Články k osobnosti

Yamato Yamato

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Yamato Yamato »
 

Elitní pražský restauratér o Hřibovi s Babišem.. hm, no... jen si přečtěte, jak město a stát pomáhají

 
ROZHOVOR Jako první Čech se účastnil nejprestižnější sushi soutěže Seven Sushi Samurai v Londýně. Pravidelně se účastní také klání World sushi cupu v Japonsku, kde se každoročně umísťuje mezi top 10 šéfkuchaři celého světa. ParlamentníListy.cz s Markem Horou, šéfkuchařem vyhlášené restaurace Yamato, hovořily o aktuálních dopadech koronavirové krize.
30.03.2020 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Marek Čech (107 článků) , Samurai Samurai (1 článek) , Yamato Yamato (3 články) , Samurai Samurai (1 článek) , Yamato Yamato (3 články)

Do ČR se opět vracejí japonští bubeníci Yamato

 
S novým představením Passion se v listopadu do Česka vracejí známí japonští hráči na tradiční bubny vystupující pod názvem Yamato.
25.02.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Yamato Yamato (3 články) , Yamato Yamato (3 články)

Český kuchař skončil na světovém klání v přípravě suši třetí

 
Z mistrovství světa v přípravě suši, které se uskutečnilo koncem srpna v Tokiu, si odnesl český kuchař Richard Tomáš z pražské restaurace Yamato třetí místo. Jako jediný český zástupce uspěl v konkurenci jednatřiceti soutěžících z šestnácti zemí. Naučit se perfektně připravovat japonskou specialitu trvá dle něj i desetiletí praxe. Nejde navíc jen o správnou techniku, ale i o kreativitu a jistou symboliku. Podívejte se na video.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Yamato Yamato (3 články) , Yamato Yamato (3 články)
« Předchozí 1 Další »