Články k osobnosti

Vojtěch Hájek

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vojtěch Hájek »
 

Pokoš má v sobě pořád kulku z Kajínkovy střelby! Lékař obětí jeho vražd promluvil

 
Jeden měl vystřelené oko a díru v hlavě, druhý ránu v blízkosti srdce! Bratry Juliána a Vojtěcha Pokoše přivezli po střelbě, za niž byl odsouzen Jiří Kajínek, na pokraji smrti. Přežil jen jeden, mluvili ale oba. Lékař Marcel Hájek, který je tehdy ošetřoval, přinesl velmi zajímavé svědectví.
02.06.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (795 článků) , Vojtěch Hájek (3 články)

Hájkův protiútok: Mynář o amnestii vykládá lži, co slyšel na záchodě!

 
Kancléř prezidenta Zemana Vojtěch Mynář prý po měsíčním bádání objevil, jak to je s amnestií bývalého prezidenta Václava Klause. Novinám prozradil, že rozhodnutí mu napsala trojice jeho spolupracovníků. Jeden ze jmenovaných, Klausův vicekancléř Petr Hájek, se proti tomu ozval a obvinil Mynáře, že „lže, jak když Rudé právo tiskne“.
27.04.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9922 článků) , Petr Zeman (332 článků) , Vojtěch Hájek (3 články) , Petr Václav (853 článků) , Václav Vojtěch (108 článků)

Hájkův protiútok: Mynář o amnestii vykládá lži, co slyšel na záchodě!

 
Kancléř prezidenta Zemana Vratislav Mynář prý po měsíčním bádání objevil, jak to je s amnestií bývalého prezidenta Václava Klause. Novinám prozradil, že rozhodnutí mu napsala trojice jeho spolupracovníků. Jeden ze jmenovaných, Klausův vicekancléř Petr Hájek, se proti tomu ozval a obvinil Mynáře, že „lže, jak když Rudé právo tiskne“.
27.04.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9922 článků) , Vratislav Mynář (1105 článků) , Petr Zeman (332 článků) , Vojtěch Hájek (3 články) , Petr Václav (853 článků)
« Předchozí 1 Další »