Články k osobnosti

Wayne Coyne

  hudebník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Wayne Coyne »
 

Miley Cyrus nepřestává šokovat. Odehraje koncert, kde bude úplně nahá

 
Americká zpěvačka Miley Cyrus rozhodla uspořádat koncert, na kterém budou všichni nazí. Oznámil to web Le Matin s odvoláním na frontmana její doprovodné kapely. Připravuje se vystoupení, na kterém bude dvaadvacetiletá Cyrus, hudebníci i publikum zcela bez oblečení, tvrdí Wayne Coyne z americké alternativní rokové skupiny The Flaming Lips. Přítomní budou podle něj postříkáni bílou tekutinou podobnou mléku. Termín a místo neobvyklého koncertu ale neuvedl.
15.10.2015 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (938 článků) , Wayne Coyne (4 články)

RECENZE: Mobyho pár hezkých písniček

 
Na novém Mobyho albu Innocents se stačí podívat jen na seznam hostů a dostaví se pocit, že bude přinejmenším zajímavé. Wayne Coyne z The Flaming Lips, Mark Lanegan ze Screaming Trees, písničkář Damien Jurado nebo kanadská soulová víla Cold Specks, to jsou pojmy, které v hudebním světě poutají pozornost.
24.10.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Moby (25 článků) , Wayne Coyne (4 články)

Pro Flaming Lips je hudba stále hlavní

 
Jednou z hvězd festivalu Colours of Ostrava byla americká skupina Flaming Lips, která nabídla velkolepou show se zrozením muzikantů z lůna ženy promítaného na plátno i psychedelicky laděné písně ovlivněné ranými Pink Floyd se Sydem Barrettem a Davidem Bowiem. Na otázky odpovídal zpěvák a kytarista Wayne Coyne.
15.07.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků) , David Bowie (253 článků) , Syd Barrett (2 články) , Wayne Coyne (4 články)

The Flaming Lips: Timberlake neřekl ano

 
Od 12. do 15. července se v Ostravě uskuteční festival Colours of Ostrava. Jednou z hlavních zahraničních hvězd bude americká skupina The Flaming Lips. Představí se v noci z pátku na sobotu. Na otázky Práva odpověděl zpěvák a kytarista Wayne Coyne.
11.07.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Wayne Coyne (4 články)
« Předchozí 1 Další »