Kritizujete Havla? Provokujete, naschvál! Jan Potměšil se na ČT opřel do části národa

 
Herec Jan Potměšil byl hostem ve čtvrtečním speciálním dílu Interview k výročí 17. listopadu na ČT24, kde vzpomínal na demonstrace a dění kolem sametové revoluce, kterého se tehdy jako student DAMU účastnil. Vzpomínal na Václava Havla jako na úžasného člověka, jehož kritiky nechápe. „Mám pocit, že jde o tendenční provokace, aby se jeho význam zlehčoval a drobil, aby někdo jiný mohl být tím důležitým,“ míní herec.
14.11.2019 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5317 článků) , Jan Potměšil (84 článků) , Jan Potměšil (3 články)

Vzteky rozbil dveře od metra. Gauner si v Hájích přivodil zranění i pořádný průšvih

 
Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. V případě muže, který patrně nestihl odjíždějící soupravu metra ve stanici Háje, to platí dvojnásob. Svůj vztek ze zmeškaného spoje se rozhodl vybít na dveřích soupravy, do kterých vrazil pěstí a poškodil je. Nejen, že si způsobil bolístku, ale vlastní hloupostí se dostal i do hledáčku policie.
14.11.2019 20:35 |

podobné články

Zeman chválil novináře a opíral se o pultík, pak to „prasklo“. Experti: Bude hůř

 
Video, na kterém prezident Miloš Zeman vyzývá k ochraně státních zástupců, vyšetřovatelů i novinářů, koluje na sociálních sítích. Tvůrci hned v jeho úvodu přiznávají, že jde o podvrh, který má upoutat pozornost na pořad HBO. Přesně takhle se podle odborníků brzo začnou šířit lži. Před volbami se máme připravit na to, že videa politiků nemusí být pravdivá. Věrohodně působící záběry už zavařily i celebritám – ty pak musely vysvětlovat, že opravdu v pornu nehrály.
14.11.2019 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22851 článků)

Exotická moderátorka Primy Monika Leová opět bez podprsenky: Tentokrát se to ale vymklo kontrole

 
Monika Leová  (28) je známá tím, že není zrovna milovnicí spodního prádla. Někdy se to ale vymkne z ruky. Na slavnostní celosvětové premiéře nové škodovky ukázala rozhodně víc, než plánovala. Předvést chtěla své štíhlé bříško, ale muži pohled směřovali o poznání výš. Bylo znát, že je v místnosti chladněji...
14.11.2019 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Leová (271 článků)

Vinklátová (SLK): Kostel v Horní Řasnici uvítá nové anděly

 
Nové sošky oltářních andělů uvítají v sobotu 16. listopadu od 13 hodin v kostele Neposkvrněného početí Panny Marie v Horní Řasnici. Stane se tak v rámci slavnostní Mše za vlast, kterou započnou oslavy 30. výročí sametové revoluce v Horní Řasnici.
14.11.2019 20:30 |

podobné články

Plzeňský lékař souzený za milionové podvody zemřel! Stíhání budou muset zastavit

 
Minulý pátek zemřel pětapadesátiletý lékař Zbyšek U., který u krajského soudu v Plzni čelil obžalobě z podvodů za desítky milionů korun. ČTK to potvrdil důvěryhodný zdroj.
14.11.2019 20:20 |

podobné články

Opravdu po všech stránkách výjimečný ostravský hotel

 
Hledáte opravdu luxusní hotel v Ostravě? Hotel, v němž se nejenom dobře vyspíte, ale stejně dobře najíte, odpočinete si a zároveň si dáte trošku do těla? Už nemusíte. Jeden takový bychom pro vás měli.
14.11.2019 20:10 |

podobné články

Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit

 
Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala!
14.11.2019 20:00 |

podobné články

Opice! Asi brzo umře. Čaputová si vyslechla svoje. A pak přišla rána Babišovi

 
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vystoupila jako host v pořadu Inkognito vysílaném v TV JOJ. Nic netušící slovenské celebrity se zde snažily se zavázanýma očima uhádnout její povolání. „Je to opice,“ pokoušel se její identitu odhalit například herec a moderátor Maroš Kramár, který pak celou hru uzavřel se slovy, že „Češi mají Čapí hnízdo a Slováci Čaputovou“. Nakonec přispěchal k prezidentce s omluvou za své „nevhodné“ komentáře při hádání.
14.11.2019 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (96 článků)