprovodí trojice severských, převážně jazzových hudebníků ze skupiny The Thing. ČTK o tom za pořadatele informoval Michal Rejzek.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Neneh Cherry (1 článek) , Youssou N'Dour (6 článků) , Cherry Cherry (36 článků)

Zpěvák Youssou N´Dour se chce stát prezidentem Senegalu

 
Senegalský zpěvák Youssou N'Dour bude kandidovat v únorových prezidentských volbách. Bude soupeřem současného prezidenta Abdoulaye Wadeho, který se chce o funkci ucházet potřetí. N'Dour je populární doma a je znám i ve světě, zda ale získá voliče, není jisté.
05.01.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Youssou N'Dour (6 článků)

Další zpěvák prezidentem? Youssou N

 
Senegalský zpěvák Youssou N'Dour bude kandidovat v únorových prezidentských volbách. Bude soupeřem současného prezidenta Abdoulaye Wadeho, který se chce o funkci ucházet potřetí. N'Dour je populární doma a je znám i ve světě, zda ale získá voliče, není dle serveru BBC tak jisté.
03.01.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Youssou N'Dour (6 článků)

Hvězda world music Youssou N'Dour chce být prezidentem

 
Hvězda world music Youssou N'Dour se chce stát prezidentem Senegalu. Svoji kandidaturu pro únorové volby oznámil v pondělí ve vlastní televizi, informovala agentura AFP.
03.01.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Youssou N'Dour (6 článků)

Hvězdy Colours: nejdražší etno zpěvák planety Youssou N'Dour

 
V létě dorazí na ostravské Colours (14. až 17.7.) poprvé i africký zpěvák, skladatel a aranžér Youssou N'Dour. Muž s hlasem, kterému říkají "tekuté zlato", je v oblasti world music asi jedinou pop hvězdou se vším všudy - včetně na české poměry astronomických honorářů.
03.03.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Youssou N'Dour (6 článků)
« Předchozí 1 Další »