Články k osobnosti

Willy Brandt

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Willy Brandt »
 

Lídr liberálů v Německu: Zastavme konflikt s Moskvou. Potřebujeme Rusko. Urovnejme Krym

 
Předseda německé liberální strany FDP Christian Lindner se snaží přijít na novou politiku vůči Ruské federaci. Jeho cílem je mimo jiné „ukončení konfliktu“ o Krym, aniž by území bylo označeno jako součást Ruska. Píše o tom server CasopisArgument.cz. Lindner se ve svých slovech odvolal na tradici politiky Willyho Brandta. Zároveň se však také ocitl na hraně politiky a programu své vlastní strany.
08.08.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Willy Brandt (3 články)

Blízkému spolupracovníkovi kancléře Brandta podle Bildu zaplatila StB

 
Někdejší blízký spolupracovník západoněmeckého kancléře Willyho Brandta Egon Bahr si údajně nechal od československé Státní bezpečnosti (StB) v 60. letech zaplatit pobyt v Karlových Varech. Zjistil to německý deník Bild v dokumentech v pražském Archivu bezpečnostních složek. Bahr (91) to ale popírá.
14.08.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Willy Brandt (3 články)

ČSSD chce s Trendem spolupracovat, Paroubek ho zastavit nehodlá

 
Expředseda ČSSD Jiří Paroubek v pondělí oznámil, že magazín se sociálnědemokratickým zaměřením pro politiku, vědu, kulturu a společnost Trend, který vydává občanské sdružení Společnost Willyho Brandta a Bruna Kreiského, rozhodně letošním ročníkem nekončí. Popřel tak zprávy zdrojů z Lidového domu, které ČTK řekly, že vydavatel Trendu zápasí s nedostatkem peněz kvůli menšímu zájmu ČSSD o časopis.
14.06.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3624 článků) , Willy Brandt (3 články)
« Předchozí 1 Další »