Články k osobnosti

William Styron

  spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o William Styron »
 

Nové knihy: Styron, Kraus, Scarrow, Horáčková i Isajama

 
Novinky tohoto týdne nabízejí dosud knižně nevydané válečné povídky Williama Styrona, román Oty B. Krause, soubor ruské povídkové klasiky na téma opilství i portrét „českého Rimbauda v sukních”, Vladimíry Čerepkové. Chybět nemůže ani komiks, tentokrát první část série Hadžimeho Isajamy.
26.09.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: William Styron (3 články)

Nové knihy: Styron, Měrka, Obermannová, Cornwell, Durrell

 
Z maličko už letně prořídlé nabídky připomínáme vzpomínku amerického klasika Williama Styrona na dobu jeho vojenské služby. Pozornost si zasluhují domácí autoři Petr Měrka i Irena Obermannová. Britský prozaik Bernard Cornwell zavádí do 9. století a jeho rodák Gerald Durrell zase mezi zvířecí miláčky. Nádavkem komiks s hrdiny sešitu Ultimate Spider-Man a spol. 3.
06.07.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Gerald Durrell (3 články) , Bernard Cornwell (13 článků) , William Styron (3 články) , Irena Obermannová (132 článků) , Bernard Cornwell (9 článků) , Irena Obermannová (135 článků)

Jennifer Aniston si v útulku vybrala tohle kouzelné štěňátko, strakatého křížence pitbulla

 
Paničkou tohoto rozkošného pejska se tento týden stala herečka Jennifer Aniston  (43) . Vybrala si jej spolu s partnerem Justinem Therouxem v psím útulku a jak sama přiznala, byla to pro ni Sophiina volba. Stejnojmenný román Williama Styrona, po kterém Jennifer fenku pojmenovala, pojednává o matce, která si musela během války vybrat mezi svými dvěma dětmi, jaké z nich si nechá a které pošle do nacistického koncentračního tábora.
05.03.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (843 článků) , Justin Theroux (178 článků) , William Styron (3 články)
« Předchozí 1 Další »