Články k osobnosti

Vratislav Mynář

  politik, podnikatel, Předseda SPOZ

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vratislav Mynář »
 

Mynářová vrací úder Soukupovi: Nefňukej, magnáte, vysmála se mu a přidala slova o nulách

 
O moderátorce Alex Mynářové je známo, že má velmi blízký vztah s Milošem Zemanem. Jakmile se do českého exprezidenta obul mediální magnát Jaromír Soukup, manželka někdejšího hradního kancléře Vratislava Mynáře obratem zareagovala. A ve svém vyjádření si rozhodně nebrala servítky. Co přesně ji nadzvedlo ze židle, Mynářová objasnila v rozhovoru pro eXtra.cz. V něm si mimo jiné do svého bývalého šéfa pořádně rýpla. 
30.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků) , Jaromír Soukup (405 článků) , Alex Alex (704 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (300 článků) , Alex Alex (120 článků) , Alex Alex (79 článků) , Alex Alex (25 článků)

Státní zástupce obžaloval bývalého kancléře Mynáře, jde o dotaci na penzion

 
Státní zástupce podal obžalobu na bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře kvůli dotaci na přestavbu penzionu v Osvětimanech. ČTK to řekl mluvčí krajského státního zastupitelství Hynek Olma. Mynáře žalobce obžaloval z dotačního podvodu a z poškozování finančních zájmů Evropské unie. Dotaci 5,99 milionu korun získala Mynářova společnost Clever Management před 13 lety, později úřady konstatovaly, že o peníze žádala neoprávněně. Dotaci firma loni vrátila. Mynář v reakci pro ČTK vyjádřil přesvědčení, že v řízení před soudem bude mít prostor pro svoji obhajobu. Obvinění označil za účelové.
23.04.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1465 článků)

Kolem Vratislava Mynáře se stahují mračna: Policie ho kvůli Osvětimanům žene před soud

 
Nad bývalým hradním kancléřem Vratislavem Mynářem se stahují mračna. Policie ho navrhla obžalovat v souvislosti s dotací pro jeho penzion v Osvětimanech. České televizi to sdělil mluvčí Krajského státního zastupitelství v Brně Hynek Olma. 
03.04.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1465 článků)

Údiv nad rozhovorem Vohralíkové z Hradu. A také s kým. Novinářka vytáhla i částku

 
Moderátorka Jana Bobošíková v pořadu Aby bylo jasno poukázala na rozdílné chování umělců a médií k současnému a k bývalému prezidentovi ČR a k jeho spolupracovníkům. Herec Milan Šteindler před lety natočil parodující video na Miloše Zemana; nyní natočil rozhovor s první dámou Evou Pavlovou. Kancléřka Jana Vohralíková byla přizvána do České televize do první řady tanečního pořadu StarDance. „Česká televize mě nikdy nikam nepozvala,“ ozval se bývalý kancléř Vratislav Mynář. Bobošíková upozornila na rozhovor Vohralíkové, v němž kancléřka pravila, že zdravá společnost stojí na silných neziskovkách, efektivní státní správě a silném podnikatelském sektoru.
28.11.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (145 článků) , Jana Bobošíková (1038 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

Návrat klientelismu na Hrad? Kancelář prezidenta lhala o Vohralíkové, pak příspěvek smazala

 
Tisková kancelář prezidenta republiky Petra Pavla záměrně lhala médiím. Ačkoliv tvrdili, že kancléřka Jana Vohralíková nemá s Asociací vyjednavačů nic společného, jde o očividnou a především lehce prokazatelnou nepravdu. Vrací se na Hrad klientelismus, na který jsme byli zvyklí z dob úřadování exkancléře Vratislava Mynáře? Vše tomu nasvědčuje. Vohralíkovou usvědčily reklamní materiály samotné společnosti, které kolují na sociálních sítích.
11.10.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1465 článků) , Petr Pavel (2890 článků)

Kancléřka Vohralíková dělá z Hradu hnízdo prodejních šmejdů, kritizují experti. Prodejem reklamních kondomů ztrapňuje Pavla

 
Současná hradní kancléřka Jana Vohralíková mnohým připomíná někdejšího kancléře Vratislava Mynáře. Shodli se na tom ve vysílání CNN Prima News komentátoři Petr Kolář a Martin Schmarcz. Zanedlouho se má totiž na Pražském hradě konat akce zvaná Asociace vyjednavačů, kterou spoluzaložila Vohralíková. A právě tato akce může poškodit dobrou pověst prezidenta Petra Pavla i Pražský hrad.
11.10.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (738 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků) , Petr Pavel (2890 článků)

Ve 49 letech náhle zemřel podnikatel Martin Horák: Byl obchodním partnerem Vratislava Mynáře

 
V pouhých devětačtyřiceti letech zemřel podnikatel Martin Horák, dlouholetý obchodní partner bývalého kancléře Vratislava Mynáře (56). Podle webu Neovlivní skonal náhle a nečekaně v Dubaji, okolnosti smrti jsou zatím nejasné.
02.10.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Horák (7 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

Komise na vyšetřování Zemana? „Nesmysl.“ Koalici se to hodí, zametou se jiné věci

 
Desetiletým funkčním obdobím prezidenta Miloše Zemana se možná budou zabývat poslanci. Rádi by totiž vyšetřovali údajné nepravosti, které se na Pražském hradě od roku 2013 do roku 2023 měly dít. Opozice nad tím kroutí hlavou a pochopení pro takový krok nemá ani politolog Lukáš Jelínek. Všichni shodně říkají, že pokud se dělo něco nezákonného, od šetření tu je policie a další orgány. V podobném duchu se pro PL vyjádřil i tehdejší hradní kancléř Vratislav Mynář.
18.09.2023 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

„Dokumenty do Moskvy z Hradu vynášejí“. Řádění Stehlíkové u Jílkové má právní dohru

 
Bývalý kancléř Vratislav Mynář se rozhodl před skončením svého mandátu vést spor s psychiatričkou Džamilou Stehlíkovou. Vadily mu totiž její výroky v pořadu Máte slovo, a tak na ni podal trestní oznámení za křivé nařčení a pomluvu, a to skrze Kancelář prezidenta republiky. Píše o tom iRozhlas.cz, který přináší znění usnesení o odložení celé věci.
20.08.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (198 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

GLOSA: Jsou to amatéři, vysmívá se Zeman týmu Pavla. Za Miloše se ale na Hradě kradlo ve velkém

 
Tým prezidenta Pavla prý tvoří amatéři. Miloš Zeman se ve svém posledním rozhovoru pro CNN Prima News ostře navezl do týmu současné hlavy státu. Mluvilo se o kauze nakonec nejmenovaného soudce Fremra. Podle svých slov měl Zeman informace o sporné minulosti soudce už dávno a nechápe, proč je nynější hradní tým nenašel. Při vědomí několika vážných obvinění jeho bývalého kancléře Vratislava Mynáře by se však jednomu chtělo říct, že ani Miloš Zeman není ve výběru hradních lidí neomylný. V případě Pavlova týmu jde možná o pochybení pracovní, v případě prokázání viny Mynáře ale půjde zřejmě o zpronevěru a rozkrádání hradního majetku, v jednom případě také o zneužívání služeb hradních právníků.
18.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

Další průšvih Vratislava Mynáře: Hrad mu platil právníky v osobním sporu se Stehlíkovou

 
Kontroverze kolem Vratislava Mynáře neberou konce ani téměř půl roku poté, co opustil spolu s Milošem Zemanem Pražský hrad, kde působil jako kancléř. Poté, co vyšlo najevo, že se zřejmě za dobu svého působení pravidelně obohacoval z veřejných peněz, se teď ukázalo, že Hrad podle Českého rozhlasu dokonce platil právníky v jeho osobních sporech. Právníky za téměř čtvrt milionu Mynářovi kancelář zaplatila ve sporu s bývalou ministryní pro lidská práva Džamilou Stehlíkovou. Ta patřila ke dlouhodobým kritikům hradní kanceláře i prezidenta Zemana.
11.08.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (198 článků) , Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

Mynářovy podivné příjmy: Zemanův exkancléř dostal 25 milionů od firmy bez kanceláří

 
Bývalý kancléř exprezidenta Miloše Zemana Vratislav Mynář dostal loni 25 milionů korun od firmy, která nemá kanceláře ani žádné dohledatelné obchodní aktivity. Uvedl to ve svém majetkovém přiznání, píše server  Seznam Zprávy . Podle webu je to nejvyšší příjem, který Mynář za své působení na Hradě vykázal.
21.07.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

Kontroverze a skandály Vratislava Mynáře: Obvinění z dotačního podvodu, skartace citlivých dokumentů či hladové prase

 
Své 56. narozeniny v pátek oslaví bývalý hradní kancléř Vratislav Mynář. Jeho jméno se po řadu let objevovalo na stránkách novin a zpravodajských webů, a to převážně v negativním světle. Kromě notoricky známé absence bezpečnostní prověrky, která je nezbytná pro plnohodnotné vykonávání funkce kancléře, se jméno Vratislava Mynáře objevovalo také v souvislosti s řadou kriminálních kauz. Redakce eXtra.cz připravila jejich shrnutí.
23.06.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1465 článků)

Mynář měl na Hradě vybrat zlato a další cennosti. Je to nenávistná kampaň proti mně, brání se

 
Bývalý hradní kancléř Vratislav Mynář měl prý za svého úřadování vybírat z prezidentského skladu darů zlato, stříbro či vitrážové obrazy. Z luxusní zásobárny, do které jeho podřízení z veřejných prostředků nakoupili cennosti v hodnotě více než 23 milionů, měl Mynář sám vybrat předměty za více než půl milionu. Chybí ovšem jakákoli dokumentace, kde nakonec skončily, informují Seznam Zprávy.
20.06.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1465 článků)

Alex Mynářová si prošla psychickým terorem: Sledovali nás přes kamery, byla jsem z toho zničená, přiznává

 
Moderátorka Alex Mynářová to jako manželka Vratislava Mynáře, bývalého kancléře exprezidenta Miloše Zemana, rozhodně neměla jednoduché. Jedna z těžších životních zkoušek, kterými prošla, se udála před několika měsíci, kdy se její rodina stala terčem projektu umělecké skupiny Ztohoven. 
12.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků) , Alex Alex (704 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (300 článků) , Alex Alex (120 článků) , Alex Alex (79 článků) , Alex Alex (25 článků)

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

 
Prvorozený syn moderátorky Alex Mynářové se narodil v den jejích vlastních narozenin, avšak stalo se tak celý měsíc před plánovaným termínem porodu. Manželka Vratislava Mynáře, bývalého kancléře exprezidenta České republiky Miloše Zemana, v pořadu eXtra Host uvedla, že její nejstarší dítě je dlouhodobě nemocné.
08.06.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků) , Alex Alex (704 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (300 článků) , Alex Alex (120 článků) , Alex Alex (79 článků) , Alex Alex (25 článků)

Velkolepá oslava Alex Mynářové plná kontroverzních osobností: Se Zemanem dorazila celá hradní parta, klíčový muž chyběl

 
Alex Mynářová má za sebou velké jubileum. Ve středu oslavila 40. narozeniny a byla u toho hned celá řada známých tváří. Samozřejmě nemohl chybět Vratislav Mynář (55), s ním však dorazila i prakticky kompletní bývalá parta z Pražského hradu. Mezi gratulanty byl například exprezident Miloš Zeman (78), jeho někdejší poradce Martin Nejedlý (56) či hitmaker František Janeček (78). Jak si Mynářová narozeniny užila a jak oslava proběhla? Nejen o tom se rozpovídala pro eXtra.cz.
26.05.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (449 článků) , Miloš Zeman (28075 článků) , František Janeček (203 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků) , Alex Alex (704 článků) , Alex Martin (14 článků) , Alex Martin (11 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (258 článků) , Alex Alex (300 článků) , Alex Alex (120 článků) , Alex Alex (79 článků) , Alex Alex (25 článků)

Zeman a údajné odposlechy. Pavel chce zbavit Mynáře mlčenlivosti

 
Prezident Petr Pavel je připraven zbavit bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře mlčenlivosti v případu úniku informací. Požádala ho o to Bezpečnostní informační služba (BIS). Prezident to řekl novinářům během dnešní návštěvy Jihlavy. Pavlův předchůdce v čele státu Miloš Zeman podle informací Deníku N a Respektu před odchodem z funkce inspekci BIS odepsal, že svého kancléře v případu vyzrazení tajných informací mlčenlivosti nezbaví. Zabránil tak tomu, aby inspektoři Mynáře vyslechli.
25.05.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků) , Petr Pavel (2890 článků)

Další skandál Mynáře a jeho hochů: Slivovici kupovali ve velkém v autoservisu a za tisíce lahev

 
Skandály kolem bývalého hradního týmu prezidenta Miloše Zemana neberou konce. Zneužívání hradní autodopravy, podezřelé výhody pro odsouzeného a následně omilostněného ředitele Lán Baláka, ale i funkční samopal nalezený v Mynářově penzionu či dva dny v Kataru za sto tisíc korun. To je jen příklad kauz, ke kterým má Mynář co vysvětlovat. Teď je na obzoru další. Hrad kupoval neskutečně předraženou slivovici a medovinu od obchodníka, který měl mít licenci na opravu aut. S informací přišly Seznam zprávy. Vratislav Mynář následně podal eXtra.cz vysvětlení.
20.05.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Vratislav Mynář (1465 článků)

4 tisíce Kč! Dar od Zemana vzbudil vášně

 
Prezident Nejvyššího kontrolního úřadu Miloslav Kala dostal od bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře darem manžetové knoflíčky. Podle některých novinářů lze spekulovat o snaze ovlivnit vyšetřování, které na Hradě probíhalo. „Šéf NKÚ dostal od Mynáře dárek jako katarský emír,“ stojí v titulku. Tomu se vysmál novinář Michal Půr, protože knoflíčky měly cenu necelé 4 tisíce Kč.
15.05.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1465 článků) , Tomu Tomu (380 článků) , Michal Zeman (19 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »