Já ji chci, chci, chci. Poslankyni ANO, která miluje červené šaty, Babiš protlačil do další funkce. Proti všem, včetně Faltýnka

 
VÍME PRVNÍ Celostátní výbor hnutí ANO řešil na svém posledním zasedání zbylé nominace na krajské kandidátky. Do čtvrtka jich bylo schválených šest a ParlamentníListy.cz o nich už pečlivě informovaly. Tentokrát máme od několika vysokých činitelů hnutí potvrzeno, že premiér Babiš, který tak často brojí proti kumulaci funkcí, na to v posledních hodinách poněkud zapomněl…
03.07.2020 11:20 |

podobné články

Chystá se 54 ½ MFF Karlovy Vary

 
Přehlídka Tady Vary, která dnes startuje v 96 kinech, není jedinou akcí, kterou připravil organizační tým MFF KV. Ve dnech 18. - 21. listopadu 2020 pak v Karlových Varech uskuteční 54 ½ MFF Karlovy Vary.
03.07.2020 11:15 |

podobné články

Usmaž se v pekle, zrůdo, teď je řada na matce, volají lidé: Simoně T. přejí stejný osud jako Kučovi

 
Vrah Josef Kuča, který utýral Marečka z Loun, je po smrti. Na život si zřejmě sáhl on sám. Hovoří se o sebevraždě ve vězeňské cele na Pankráci. Mnoha lidem jeho smrt ulevila, nyní je podle komentujících na řadě matka dítěte.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Český statistický úřad: Podle prvních odhadů se očekává mírný pokles úrody obilovin i řepky

 
Na základě prvních letošních odhadů sklizně k 10. červnu se očekává úroda základních obilovin 6 784 tis. tun a řepky 1 135 tis. tun. V porovnání s loňskou sklizní je předpokládaná úroda základních obilovin o 234 tis. tun nižší (-3,3 %) a řepky se sklidí o 22 tis. tun méně (-1,9 %).
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Havel pobíhal po Hradě a narovnával obrazy. Jeho asistenta s ručníkem málem zastřelili. A do toho kníže, Rejžek, Žantovský a „dobrá víla“, náhrada za Olgu

 
VZPOMÍNKY A PERLY Říkali si „pytel blech“ a tvořili nejspíš nejkurioznější politický štáb českých dějin. Za Václavem Havlem se po jeho příchodu na Hrad na konci roku 1989 shromáždila pozoruhodná společnost zahrnující mnoho literátů, jednoho mladého zeměpisáře, jednoho žoviálního aristokrata a jednoho ambiciozního psychologa, který o tom všem podal svědectví ve své knize. Jejich společné působení je festivalem fantastických příběhů, jaké Pražský hrad předtím ani poté nezažil.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5683 článků)

Rekordní schodek rozpočtu míří do finále. Změny prosadí zřejmě jen komunisté

 
Rozpočtový výbor Poslanecké sněmovny v pátek jednal o navýšení schodku rozpočtu na rekordních 500 miliard korun. Ten by poslanci měli projednat v závěrečném čtení příští týden ve středu. Z několika desítek pozměňovacích návrhů z řad vládních i opozičních poslanců podpořil výbor pouze ty komunistické, jež navrhují přesuny za 2,3 miliardy korun. Ostatní návrhy neuspěly.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Znechucená Alžběta II.: Z jejího majetku je žumpa! Lidé k ní chodí „na velkou“

 
Královna Alžběta II. (94) řeší další zapeklitý problém a s vévody ze Sussexu nebo pedofilním synem Andrewem (61) to tentokrát nemá nic společného. Koronavirem vylidněná královská sídla rozesetá po celé Británii se stala terčem nechutných exhibicionistů, kteří na pozemcích nechávají monarchům smradlavé dárečky.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Novináře rozřezali, tělo se nenašlo. Vrahům Chášukdžího hrozí doživotí, rodina jim odpustila

 
V nepřítomnosti obžalovaných v pátek 3. července v Turecku začal proces s 20 lidmi, kteří byli obviněni z vraždy tureckého novináře Džamála Chášukdžího. Jde o Saúdské Araby a podle tureckého tisku pro ně prokuratura žádá v Turecku nejvyšší možný trest, což je doživotí. Chášukdží byl brutálně zavražděn v roce 2018 na saúdskoarabském konzulátu v Istanbulu.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Sebevražda policejního náměstka Daňka: Dojemný vzkaz rodiny do nebe! Na "srdcaře" vzpomínají i kolegové

 
Tu zprávu nikdo nečekal. Mezi policejním sborem letěla rychlostí světla: Oblíbený šéf Radím Daněk (†56), náměstek policejního ředitele Moravskoslezského kraje, se zastřelil! Manželku, syna i dceru zpráva dostihla první červencový den, pohřeb milovanému manželovi a tatínkovi vystrojí příští středu. Na parte vybrali všeříkající vzkaz: V srdci zachováme tvůj obraz i pocit neskonalé vděčnosti…Na oblíbeného kolegu vzpomínají i zprávou zaskočení policisté a kamarádi.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Steimarová po výbuchu v Holešovicích přišla o střechu nad hlavou: Nemůže domů!

 
Žena mnoha slavných mužů ztratila střechu nad hlavou. Výbuch v holešovickém domě, kde Evelyna Steimarová (75) žije, herečku dočasně přestěhoval k dceři Aničce Polívkové (41). Domů se totiž vrátit ještě nemůže.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Evelyna Steimarová (37 článků)