Aprílové počasí v červenci: Víkend je akorát na koupání, od pondělí bude chladněji

 
První červencový víkend nebude připomínat léto, jaké známe. Ve čtvrtek přes území Česka přejde studená fronta, která tropické teploty srazí ke 25 stupňům. O víkendu to však opět bude na koupání a po víkendu přijde další studená fronta. Zeptali jsme se meteoroložky Dagmar Honsové, na jaké počasí se můžeme o víkendu těšit.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (901 článků)

Korunový multimilionář Leoš Mareš: Rozsah jeho majetku vás zaskočí

 
O moderátoru Leoši Marešovi (44) se ví, že i když má za sebou velmi bouřlivý život, vždy si dokázal vydělat pro obyčejné smrtelníky nepředstavitelné peníze. Inkasoval a zase utratil minimálně desítky milionů korun, ne-li víc. Kolik peněz z toho má uložených v nemovitostech? Čísla vás nejspíš překvapí.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3171 článků)

Nové knihy: Anýž, Simeon a Novák

 
Nabídka knih tohoto týdne obsahuje dvě publikace mapující velmi temné události naší novodobé historie. První popisuje události kolem brutální komunistické vraždy Milady Horákové, ta druhá rekapituluje životní osudy kontroverzního spisovatele Milana Kundery. Kromě nich v nabídce najdeme i knihu Haruki Murakamiho či audioknihu Maigretův první případ od George Simeona.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (100 článků) , Haruki Murakami (36 článků) , Milada Horáková (430 článků) , George George (685 článků)

Alergie na kočky představuje vážný problém, nová vakcína slibuje řešení

 
Máte rádi přítulného kočičího domácího mazlíčka, ale zdravotní problémy vám brání v jeho chovu? Možná se vám blýská na lepší časy.
03.07.2020 07:00 |

podobné články

Munzar (ODS): Paušální daň se vyplatí jen úzké skupině živnostníků

 
Komentář na facebookovém profilu k paušální dani pro OSVČ
03.07.2020 06:35 |

podobné články

Ivanka bojuje o záchranu tváře: Virus zhatil operaci, na cestu do Japonska chybí peníze

 
Slovenka Ivanka Danišová (33) stále bojuje o záchranu své tváře a hlavně svého života. V červnu měla odletět na finální operaci do Japonska, vše však zkomplikoval koronavirus. V listopadu 2019 navíc přišla o jeden z nejdůležitějších implantátů a musela odletět na další neplánovaný zákrok v prosinci 2019. Ten se ukázal jako úspěšný a v dubnu Ivanka pomocí implantátu udělala první oční pohyb. Nyní ji čeká závěrečná operace, jenže kvůli jednomu neplánovanému zákroku navíc Ivance  schází peníze na cestu. Pokud Ivanka neodcestuje, dojde k zničení implantátu a rána bude zdrojem infekcí.
03.07.2020 06:30 |

podobné články

Babiš se ve Varšavě zúčastní summitu premiérů zemí V4

 
Český premiér Andrej Babiš se dnes v Polsku zúčastní summitu předsedů vlád zemí takzvané visegrádské skupiny (V4 - Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko) a formálně předá roční předsednictví tohoto bloku Polsku. Půjde o Babišovu první pracovní zahraniční cestu od začátku pandemie koronaviru v Evropě. Plány ministerského předsedy se nezměnily, přestože se zaměstnanec úřadu české vlády nakazil koronavirem.
03.07.2020 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18697 článků)

Milionářka Anastázie (†18) se zabila na motorce: Kamarádi sdíleli fotku těla před kremací!

 
Tragický příběh mladé blogerky známé jako Anastázie Tropitsel obletěl svět. Úspěšná teenagerka měla na sociálních sítích miliony sledujících a před sebou zřejmě zářnou budoucnost, přes svůj nízký věk totiž vydělávala velké peníze. V polovině června však kráska havarovala na motorce na Bali a zemřela. V Indonésii bylo také Nastino tělo zpopelněno a část popela převezli dívčini rodiče do rodného Ruska.
03.07.2020 06:15 |

podobné články

Výbuch v pražských Holešovicích: Někteří lidé přišli o vše. Rozjela se velká sousedská pomoc

 
Výbuch a požár domu v pražských Holešovicích způsobil obrovské neštěstí tamním obyvatelům. Mezi ně patří i pan S., kterému výbuch plynu zcela zdemoloval byt. Přišel takřka o všechno. Věci, které mu zůstaly, se vešly do jedné igelitky a i tu mu museli půjčit ochotní sousedé. Toto neštěstí zvedlo mezi Pražany obrovskou vlnu solidarity. Holešovičtí postiženým nabízejí finanční i materiální pomoc, někteří dokonce neváhali poskytnout své byty.
03.07.2020 06:15 |

podobné články

Lijáky vystřídá slunečný víkend, pak se bouřky vrátí. Sledujte radar Blesku

 
Po čtvrtečním přechodu studené fronty se do střední Evropy rozšíří výběžek vysokého tlaku vzduchu, který slibuje slunečný víkend s letními teplotami. Počasí v Česku bude konečně na koupání – teplota vody se v přírodních nádržích pohybuje nejčastěji mezi 18 až 22 °C a její kvalita je převážně dobrá. Slunečné a teplé počasí ukončí hned v pondělí přechod studené fronty od západu. Na studené frontě se budou opět tvořit místy silné bouřky a přinese přechodné ochlazení až o 10 °C.
03.07.2020 06:15 |

podobné články