Cibulí „přifouknutá“ Kucherenko v ráži: Vydělávám hlavou, ne rozkrokem! Já a luxusní společnice? Odporné

 
Sexy modelka Silvia Kucherenko (37) patří se svým půl milionem fanoušků k nejsledovanějším osobám slovenského instagramu. A není divu. Co příspěvek, to žhavá póza ve spodním prádle, v titěrných bikinách, rozkročmo na zemi. Denně jí díky tomu přijdou desítky nabídek na různé spolupráce. Že se ale jednou ocitne v hledáčku agentury, jež shání luxusní společnice, nečekala. A pořádně ji to dopálilo.
06.08.2020 11:40 |

podobné články

Štěpán Křeček: Průmysl se zotavuje. Stavebnictví hlásí problémy

 
„Žijeme v zemi, kde linky metra končí v polích. Přesto je extrémně složité vybudovat dostatek nových bytů, které by zvýšily dostupnost bydleni ve hlavním městě. Jde o fatální selhání veřejné správy, o kterém politici vědí, ale dlouhodobě ho nedokážou řešit,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
06.08.2020 11:35 |

podobné články

Hrad: Prezident republiky kondoloval libanonskému prezidentovi

 
Prezident republiky Miloš Zeman zaslal ve středu dne 5. srpna 2020 kondolenční telegram prezidentovi Libanonské republiky Michelu Aounovi.
06.08.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24031 článků)

Dům z filmu Střihoruký Edward je na prodej: Podívejte se, jak to v něm dnes vypadá

 
Fanoušci filmu Střihoruký Edward jsou nadšení, realitní kancelář Zillow totiž nabídla k prodeji dům, v němž se legendární hororová komedie režiséra Tima Burtona natáčela. Rodinná vilka se dvěma koupelnami a třemi ložnicemi je aktuálně na trhu za 224 tisíc dolarů, v přepočtu tedy necelých 5 milionů korun. Podívejte se, jak to dnes uvnitř vypadá.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (147 článků)

Meteorologové varovali před vysokými teplotami

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve čtvrtek varoval před vysokými teplotami, které v pátek odpoledne zasáhnou severozápad a jihovýchod republiky. Vysoké teploty budou panovat i v dalších dnech.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

Lenka zavraždila Matějova syna Martínka (†22 měs.): Zdrcený táta promluvil

 
Po roce a půl si může Matěj konečně oddychnout. I když mu to milovaného syna Martínka samozřejmě nevrátí, chlapcova vražedkyně byla ve středu potrestána 16 lety odnětí svobody. Matějova bývalá přítelkyně a Martínkova matka Lenka P. hocha v listopadu roku 2018 vyhodila hlavou dolů z okna z 12metrové výšky. Matěj se ke středečnímu soudu emotivně vyjádřil na sociální síti.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

„Zakažte jaderné zbraně,“ žádají vládu přeživší z Hirošimy. Zeman poslal kondolenci

 
Minutou ticha a apelem na japonskou vládu k podepsání dohody OSN o zákazu jaderných zbraní si dnes zhruba tisícovka lidí v japonské Hirošimě připomněla 75 let od výbuchu atomové bomby. Vzpomínková akce musela být drasticky omezena kvůli současné koronavirové krizi. Prezident Miloš Zeman poslal kondolenční dopis starostovi Hirošimy Kazumimu Macuimu. V dopisu, který ve čtvrtek zveřejnil Pražský hrad, vyjádřil lítost nad tehdejší smrtí desítek tisíc lidí a naději, že jaderné zbraně v budoucnu už zabíjet nebudou.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24031 článků)

Brutální video hrůzného pádu: Cyklista na závodech málem zabil soka, udělal to schválně

 
Doslova otřesný pohled se nabídnul fanouškům v cílové rovince první etapy cyklistického závodu WorldTour Kolem Polska v Katovicích. Nizozemec Dylan Groenewegen totiž při včerejším souboji o první místo úmyslně natlačil krajana Fabia Jakobsena (23) do bariéry. Ten v plné rychlosti narazil do novináře. Po nevybíravém zákroku svého soupeře musel být v tratolišti krve dlouho oživován. Lékařům se ho nakonec povedlo stabilizovat a jezdec je nyní mimo ohrožení života.
06.08.2020 11:15 |

podobné články

Romové leží, koukají na TV a dělají děti? Ne! Žena by jim to nedovolila, říká kandidát Pirátů Cyril Koky

 
Ve středních Čechách se o vstup do Senátu pokusí úředník s romskými kořeny Cyril Koky. Většinové společnosti nabídl vhled do toho, jak Romové přemýšlejí.
06.08.2020 11:15 |

podobné články