Mladý pár jezdí na místa známá z filmů: Jejich fotky jsou naprosto neuvěřitelné

 
Německý pár Robin Lachhein a Judith Schneiderová mají neobvyklý koníček. Obrážejí totiž místa, kde byly natočeny některé scény z jejich oblíbených seriálů a filmů a tam se vyfotí. Jejich fotky však nejsou jen tak ledajaké, na místech se zvěční tak, aby to odpovídalo některé slavné scéně. Mají dokonce i oblečení, které je shodné s herci ve slavných snímcích.
14.07.2020 06:10 |

podobné články

Komentář: Kdo porazí Babiše? Kalousek s knížetem už to nebudou a Piráti nechtějí do party

 
Možná to bude „okurka“ letošního léta. Nejdřív o víkendu ohlásil konec ve Sněmovně bývalý druhý šéf a zakladatel TOP 09 Miroslav Kalousek, načež ho rychle následoval i někdejší první předseda partaje Karel Schwarzenberg. Zatímco „kníže“ to zapíchl kvůli vysokému věku, reputačně toxický Kalousek tím prý chce odšpuntovat spojení opozice. Aby porazila premiéra Andreje Babiše. Otázka je, jestli na to vůbec má.
14.07.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18764 článků) , Karel Schwarzenberg (3917 článků) , Miroslav Kalousek (7055 článků)

„Totálně mě oslepil, pak přišla šílená rána.“ Lukáš vyfotil úder blesku do jihočeského rybníka

 
Česko si s bouřkami užilo v poslední době hned několik vydatných dní, které přidělaly starosti lidem a práci hasičům. Spolu s nimi se na meteorologické jevy chystají ale i takzvaní lovci bouřek, kteří vyrážejí do nebezpečí a doufají ve vzácný úlovek v podobě fotografie blesku nebo jiného podivuhodného útvaru. Jedním takovým snímkem se pochlubil na sociálních sítích i Lukáš Gallo, kterého jsme oslovili, aby nám přiblížil okolnosti vzniku parádní fotky. Pro životní úlovek zamířil k rybníku na jihu Čech.
14.07.2020 06:10 |

podobné články

Dara Rolins odtajnila své příjmy! Z té částky se vám protočí panenky

 
Je krásná, inteligentní, talentovaná… a bohatá. Aby také ne. Kariéra zpěvačky Dary Rolins (47) trvá už téměř čtyřicet let, do povědomí posluchačů se totiž dostala už coby malá slečna. A od té doby si přišla na pořádné jmění. Nejenom díky své hudbě, ale i díky zdařilé sebepropagaci na sociálních sítích. Vydělává peníze, jaké si mnoho lidí ani nedokáže představit: měsíčně si přijde až na milion!
14.07.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2534 článků)

6 archivních perliček ze sportovního života Karla Gotta (✝80): Mistr v plavkách na surfu i dříč v posilovně

 
Karel Gott  (✝80) by v úterý oslavil už 81. narozeniny. Národem milovaný zpěvák loni ještě stihl uspořádat velkolepou oslavu osmdesátin se svými přáteli a kolegy, v říjnu bohužel podlehl akutní leukemii .
14.07.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5766 článků)

Slavná plus size modelka názorně ukazuje, v jakých polohách nejraději kojí

 
Blonďatá modelka Iskra Lawrence  (29) , která před dvěma měsíci porodila svého prvního syna, nyní využívá svého profilu na Instagramu k tipům pro maminky.
14.07.2020 06:00 |

podobné články

„Češi se naučili smrkat,“ raduje se Špaček. Zavrhl nový pozdrav i Hamáčkův svetr

 
Etiketa dostala během koronaviru pořádně na frak. Lidé se museli přizpůsobit jinému pozdravu, drželi se od sebe co nejdál a změny jsme mohli pocítit i v chování obsluhy v restauraci. Když už konečně mohly otevřít. Ačkoliv ne všechny novinky jsou změnami k horšímu, jak poznamenal v rozhovoru pro Blesk Zprávy mistr etikety Ladislav Špaček, stále jsou v koronavirové historii události, nad kterými mu zůstává rozum stát. Nechápe například červený svetr, kterým se profiloval ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), a zdvihnuté obočí má i nad přetrváváním pozdravu loktem. Doporučil pak, jak nabízenou ruku případně odmítnout a jak se „alternativně“ pozdravit.
14.07.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1886 článků)

Jako něžná lesní víla: Berenika Kohoutová se otužovala ve vodě nahoře bez

 
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová  (29) odjela relaxovat na chalupu s kamarádkou a kolegyní Klárou Roučkovou alias Angeé, kterou diváci znají jako choreografku show Tvoje tvář má známý hlas. Obě krásky jsou teď maminkami na plný úvazek, což jim dává značně zabrat. Proto sobě a svým ratolestem dopřály útěk z rušného velkoměsta do přírody, kterou si užívají plnými doušky. Berenika se na čerstvém vzduchu odvázala natolik, že vyrazila do vody bez plavek a při té příležitosti se zvěčnila.
14.07.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (329 článků)

Macků (KDU-ČSL): Město Dačice hospodařilo v loňském roce s přebytkem

 
Dačičtí zastupitelé schválili závěrečný účet za rok 2019, jehož obsahem bylo zhodnocení hospodaření města a jeho zřízených organizací za loňský rok.
14.07.2020 05:45 |

podobné články

Předvečer Gottových narozenin: Dojemný vzkaz od Ivany, dcer a vnoučat! A ochranka u hrobu v pozoru

 
Mít osobní strážce i po smrti? To se nepoštěstí jen tak někomu, ale v případě zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80), který by v úterý oslavil 81. narozeniny, je to nutnost. Ochranka musí hlídat jeho hrob na pražských Malvazinkách, jelikož tam míří stovky fanoušků. Na něm se navíc v pondělí vpodvečer objevil velice osobní vzkaz od Slavíkovy rodiny. Co zesnulému manželovi, otci a dědečkovi vzkázali všichni, kromě Dominiky Gottové (46)?
14.07.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5766 článků) , Dominika Gottová (331 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »