Dům z filmu Střihoruký Edward je na prodej: Podívejte se, jak to v něm dnes vypadá

 
Fanoušci filmu Střihoruký Edward jsou nadšení, realitní kancelář Zillow totiž nabídla k prodeji dům, v němž se legendární hororová komedie režiséra Tima Burtona natáčela. Rodinná vilka se dvěma koupelnami a třemi ložnicemi je aktuálně na trhu za 224 tisíc dolarů, v přepočtu tedy necelých 5 milionů korun. Podívejte se, jak to dnes uvnitř vypadá.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (147 článků)

Meteorologové varovali před vysokými teplotami

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve čtvrtek varoval před vysokými teplotami, které v pátek odpoledne zasáhnou severozápad a jihovýchod republiky. Vysoké teploty budou panovat i v dalších dnech.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

Lenka zavraždila Matějova syna Martínka (†22 měs.): Zdrcený táta promluvil

 
Po roce a půl si může Matěj konečně oddychnout. I když mu to milovaného syna Martínka samozřejmě nevrátí, chlapcova vražedkyně byla ve středu potrestána 16 lety odnětí svobody. Matějova bývalá přítelkyně a Martínkova matka Lenka P. hocha v listopadu roku 2018 vyhodila hlavou dolů z okna z 12metrové výšky. Matěj se ke středečnímu soudu emotivně vyjádřil na sociální síti.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

„Zakažte jaderné zbraně,“ žádají vládu přeživší z Hirošimy. Zeman poslal kondolenci

 
Minutou ticha a apelem na japonskou vládu k podepsání dohody OSN o zákazu jaderných zbraní si dnes zhruba tisícovka lidí v japonské Hirošimě připomněla 75 let od výbuchu atomové bomby. Vzpomínková akce musela být drasticky omezena kvůli současné koronavirové krizi. Prezident Miloš Zeman poslal kondolenční dopis starostovi Hirošimy Kazumimu Macuimu. V dopisu, který ve čtvrtek zveřejnil Pražský hrad, vyjádřil lítost nad tehdejší smrtí desítek tisíc lidí a naději, že jaderné zbraně v budoucnu už zabíjet nebudou.
06.08.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24033 článků)

Brutální video hrůzného pádu: Cyklista na závodech málem zabil soka, udělal to schválně

 
Doslova otřesný pohled se nabídnul fanouškům v cílové rovince první etapy cyklistického závodu WorldTour Kolem Polska v Katovicích. Nizozemec Dylan Groenewegen totiž při včerejším souboji o první místo úmyslně natlačil krajana Fabia Jakobsena (23) do bariéry. Ten v plné rychlosti narazil do novináře. Po nevybíravém zákroku svého soupeře musel být v tratolišti krve dlouho oživován. Lékařům se ho nakonec povedlo stabilizovat a jezdec je nyní mimo ohrožení života.
06.08.2020 11:15 |

podobné články

Romové leží, koukají na TV a dělají děti? Ne! Žena by jim to nedovolila, říká kandidát Pirátů Cyril Koky

 
Ve středních Čechách se o vstup do Senátu pokusí úředník s romskými kořeny Cyril Koky. Většinové společnosti nabídl vhled do toho, jak Romové přemýšlejí.
06.08.2020 11:15 |

podobné články

ČEZ: Dlouhé stráně - V dubnu rekordní výroba elektřiny, za pololetí růst o 40 %

 
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně vyrobila v prvním pololetí letošního roku více než 365 milionů kWh elektřiny. Takový objem elektřiny by dokázal pokrýt roční spotřebu více než 100 tisíc českých domácností. V dubnu vyrobila tato „největší baterie v Česku“ 82,339 milionů kWh, což je historicky nejvyšší měsíční výroba od spouštění elektrárny v roce 1996. Meziroční navýšení o 39,76 % je důkazem rostoucí jednorázové poptávky po energii související mimo jiné s nutností stále častěji vykrývat dodávky z obnovitelných a dalších malých zdrojů a vyrovnávat tak napětí v přenosové soustavě.
06.08.2020 11:00 |

podobné články

Babiš: Chceme co nejvíc zvýšit penze i snížit daně z příjmu

 
Co nejvyšší možný růst důchodů podle možností rozpočtu, zrušení superhrubé mzdy a snížení daně z příjmu na 15 procent, to je stále cíl ANO. Právu to ve středu řekl z Kréty premiér Andrej Babiš.
06.08.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18945 článků)

Nálepková, Postlerová, Krejčí i Donutil: Rodina, kolegové a přátelé se rozloučili s Milošem Nesvadbou

 
Ve čtvrtek 6. srpna se v Kostele Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze konalo poslední rozloučení s Milošem Nesvadbou. Herec, spisovatel, výtvarník a skvělý karikaturista zemřel 22. července ve věku 95 let.
06.08.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Nesvadba (31 článků)

Pohřeb Miloše Nesvadby (†95): Upír vyzradil pikantní tajemství! Vozil mu porno z NDR!

 
Rodina, kolegové a přátelé se ve čtvrkte rozloučili s hercem a výtvarníkem Milošem Nesvadbou (†95), který zemřel před dvěma týdny. Nesvadba ilustroval na 50 dětských knížek, pracoval pro časopisy Ohníček či Dikobraz, oblíbený je i z pohádky Pyšná princezna, kde si zahrál prince Země zacházejícího slunce.
06.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Nesvadba (31 článků)