Články k osobnosti

Wash Westmoreland

  scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Wash Westmoreland »
 

RECENZE: Sexy i na smrtelné posteli

 
Oscarové drama Pořád jsem to já přichází do českých kin. Závažný snímek s oslňující Julianne Mooreovou v hlavní roli má hloubku a emoce, i když ho autoři Richard Glatzer a Wash Westmoreland udělali spíše hezký než naturalistický.
10.04.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Wash Westmoreland (4 články) , Richard Glatzer (4 články)

Zemřel Richard Glatzer, režisér oscarového filmu Pořád jsem to já

 
Richard Glatzer, který natočil se svým partnerem Washem Westmorelandem snímek Still Alice (Pořád jsem to já), zemřel v úterý ve věku 63 let. Trpěl amyotrofickou laterální sklerózou. Herečka Julianne Mooreová za hlavní roli ve filmu nedávno dostala Oscara. V ČR bude uveden až v dubnu.
12.03.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Wash Westmoreland (4 články) , Richard Glatzer (4 články)

Zemřel režisér filmu, který letos bodoval na Oscarech: V závěru života komunikoval jen palcem u nohy

 
Necelé tři týdny poté, co si Julianne Moore  (54) odnesla Oscara za hlavní roli v dojemném filmu Pořád jsem to já (Still Alice) zemřel Richard Glatzer, který drama o ženě bojující s Alzheimerovou chorobou napsal a režíroval se svým životním partnerem Washem Westmorelandem.
12.03.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Julianne Moore (81 článků) , Wash Westmoreland (4 články) , Richard Glatzer (4 články) , Oscar Moore (10 článků)

Kristen Stewartová bude hrát ve filmu Still Alice

 
Třiadvacetiletá americká herečka Kristen Stewartová bude hrát v chystaném filmu Still Alice. Informaci přinesl server The Wrap. Drama režisérů Richarda Glatzera a Washe Westmorelanda bude vyprávět o profesorce neurologie, která objeví příčiny Alzheimerovy choroby v prvopočátcích.
02.02.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristen Stewart (345 článků) , Wash Westmoreland (4 články)
« Předchozí 1 Další »