Pátrání po pohřešované Janě Paurové pokračuje: Podivný nález zaskočil její tetu

 
Kriminalisté stále pátrají po Janě Paurová, která v roce 2013 zmizela. Od té doby ji nikdo neviděl. Podle kriminalistů stále existuje maličká šance, že žena někde žije. "Podle mě žije na Ukrajině," uvedl pro eXtra.cz její manžel Pavel Paur. Kriminalisté z týmu Tempus tento týden začali prohledávat prostory bývalého kamenolomu. Mluvili jsme s Janinou tetou. Ta je přesvědčená, že Jana je určitě po smrti.
22.10.2020 14:45 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Řecko zamezuje vstupu nelegálním imigrantům z Turecka stavbou zdi

 
Řecká vláda po svém pondělním zasedání oznámila, že výrazně rozšíří zábrany podél hranic s Tureckem.
22.10.2020 14:40 |

podobné články

Milan Knížák: Už je to zase tady

 
Policajti mlátí lidi a vláda se nestydí, naopak křičí, jak je to správné. Opozice se nebrání, někdy i přitakává. Stačilo třicet let a už je to zpátky.
22.10.2020 14:40 |

podobné články

Polsko: Postele pro covid? Nejsou už ani židle. A číslo, které zaujme každého Čecha

 
Kromě Česka má problémy s koronavirem i Polsko. Denní přírůstky pozitivně testovaných jsou sice menší. Ale polské nemocnice dle Novinek.cz praskají ve švech a pro pacienty nejen že není lůžko, ale už ani židle. V pátek kvůli tomu zemřel řidič sanitky. A na nedostatek personálu upozorňují i jiné servery. To není vše. Polsko za den otestuje přibližně tolik lidí, kolik Česko. Ale Poláků je mnohem víc než Čechů.
22.10.2020 14:40 |

podobné články

Ital napadl v garážích otce před jeho dětmi: Utekl s nepořízenou, oběť ho ještě vyfotila

 
Tři týdny uniká brněnským kriminalistům neznámý násilník, který v podzemních garážích kvůli penězům surově zaútočil na řidiče, který právě parkoval. Útok navíc přišel před očima vyděšených dětí napadaného. Útočník mluvil italsky.
22.10.2020 14:40 |

podobné články

Konec pátrání po Janě Paurové?! Tým Tempus z místa zmizel, co vyšetřovatelé našli?

 
Po čtyřech dnech konec. Vyšetřovací tým Tempus se od skládky nedaleko Slavětína vypařil jak pára nad hrnecem. Policisté jsou stále tajemní a nechtějí říct, zda se jim podařilo něco najít. Na místě zůstal už jen bagr, aby zarovnal hlínu, kterou za tři dny pátrání vyšetřovatelé vykopali. A bylo jí stoprocentně desítky tun… Našli, co hledali?
22.10.2020 14:40 |

podobné články

Myslel si, že je v dokonalé kondici: Koronavirus režiséra a autora knihy Nouzový stav položil na lopatky

 
Během minulého nouzového stavu chodil sám po pražských ulicích a lovil snímky pro fotografickou knihu, která tuto dobu dokumentovala. Nyní se neprochází, protože zákeřný virus skolil i jeho. Ačkoli je režisérovi a spisovateli Ivanu Fílovi třiašedesát, nečekal, že ho takhle dostane a doslova položí na lopatky.
22.10.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Fíla (18 článků)

EU je od toho, aby vám pomohla, řekla Česku von der Leyenová. A poslala ventilátory

 
Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová na twitteru informovala, že do České republiky zasílá 30 ventilátorů z evropských rezerv a další pomoc již EU připravuje. „EU je tu proto, aby pomáhala,“ prohlásila Leyenová, která je v kontaktu s premiérem Andrejem Babišem.
22.10.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19703 článků)

Hospodářská komora bude příslib bank na vstřícnější přístup k živnostníkům a firmám při posuzování jejich úvěrových závazků monitorovat

 
Bankovní asociace vzala na vědomí požadavek Hospodářské komory na prodloužení splátkového moratoria.
22.10.2020 14:25 |

podobné články

Roman Prymula vysvětluje zavření škol: Byly otevřené chvíli a vyšplhaly se na první místo

 
Jedno z opatření, ze kterých lidé rozhodně nemají radost, je uzavření škol. Někteří musí zůstávat doma se svými malými dětmi a výuka přes internet není zrovna jednoduchá ani pro učitele. Ministr zdravotnictví Roman Prymula v novém videu vysvětlil, proč bylo nutné školy uzavřít.
22.10.2020 14:20 |

podobné články

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »