RECENZE: Karlínský Holmes a Doyle jako Jekyll a Hyde

 
Muzikál Legenda jménem Holmes uvedlo ve čtvrtek ve světové premiéře Hudební divadlo v Karlíně v Praze. Autorem hudby, libreta a písňových textů je Ondřej G. Brzobohatý.
19.10.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (623 článků)

Vznikající koalice v Plzni má první trhliny, SPD navíc podalo žalobu na volby

 
Vznikající koalice hnutí ANO, ODS, lidovců a TOP 09 v Plzni má první trhliny. Uskupení čtyř stran už není zcela jednotné - senátor a zastupitel Lumír Aschenbrenner z ODS má výhrady k podpisu koaliční smlouvu s ANO. Situaci v Plzni navíc kompikuje skutečnost že hnutí SPD podalo žalobu na neplatnost voleb. Pokud by byla úspěšná, mohlo by to výrazně zamíchat složením zastupitelstva.
19.10.2018 16:10 |

podobné články

Generál Muránský: Útočník v Afghánistánu nebyl podezřelý

 
Brigádní generál Štefan Muránský je zástupcem velitele Společného operačního centra, které má na starosti české vojáky v zahraničních misích. V rozhovoru pro Právo popsal okolnosti dalšího útoku v místě, kde se pohybuje Tálibán s podporou místních.
19.10.2018 16:10 |

podobné články

David Rath: Volný pád

 
Asi už nikdo nepochybuje, že ČSSD směřuje k politické nule, tedy volebním výsledkům pod 5%. Volný pád vede logicky k panice v prostoru pro pasažéry. Ministři uzamčení v kokpitu jsou klidní. Spoléhají na své zlaté padáky. Počítají s tím, že se stroj zřítí, ale oni se budou pohodlně vznášet dál v oblacích osobního blahobytu.
19.10.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4453 článků)

Stáli jsme na straně vítězů. Němci, Židé, Maďaři, ohromný zádrhel. Historik Pehr o 28. říjnu bez příkras

 
STO LET REPUBLIKY Národnostní třenice, kříž versus Buddha, mámení bolševikem a důsledky české holubičí povahy… Pětačtyřicet minut o 28. říjnu znělo v podání historika a politologa Michala Pehra nekonvenčně a bez nadbytečné aureoly, která provází stoleté výročí. Připomněl, že toto datum nebylo ke vzniku státu vůbec plánováno, nebýt nečekaného výstřelku, kterým politiky zaskočil horlivý agrárník. Na večerní přednášce v Podbořanech neopomněl akademik Masarykova ústavu zmínit, jak „mnozí zneužívají demokracii a dělají si z ní holubník“. Čtěte, čím se již nemáme nechat vábit a proč se poučit o ostražitosti ke spojencům.
19.10.2018 16:05 |

podobné články

Chcípnete a my půjdeme do nebe! vzkázal Putin. Ale ono toho bylo víc

 
Ruský prezident Vladimir Putin u příležitosti zařazení nové rakety do ruského arzenálu promluvil o mezinárodních vztazích a Donaldu Trumpovi, ale také o vojenských schopnostech Ruska. Zdůraznil, že Rusko by použilo svůj početný nukleární arzenál, jen pokud by samo bylo cílem střel. A pochlubil se také kvalitou ruských zbraní. „Agresor by měl vědět, že odveta je nevyhnutelná a bude zničen,“ přidal Putin varování. O Putinových slovech informoval deník Washington Post.
19.10.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3238 článků) , Donald Trump (4255 článků)

Komunisté za zavřenými dveřmi probírali volební výbuch a jen u nás se dozvíte, co se tam dělo: Odvolávat mě? Na to nemáte páky, soudruzi

 
Velmi dusná atmosféra vládne v KSČM po minulých neuspokojivých volebních výsledcích. V sobotu bude vedení vysvětlovat situaci členům Ústředního výboru. V užším kroužku výkonného výboru ÚV Vojtěch Filip se svými kolegy chystal půdu v pátek. A ParlamentníListy.cz získaly informace, co si komunistické elity za zavřenými dveřmi říkaly.
19.10.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1116 článků)

Samota je škodlivá jako kouření. V Anglii budou na předpis lekce tance pro osamělé

 
Praktičtí lékaři v Anglii mohou lidem, které sužuje osamělost, předepisovat kurzy tance a další společenské aktivity na účet národní zdravotnické služby (NHS).
19.10.2018 16:05 |

podobné články

Collegium 1704 uvede obří barokní partituru, pěvci zaplní katedrálu svatého Víta

 
Collegium 1704 v pondělí uvede co do velikosti obsazení snad největší barokní partituru. Účinkující budou rozmístění po celé katedrále sv. Víta.
19.10.2018 16:05 |

podobné články

Herec z Prciček skoncoval s drogami a alkoholem: Manželka mu divoké časy připomněla jeho nahou fotkou

 
Herec z kultovní komedie Prci, prci, prcičky si našel manželku se stejným smyslem pro humor. Jason Bigs za sebou má doby, kdy pod vlivem návykových látek pořádně řádil. Tomu je už ale naštěstí konec.
19.10.2018 16:05 |

podobné články

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »