Babišovo ANO ztrácí voliče. ODS a Piráti posilují

 
V neděli Česká televize zveřejnila průzkum agentury Kantar, ze kterého vyplývá, že Babišovo ANO ztrácí u veřejnosti volební preference. Naopak Piráti a ODS posilují. Pirátská strana podle průzkumu skončila na druhém místě.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Nikol Švantnerová předvedla šaty, na které každá nemá: Rozparek na hraně a kde jsou kalhotky?

 
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (26) zazářila na sobotní módní přehlídce Poner. Modelka předvedla nejodvážnější šaty přehlídky, které více odhalovaly, než zakrývaly. Když Nikol procházela po mole, tak se některým přítomným pánům pěkně orosilo čelo a my se vůbec nedivíme.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Švantnerová (325 článků)

Vedro si vyžádalo drsný převoz. Takhle záchranáři pomáhali XXL muži společně s hasiči

 
Úmorné vedro posledních dní může být i pořádně nebezpečné, zvlášť pro lidi se zdravotními problémy. Záchranáři tak musejí pomáhat v desítkách případů... V neděli odpoledne museli záchranáři vyjíždět do Záhořan u Mníšku pod Brdy, kde pomáhali muži s velkou nadváhou. A to za asistence hasičů a Městské policie. A jak takový převoz XXL muže, který vážil přes 180 kilogramů vypadal? Redakce eXtra.cz získala exkluzivní snímky.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štíři se bláznivě zamilují, Střelci vyvolají žárlivou scénu

 
Je před námi první červencový týden a hvězdy už vědí, jak na tom budete. Některé zrozence čekají nové milostné zkoušky a jiné citové odloučení. Zkuste v tomto týdnu zapracovat na vaší spokojenosti. Dostanete šanci věci lépe pochopit. Co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Nahý zadek ve Varech! Stylista promluvil, co si myslí o chování Lady Dee

 
Hvězda filmů pro dospělé Lady Dee (22) se hodně odvázala v Karlových Varech. Na večírek vyrazila s odhaleným zadečkem. Ptali jsme se stylisty, zda je to normální. Co nám módní expert prozradil?
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Šlape jí na paty! Dcera Ivy Kubelkové na sebe na přehlídce strhla veškerou pozornost

 
Na karlovarském festivalu si střihla dcera Ivy Kubelkové (42) Natálka (14) už svoji druhou přehlídku. Na jednom molu se potkala maminka s dcerou, které vypadají ale spíš jako sestry. Iva může být na dospívající krásnou dceru pyšná. Už teď je jasné, že se Natálie jako modelka neztratí.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (536 článků)

Monika Babišová promluvila pro eXtra.cz: Kam vezme manžela na dovolenou?

 
Manželku premiéra České republiky Andreje Babiše (64) jsme potkali v Karlových Varech. Monika Babišová (45) pozorovala módní přehlídku a byla ve velmi dobré náladě. Prozradila, že se těší na dovolenou. S manželem se chystají odletět do Francie.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Kam Kam (2 články)

Tisíce lidí uvízly v metru: Začátek prázdnin zkomplikoval dopravu po celé Praze

 
Velké problémy zapříčinila v pondělí ráno výluka metra na červené trase. Tisíce lidí se nemohly dostat z vestibulu stanice Pražského povstání, odkud náhradní autobusy nestíhaly přepravovat cestující do jejich cílových zastávek. První prázdninový den zkomplikoval dopravu cestujícím i na jiných trasách po celé Praze.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Výstraha meteorologů: Na Česko se ženou SILNÉ BOUŘKY s OBŘÍMI KROUPAMI

 
Po tropických dnech, kdy byla v neděli naměřena průměrná teplota 30,6 stupně, má do Česka přijít ochlazení. Nadprůměrné teploty srazí silné bouřky, před kterými varuje Český hydrometeorologický ústav.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Trápení v životě narkomanky Katky: Svěřila eXtra.cz, že musí řešit nový velký problém

 
Nejznámější narkomanka Česka Katka Bradáčová (41) v poslední době změnila svůj život. Odstěhovala se na okraj Prahy, našla si nového přítele a už to vypadalo, že bude konečně spokojená. Nebyl by to ale život člověka závislého na droze, kdyby mu osud nepřihrál momenty, které jsou pro něj skutečně velmi obtížné. Katka redaktorovi eXtra.cz přiznala, že přišla o člověka, který jí prodával drogu.
01.07.2019 12:13 |

podobné články