Divoká honička na Zlínsku: Zdrogovaného kluka v autě zastavila až pistole

 
Kroměřížští kriminalisté zahájili trestní stíhání proti muži, který na Zlínsku ujížděl před policií centrem města i přes několik vesnic. Obviněný usedl za volant i přes zákaz řízení.
23.01.2019 13:25 |

podobné články

Modelka tvrdila, že má „kompro“ na Trumpa a Putina: Ruští agenti ji odvlekli z letiště

 
Běloruskou modelku Anastasiu Vašukevičovou (21) zatkli v Thajsku a obvinili z prostituce, když ona a její guru Alexander Kirillov (39) nabízeli sexuální kurzy turistům. Ze země ji deportovali do Ruska, kde ji na moskevském letišti ihned násilím zadržela a odvlekla Federální služba bezpečnosti (FSB). Dívka před svou deportací prohlašovala, že zná tajné informace o spolupráci amerického prezidenta Trumpa a Kremlu.
23.01.2019 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Alexander (265 článků)

Smog na severu Moravy trvá: Sousední Polsko je totiž v klidu, má daleko volnější limity

 
Smog stále svírá sever Moravy a Slezsko. Podle odborníků je problém i v tom, že sousední Polsko je daleko benevolentnější. Má dvojnásobné limity pro polétavý prach než my! Vyhlášení smogové situace je u nás při dosažení hranice 100 mikrogramů na m3.
23.01.2019 13:25 |

podobné články

Sněmovna kvůli EU posílila pozici nevládních ekologických organizací

 
Nevládní ekologické organizace zřejmě získají výslovné právo požádat o uložení nápravných nebo preventivních opatření podle zákona o předcházení ekologické újmě, napsala ČTK.
23.01.2019 13:20 |

podobné články

Smůla: Sněmovna odmítla řešit Rusko a Čínu. Ale že se Langšádlová snažila! Podívejte, co vše se dělo

 
Poslanci KDU-ČSL, STAN, TOP 09 a Pirátů se sešli na tiskové konferenci k tématu zřízení komise, která by měla zvažovat vliv autoritářských režimů na vnitřní záležitosti Česka. Podle nich je bezpečnost Česka zanedbanou prioritou. Argumentovali zprávou BIS, ukradenými e-maily i chováním Hradu. Komise by se měla věnovat i dezinformacím, které podle Heleny Langšádlové z TOP 09 stály za spácháním teroristického činu. Leč Sněmovna měla jiné mínění.
23.01.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (237 článků)

Jako mravenci. Číňané vyměnili koleje za šest hodin

 
Tomu se říká efektivita práce. Čínští dělníci zvládli vyměnit během šesti hodin koleje ve městě Si-an. Zhruba tisícovka mužů pracovala z důvodu minimalizace omezení v dopravě přes noc a jak ukazuje časosběrné video, které zveřejnila agentura Reuters, rozhodně nelenili.
23.01.2019 13:20 |

podobné články

Ve špionském příběhu z Prahy si zahraje Pauhofová s Hattie Morahanovou

 
Britská herečka Hattie Morahanová, známá např. z amerického filmu Kráska a zvíře, bude hrát ve špionážním seriálu Bez vědomí s Tatianou Pauhofovou a Davidem Nyklem.
23.01.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David Nykl (1 článek)

Zdanění náhrad je zásah do legitimního očekávání církví, míní ústavní expert

 
Pokud zdanění náhrad církevních restitucí projde legislativním procesem a podepíše je prezident, ocitne se norma podle všeho před Ústavním soudem (ÚS). Počítají s tím předkladatelé i odpůrci normy. Ústavní expert Jan Kysela v této souvislosti připomíná, že v případě přijetí normy by se jednalo o citelný zásah do legitimního očekávání, které církve po schválení restitucí mají.
23.01.2019 13:20 |

podobné články

Fallout 76 je sice propadák, ale zadarmo nebude, ujišťuje hráče vydavatel

 
Bethesda, která stojí za vydáním Falloutu 76, na Twitteru tyto fámy vyvrátila a nadále hodlá kooperační RPG vylepšovat.
23.01.2019 13:20 |

podobné články

Balcarová (Piráti): Kde je chráněna půda, ostatní plocha a stavební pozemky?

 
Projev na 26. schůzi Poslanecké sněmovny 23. ledna 2019 k návrhu zákona, kterým se mění zákon o předcházení ekologické újmě a o její nápravě.
23.01.2019 13:10 |

podobné články