Tak velké bolesti nečekala! Česká zpěvačka leží v nemocnici po náročné operaci

 
Zpěvačka Markéta Poulíčková má za sebou vážnou operaci, kdy jí lékaři museli vyndat celý žlučník. Ačkoli jí známí říkali, že jde v podstatě o banální bezbolestný zákrok, realita je jiná. Takhle operaci Markéta popsala.
03.07.2020 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Poulíčková (64 článků)

„Horší než ebola v Africe.“ Vyděšení Španělé odmítají opustit domovy, i když můžou

 
Podle studie španělské zdravotní pojišťovny se osm procent Španělů domnívá, že budou muset vyhledat psychologickou pomoc, aby se zotavili z traumatu způsobeného koronavirem a omezením pohybu, napsal deník El País. Studie, která pracovala s odpověďmi 1000 respondentů, odhalila, že nouzový stav měl větší emocionální dopad na ženy, osoby mladší 35 let a na ty, kteří již v minulosti potřebovali pomoc psychologa. I když v poslední třetině června přestal ve Španělsku platit nouzový stav, stále existují lidé, kteří vůbec nevycházejí na ulici.
03.07.2020 07:05 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býci musí uzavřít minulost, Kozorohy čeká hříšná láska

 
Je před námi první prázdninový víkend! A co se bude dít tentokrát? V neděli přijde velká síla v podobě Bouřkového úplňku v Kozorohu. Jeho příchod pocítíme již ze začátku víkendu. V lásce je předpovězeno to nejvášnivější, co vůbec můžeme zažít. Hvězdy ale varují před vypočítavostí a bezohledností. Jak se tedy poperete se silou tohoto úplňku? A jaký víkend předurčují hvězdy právě vám? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Aprílové počasí v červenci: Víkend je akorát na koupání, od pondělí bude chladněji

 
První červencový víkend nebude připomínat léto, jaké známe. Ve čtvrtek přes území Česka přejde studená fronta, která tropické teploty srazí ke 25 stupňům. O víkendu to však opět bude na koupání a po víkendu přijde další studená fronta. Zeptali jsme se meteoroložky Dagmar Honsové, na jaké počasí se můžeme o víkendu těšit.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (901 článků)

Korunový multimilionář Leoš Mareš: Rozsah jeho majetku vás zaskočí

 
O moderátoru Leoši Marešovi (44) se ví, že i když má za sebou velmi bouřlivý život, vždy si dokázal vydělat pro obyčejné smrtelníky nepředstavitelné peníze. Inkasoval a zase utratil minimálně desítky milionů korun, ne-li víc. Kolik peněz z toho má uložených v nemovitostech? Čísla vás nejspíš překvapí.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3171 článků)

Nové knihy: Anýž, Simeon a Novák

 
Nabídka knih tohoto týdne obsahuje dvě publikace mapující velmi temné události naší novodobé historie. První popisuje události kolem brutální komunistické vraždy Milady Horákové, ta druhá rekapituluje životní osudy kontroverzního spisovatele Milana Kundery. Kromě nich v nabídce najdeme i knihu Haruki Murakamiho či audioknihu Maigretův první případ od George Simeona.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (100 článků) , Haruki Murakami (36 článků) , Milada Horáková (430 článků) , George George (685 článků)

Alergie na kočky představuje vážný problém, nová vakcína slibuje řešení

 
Máte rádi přítulného kočičího domácího mazlíčka, ale zdravotní problémy vám brání v jeho chovu? Možná se vám blýská na lepší časy.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Munzar (ODS): Paušální daň se vyplatí jen úzké skupině živnostníků

 
Komentář na facebookovém profilu k paušální dani pro OSVČ
03.07.2020 06:35 |

podobné články

Ivanka bojuje o záchranu tváře: Virus zhatil operaci, na cestu do Japonska chybí peníze

 
Slovenka Ivanka Danišová (33) stále bojuje o záchranu své tváře a hlavně svého života. V červnu měla odletět na finální operaci do Japonska, vše však zkomplikoval koronavirus. V listopadu 2019 navíc přišla o jeden z nejdůležitějších implantátů a musela odletět na další neplánovaný zákrok v prosinci 2019. Ten se ukázal jako úspěšný a v dubnu Ivanka pomocí implantátu udělala první oční pohyb. Nyní ji čeká závěrečná operace, jenže kvůli jednomu neplánovanému zákroku navíc Ivance  schází peníze na cestu. Pokud Ivanka neodcestuje, dojde k zničení implantátu a rána bude zdrojem infekcí.
03.07.2020 06:30 |

podobné články

Babiš se ve Varšavě zúčastní summitu premiérů zemí V4

 
Český premiér Andrej Babiš se dnes v Polsku zúčastní summitu předsedů vlád zemí takzvané visegrádské skupiny (V4 - Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko) a formálně předá roční předsednictví tohoto bloku Polsku. Půjde o Babišovu první pracovní zahraniční cestu od začátku pandemie koronaviru v Evropě. Plány ministerského předsedy se nezměnily, přestože se zaměstnanec úřadu české vlády nakazil koronavirem.
03.07.2020 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18698 článků)