Kubera (ODS): Novodobý český Senát je tak trochu logickým dítětem demokratických změn

 
Na slavnostní shromáždění k 17. listopadu do Senátu zavítalo téměř 150 současných i bývalých zákonodárců.
14.11.2019 17:40 |

podobné články

Že se recese nekoná? Pozor! Ekonomka varuje před děním v Německu

 
Ekonomka Hana Lipovská varuje české občany, že německá ekonomika, na které je česká ekonomika do značné míry závislá, je nemocná a čeká na neschopenku.
14.11.2019 17:40 |

podobné články

V areálu bývalých Leteckých závodů v Kunovicích vzplála průmyslová hala

 
Vážný požár likvidovali ve čtvrtek odpoledne hasiči v areálu bývalých Leteckých závodů v Kunovicích na Uherskohradišťsku. Krátce po půl čtvrté dostali na operační středisko oznámení, že se jedna z průmyslových hal vznítila.
14.11.2019 17:40 |

podobné články

Dvě životní lásky Matěje z Ulice: Pradlena ze Slovenska a holka od kolotočů

 
Matěj Jordán měl za čtrnáct let působení v Ulici spoustu holek. Jeho první velká láska byla Adriana Pešková, pro kterou byl schopen udělat cokoliv. V pozdějším věku byl ale rád, že jejich vztah nepokračoval. Na Adrianu se totiž permanentně lepila smůla. Jordán prožil pár krátkých románků. Po nešťastném rozchodu si dokonce pár dílů užíval s vyzrálou čtyřicítkou. Jeho bujaré období ale skončilo ve chvíli, kdy oplodnil pradlenku Katarínu ze Slovenska..
14.11.2019 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Jordán (29 článků) , Adriana Pešková (20 článků)

Štiplavý dým, dušení a hodiny na balkoně! Vozíčkář Roman (54) popsal ohnivé peklo na Černém Mostě

 
Když vozíčkář Roman Folvarský (54), který žije v jednom z bytů v domě s pečovatelskou službou na Černém Mostě, uléhal se svou manželkou ve středu večer ke spánku, ani ve snu ho nenapadlo, do jaké děsivé noční můry se o pár hodin později probudí. Osmipatrový dům krátce po druhé ráno zachvátily plameny. O život té noci v ohnivém pekle přišla 35letá žena i se svým asistenčním pejskem, v jejímž bytě ve druhém patře začalo hořet. Roman měl ale pověstné štěstí v neštěstí – požár přečkal na balkoně a vyvázl bez úhony. Co se v noci stalo?
14.11.2019 17:35 |

podobné články

Další tragéd podruhé v Talentu: Zoufalý Slovák ničil porotu svým příšerným rapíkem

 
Do show Česko Slovensko má talent se poměrně pravidelně hlásí soutěžící, kteří to zkoušeli už v minulých řadách.
14.11.2019 17:35 |

podobné články

Vlny migrantů se valily už na starověký Řím

 
Stěhování lidí z různých oblastí, národů a civilizačních okruhů se v konečném důsledku nelze vyhnout. Dokládá to historie 'věčného města'.
14.11.2019 17:25 |

podobné články

Tomáš Doležal: Třicet let po převratu? Vytvořme spravedlivější volební systémy

 
Kdyby se do sněmovny zřídil z Česka jediný volební obvod, zamezilo by se různé váze hlasu ve velkých a malých krajích. Osvědčilo se na Slovensku, v Nizozemsku či v Izraeli. Jde o řešení jednoduché, čisté, srozumitelné.
14.11.2019 17:20 |

podobné články

Náklaďák jel příliš rychle, tvrdí svědci děsivé nehody s autobusem: Zemřelo při ní 12 dětí a dospělých

 
Náklaďák jel příliš rychle a byl naložený více, než by měl. Na tom se shodují svědci tragédie v Nitře, kde se srazil autobus vezoucí středoškoláky s nákladním vozem. Lidé, kteří hrůzu viděli na vlastní oči, popsali, co se přesně stalo. Na okamžiky děsu a zoufalství do smrti nezapomenou.
14.11.2019 17:20 |

podobné články

Jiří Paroubek: Mediální hnojomety

 
Když jsem minulý týden v úterý (5.11.) nakráčel do jednací síně Obvodního soudu pro Prahu 5, kde se projednávala moje žaloba na TV Barrandov, byl přítomen jeden novinář z iDnes a venku spořádaně číhal jeho kameraman.
14.11.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3645 článků)