Skandály čtyřicátnice Nicki Minaj: Mládeži nepřístupný klip i láska s odsouzeným násilníkem, pro kterého chtěla uplácet

 
Populární raperka Nicki Minaj dnes slaví 40. narozeniny. Užívá si svého dvouletého syna, kterého má s Kennethem Pettym. Zpěvaččin partner však není žádný svatoušek. Na kontě má totiž znásilnění i vraždu! Minaj kvůli němu chtěla před časem uplatit i jeho bývalou oběť, jak ale uvedl portál BBC, ta peníze od slavné zpěvačky odmítla.
08.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nicki Minaj (242 článků)

Nezodpovědnost? Jiří Krampol (84) je pár dnů venku ze špitálu a už obráží večírky

 
Sama herecká legenda Jiří Krampol (84) moc dobře ví, jak náchylné je její tělo k nemocem, ale sotva se herec vrátil ze špitálu, kde si poležel skoro týden kvůli zánětu průdušek, hned se začal zatěžovat tak, až to vypadá jako riziko. Co na to řekl eXtra.cz? Podívejte se na video.
08.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1014 článků) , Sam Sam (645 článků)

Vítězná Vignerová měla o Nesvačilové od začátku jasno: Je jenom převoznice a pod mou úroveň

 
Modelka Aneta Vignerová (35) možná trochu nečekaně uspěla v boji s herečkou Denisou Nesvačilovou (31) o lásku Petra Kolečka (38). Už v srpnu, kdy milostný trojúhelník praskl, přitom podle zjištění eXtra.cz předpovídala, jak to dopadne. „Je to asi jenom převoznice,“ věštila podle svých přátel.
08.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (207 článků) , Aneta Vignerová (691 článků) , Denisa Nesvačilová (108 článků) , Petra Nesvačilová (79 článků)

Denní horoskop na čtvrtek: Býci na sebe budou hrdí, Štíři požádají partnera o pomoc

 
Naše myšlenky teď směřují k profesním záležitostem, začínáme také rekapitulovat celý rok 2022. Ještě ale počkejte s velkými rozhodnutími. Úplněk v Blížencích nastane krátce po páté hodině ranní. A nejen ten ovlivní dnešní den. Podívejte se, co vám čtvrtek 8. 12. 2022 přináší.
08.12.2022 05:10 |

podobné články

Reportáž z Hlaváku: Z Ukrajiny stále jezdí uprchlíci. Mluvili jsme s lidmi, kteří jim pomáhají přímo na nádraží

 
Na pražském hlavním nádraží potkává fotoreportér eXtra.cz spoustu různých lidí. Jedni tudy jen procházejí při cestování, druzí se tam zdržují, protože nemají kam jít, a další tam pracují. V posledních letech se k nim přidala další skupina - ti, kteří utíkají před nepříznivou situací ve své zemi nebo prostě na Západ za lepším životem. Právě pro ně je tu iniciativa Hlavák - stará se o uprchlíky přicházející do hlavního města a pomáhá jim zajišťovat základní věci. V poslední době se jedná hlavně o Ukrajince.
08.12.2022 05:10 |

podobné články

Laduška z Like Haf bez dechu a v záchvatu křečí: Je na tom zle, jsem strachy bez sebe, řekla eXtra.cz její matka

 
Jak redakce eXtra.cz již informovala, soutěžící Laduška (20) z Like Haf nesnesla tlak, který na ni byl kvůli jejím manévrům s pejskem Tedíkem, a přímo ve vile zkolabovala. Redakce eXtra.cz hovořila s její matkou Ladou Horovou starší. Ta má o ni velký strach a přemýšlí, jestli ji k sesypání nedohnala televize. Odpověděl i zástupce Primy.
08.12.2022 05:10 |

podobné články

Znamení, která nejvíce riskují. Řadíte se mezi ně, nebo raději sázíte na jistotu?

 
Risk je zisk. Toto rčení se v některých případech může rozhodně osvědčit, ale jindy je risk naopak jen zbytečnou ztrátou. Která znamení raději skáčou naprázdno a nepotřebují se držet životních jistot? Najdete se mezi nimi i vy?
08.12.2022 05:00 |

podobné články

Stál, vítal a byl naštvaný. Fiala za ,,šéfování” EU: Uniklo

 
České předsednictví EU slaví úspěchy. Takové věty poslední dny stále častěji slyšíme z úst premiéra Fialy i dalších členů jeho vlády. Ne všichni diplomaté a lidé blízcí vládní koalici takové nadšení sdílí. “Reálné úspěchy, které by Brusel a evropští partneři skutečně viděli a dokázali ocenit nejsou prakticky žádné. Pokud za vlastní úspěchy berou počty vystoupení před kamerami a kategorická prohlášení bez reálného dopadu, pak ano, pak je to úspěch,” konstatuje pro PL významný zdroj z Černínského paláce.
08.12.2022 04:45 |

podobné články

Ministr Baxa: Medaile Artis Bohemiae Amícis pro Miloše Horanského

 
Ministr kultury Martin Baxa udělil medaili Artis Bohemiae Amicis profesoru Miloši Horanskému
08.12.2022 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Horanský (1 článek) , Martin Baxa (141 článků)

Velký partnerský horoskop na prosinec. Blížence potrápí předchozí vztah, Střelce čekají nepříjemné hádky a spory

 
O vztah je potřeba pečovat jako o malou květinku. Musíme ho pravidelně zalévat láskou a porozuměním a dodávat živiny ve formě vášně, náklonnosti a komunikace. Občas se snažíme sebevíc, ale vztah přesto chřadne. Potřeba je totiž snaha z obou stran. Jak se bude dařit ve vztazích jednotlivým znamením? Čekají vás romantické dny, nebo se naopak musíte připravit na hádky a spory?
08.12.2022 02:30 |

podobné články

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »