Články k osobnosti

Yasmine Bleeth

  herečka, modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Yasmine Bleeth »
 

Yasmine Bleeth slaví 52: Krásná Caroline z Pobřežní hlídky se změnila k nepoznání

 
Yasmine Bleeth, kterou si v devadesátých letech diváci zamilovali jako Caroline Holden v Pobřežní hlídce, dnes slaví své 52. narozeniny. Byla to právě ona, po kom pánské osazenstvo fanoušků krom Pamely Anderson nejvíce toužilo a v legendárních červených plavkách vypadala skvěle. Dnes už by se do nich ale nevešla...
14.06.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (641 článků) , Yasmine Bleeth (6 článků) , Pamela Anderson (593 článků)

Sexy zrzka z Pobřežní hlídky nestárne: Téměř dvacet let po natáčení vesele ukazuje perfektní figuru i bradavky!

 
Zrzavá kráska Angelica Bridges si v roce 1997 zahrála roli v seriálu Pobřežní hlídka. Nedostala takový prostor jako třeba Pamela Anderson nebo sošná brunetka Yasmine Bleeth a je to škoda! Tahle kráska se totiž také pyšnila perfektními křivkami.
29.04.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (641 článků) , Yasmine Bleeth (6 článků) , Angelica Bridges (2 články) , Pamela Anderson (593 článků)

Kráska z Pobřežní hlídky všechny děsí svou proměnou! Na dno ji poslaly drogy!

 
Čas nešetří ani ty největší hvězdy! Yasmine Bleeth (46), kterou známe ze seriálu Pobřežní hlídka jako Caroline Holden, zničily drogy. Zejména kokain. Kdo by čekal, že potká zachovalou čtyřicítku, se musí hodně vyděsit! Yasmine je o třicet kilo těžší a k sexy křivkám má daleko.
22.06.2015 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Yasmine Bleeth (6 článků)

Tohle že je sexy plavčice z Pobřežní hlídky?! Její fotky vás vyděsí!

 
Svého času dostávala brunetka Yasmine Bleeth (46) muže do kolen. V seriálu Pobřežní hlídka byla mnoho sezon, ale pak se po ní slehla zem. Podle současných fotografií to vypadá, že rezignovala na vzhled i kariéru.
10.02.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Yasmine Bleeth (6 článků)

Tohle snad nemůže být ona! Na překrásné záchranářce z Pobřežní hlídky se podepsaly drogy

 
Měla vše, o čem může žena snít... Geny po matce modelce dovedla Yasmine Bleeth ideálně využít v kultovním seriálu Pobřežní hlídka a jako protipól blonďaté Pamely Anderson v roli Caroline Holden sklízela body. I když v castingu na sexy záchranářku sehrála roli především její dokonalá postava, pyšnila se i krásnými vlasy a obličejem. I proto už v deseti letech natáčela reklamy na šampóny a později si ji jako svou tvář vybral i jeden kosmetický gigant. Jenže pak se to celé nějak zvrtlo...
10.02.2015 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (641 článků) , Yasmine Bleeth (6 článků) , Pamela Anderson (593 článků)

Tohle vás vyděsí! Šokující proměna sexbomby z Pobřežní hlídky!

 
Ach, kdeže loňské sněhy jsou... I na americké herečce Yasmine Bleeth (46) známé ze seriálu Pobřežní hlídka se podepsal čas, a to pořádně! Kdo by čekal zachovalou a sexy čtyřicítku, se teď musí hodně vyděsit! Yasmine je o třicet kilo těžší a ke křivkám sexbomby má dost daleko!
09.02.2015 19:37 |

podobné články

Osobnosti: Yasmine Bleeth (6 článků)
« Předchozí 1 Další »