Články k osobnosti

Willie Nelson

  herec, zpěvák, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Willie Nelson »
 

Gershwinovu cenu dostane zpěvák Willie Nelson

 
Poprvé v dějinách dostane Gershwinovu cenu od amerického kongresu country zpěvák. Dvaaosmdesátieltý Willie Nelson patří k nejdéle působícím a nejslavnějším muzikantům v Severní Americe.
22.10.2015 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Willie Nelson (4 články)

Pavel Bobek: Zpívat lidem mě dělá mladším

 
Vyšlo nové album Pavla Bobka (74). Jmenuje se Kruhy a zpěvák na něj zařadil coververze písní svých oblíbenců Erika Claptona, Bobbyho Caldwella, Michaela Hollidaye, Chrise Cornella, Krise Kristoffersona, Willieho Nelsona a dalších. Českými texty je opatřili ostřílení Vladimír Poštulka, Robert Křesťan, Mirek Černý i sám Bobek. Dvě původní písně na desce mu složili muzikant a producent Luboš Malina a jeho zvukař Jiří Mašek.
24.05.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Kris Kristofferson (2 články) , Robert Křesťan (10 článků) , Pavel Bobek (118 článků) , Chris Cornell (15 článků) , Willie Nelson (4 články) , Bobby Caldwell (1 článek) , Jiří Černý (154 článků) , Jiří Černý (154 článků) , Pavel Černý (74 článků) , Pavel Černý (74 článků) , Pavel Mašek (6 článků)

V USA připravují hudební album na podporu hnutí Wall Street

 
Hudební skupina Crosby a Nash, či zpěvačky Yoko Ono, Debbie Harryová a zpěváci Jackson Browne či Willie Nelson se objeví na hudební nosiči Occupy This Album (Okupujte toto album), které bude podporovat hnutí Okupujte Wall Street, protestující proti ekonomické nerovnosti. Oznámila to PR agentura Workhouse.
24.01.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jackson Browne (1 článek) , Yoko Ono (76 článků) , Debbie Harry (11 článků) , Willie Nelson (4 články)

Nová CD - Britney Spearsová, W. Nelson & W. Marsalis i Within Temptation

 
Jménem tohoto týdne je někdejší popová princezna Britney Spearsová, z dalších novinek jmenujme například společný projekt Willie Nelsona a Wyntona Marsalise Celebrating The Genius of Ray Charles, nebo The Unforgiving Within Temptation.
30.03.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (820 článků) , Ray Charles (7 článků) , Willie Nelson (4 články) , Charles Ray (8 článků)
« Předchozí 1 Další »