Články k osobnosti

Will Young

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Will Young »
 

Will Young: Stydím se, že jsem gay, proto jsem závislý na pornu a alkoholu

 
Britský zpěvák Will Young tvrdí, že přiznat se ve dvaceti k homosexualitě, nebylo žádným vítězstvím. I po sedmnácti letech od zveřejnění své orientace se stále stydí za to, že je přitahován stejným pohlavím. To ho prý dohnalo k závislostem. Zrovna teď je závislým na sledování gay porna a konzumaci alkoholu.
10.02.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Will Young (5 článků)

Homosexuální zpěvák přiznal závislost na alkoholu a mládeži nepřístupných filmech

 
Britský zpěvák Will Young tvrdí, že přiznat se ve dvaceti k homosexualitě nebylo žádným vítězstvím. I po sedmnácti letech od přiznání své orientace rodině se stále stydí za to, že je přitahován stejným pohlavím. To ho prý dohnalo k závislostem. Zrovna teď je závislým na sledování gay porna a konzumaci alkoholu.
09.02.2016 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Will Young (5 článků)

RECENZE: Will Young je nejlepší na konci

 
Šestatřicetiletý britský zpěvák a herec Will Young nechal příznivce na své v pořadí šesté album čekat čtyři roky. Jestliže byla důvodem skutečnost, že v mezičase neměl k dispozici písničky, o jejichž schopnosti zaujmout by byl přesvědčen, pak se zachoval správně. V dnešní době nemá cenu vydávat desky, za kterými si umělec nestojí.
14.06.2015 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Will Young (5 článků)

Nová alba: Tři sestry, Best Coast, Whitesnake i Will Young

 
Tři sestry si v tomto týdnu připomněli třicet let své existence a po víkendovém festivalu se hlásí výběrovým albem, k němuž je připojena i novinka Fernet Underground. Americká poprocková dvojice Best Coast stojí za pozornost a Whitesnake nabízejí vlastní verze skladeb z repertoáru Deep Purple.
27.05.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Will Young (5 článků)

Zpěvák Will Young: Celé dny jsem masturboval u filmů pro dospělé

 
Se závislostí na pornografii se musel potýkat britský zpěvák Will Young. Celé dny se nemohl odlepit od filmů, v nichž si to rozdávali muži mezi sebou. Závislost na masturbaci u porna přitom u Willa vyvolal zřejmě strach ze vztahů a závazků. Ani dnes však není v nejlepším emocionálním stavu, který by mu dovoloval navázat vážný vztah s nějakým mužem.
08.10.2012 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Will Young (5 článků)
« Předchozí 1 Další »