V Olomouci je nejdražší nájem v regionu. Ve Zlatých Horách se bydlí za „pakatel“

 
Na Olomoucku je nejdražší nájemní bydlení v samotné Olomouci. Nejlevněji je pak ve Zlatých Horách. Nejen to ukazují cenové mapy, které Blesk Zprávy získaly od ministerstva pro místní rozvoj. Podívejte se na údaje z jednotlivých měst v kraji.
14.11.2019 16:15 |

podobné články

Nejdražší nájem na Ostravsku je ve Frýdlantu a Třinci. Karviná je laciná

 
V Moravskoslezském kraj je nejdražší nájemní bydlení ve Frýdlantu nad Ostravicí. Nejlevněji je pak ve Karviné. Nejen to ukazují cenové mapy, které Blesk Zprávy získaly od ministerstva pro místní rozvoj. Podívejte se na údaje z jednotlivých měst v kraji.
14.11.2019 16:15 |

podobné články

Manželé v Ordinaci, prarodiče v civilu: Adamovská se Štěpánkem vzali vnoučka na výlet

 
Zlata Adamovská (60) a Petr Štěpánek (71) patří k nejoblíbenějším párům z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Herecká dvojice to nejprve dala dohromady na televizních obrazovkách, o pět let později si řekli ano i ve skutečnosti. A klape jim to, bezdětný Štěpánek dokonce vzal za svého vnoučka Adamovské!
14.11.2019 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (467 článků) , Petr Štěpánek (712 článků) , Petr Štěpánek (712 článků)

Hrozil mu trest za vraždu, od soudu odešel s podmínkou

 
K brněnskému soudu přicházel ve čtvrtek osmapadesátiletý Radomír Sedlář s vidinou až osmnáctiletého trestu za pokus o vraždu své bývalé přítelkyně, nakonec ale odcházel jen s podmínkou. Soud totiž uznal, že když ženě přehodil přes hlavu provázek a chvíli se ji pokoušel škrtit, neměl v úmyslu ji zabít.
14.11.2019 16:00 |

podobné články

Své ženské křivky tentokrát příliš nezakryla. Myslíte si, že by česká Barbie měla ještě hubnout?

 
Ve cvičení v poslední době sice polevila, ale přiléhavých a ultra krátkých šatů se Dominika Myslivcová  (25) ani tak nevzdává. Pravdou je, že je blogerka zbytečně kritická a odvážné modely si stále ještě může s klidným svědomím dovolit.
14.11.2019 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (249 článků)

Kde se v Praze bydlí nejlevněji? Rozdíly v nájmech v hlavním městě jsou obrovské

 
Že jsou ceny nájmů v Praze na rekordní úrovni, není žádným tajemstvím. Kde se však v hlavním městě bydlí nejlevněji? Nebo vás naopak zajímá v které městské části mají nájemníci nejhlouběji do kapsy? To vše ukazují cenové mapy, které Blesk Zprávy získaly od ministerstva pro místní rozvoj. Podívejte se na údaje z jednotlivých částí Prahy.
14.11.2019 15:55 |

podobné články

Na Plzeňsku je nejdražší nájem v Plzni, Spálené Poříčí je nejlevnější

 
V Plzeňském kraji je nejdražší nájemní bydlení v Plzni. Nejlevněji je pak ve Spáleném Poříčí. Nejen to ukazují cenové mapy, které Blesk Zprávy získaly od ministerstva pro místní rozvoj. Podívejte se na údaje z jednotlivých měst v kraji.
14.11.2019 15:55 |

podobné články

Pardubice mají nejvyšší nájem z měst v kraji. Nejlevnější je Třemošnice

 
Na Pardubicku je nejdražší nájemní bydlení v krajském městě. Nejlevněji je pak ve Třemošnici. Nejen to ukazují cenové mapy, které Blesk Zprávy získaly od ministerstva pro místní rozvoj. Podívejte se na údaje z jednotlivých měst v kraji.
14.11.2019 15:55 |

podobné články

Vraťte titul! Do „mlátičky“ Ondráčka se kvůli pochybné práci pustila univerzita

 
Poslance KSČM Zdeňka Ondráčka vyzvala Univerzita Palackého, aby rezignoval na svůj akademický titul získaný v rozporu s etickými pravidly. Ondráček dostal výzvu dle ČTK osobně v dopise od olomouckého rektora. Univerzita tak reagovala na výsledky kontroly Ondráčkovy disertační práce.
14.11.2019 15:55 |

podobné články

Vzkříšená legenda. Recenze The Legend of Zelda: Link's Awakening

 
Kvalita nestárne! Legendární akční RPG The Legend of Zelda: Link's Awakening, které vyšlo poprvé na kultovním Game Boyi už v roce 1993, se vrátilo v novém hávu. Remake pro Nintendo Switch oslní pestrobarevnou grafikou i propracovanou a vynalézavou hratelností. Hra zaujme pamětníky i mladé hráče.
14.11.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: The Game (27 článků)