Články k osobnosti

Vojtěch Dyk

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vojtěch Dyk »
 

Vojta Dyk kráčí ve stopách Brzobohatého: Jako drag queen šokoval vzhledem přerostlé krůty

 
Oblíbený herec a hudebník Vojtěch Dyk umí pořádně překvapit. To předvedl i v jednom z dílů Česko Slovensko má talent, kde všichni zůstali zírat v němém úžasu, zejména pak Jakub Prachař. Tomu Dyk k narozeninám totiž připravil originální dárek, kdy zazpíval coby růžová drag queen a poznal by ho pouze málokdo. 
20.09.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1398 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Ondřej a František Soukupovi o konci Nightworku: Dyka skoro nevzali, za rozpad mohly drogy

 
Hudební skladatel a producent Ondřej Soukup (72) promluvil o založení kapely Nightwork. Téhle skupině, kterou tvořil zpěvák Vojtěch Dyk, zpěvák a hudebník Jakub Prachař, syn Ondřeje František Soukup, muzikant a herec Jan Maxián, basista Radim Genčev a bubeník Ondřej Kollár, totiž zpočátku nikdo nevěřil. Nakonec si je Ondřej vzal pod svá křídla, což bylo nejlepším rozhodnutím, jak zavzpomínal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Tam byl se svým synem Františkem, který promluvil o zániku kapely, za kterým dost možná stály drogy. 
16.08.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (354 článků) , Jakub Prachař (1398 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Jan Maxián (42 článků) , František Soukup (76 článků)

Osudoví muži Tatiany Dykové, která slaví 45: Randila s Liškou, jeden partner ji dokonce týral

 
Herečce Tatianě Dykové je dnes 45 let. Je držitelkou Českého lva a na svém kontě má řadu známých filmových rolí. Po jejím boku se vystřídalo několik mužů. Už pár let žije s Vojtou Dykem, který je o několik let mladší. A jak se jednou Tatiana svěřila pro iDnes, dříve přemýšlela o tom, že je od ní absolutní drzost chodit s mladším mužem.
13.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Dyková (503 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků)

GLOSA: Vojta Dyk o Ukrajincích, v podivném rozhovoru plete páté přes deváté

 
Vojta Dyk je nespokojený s tím, co se ve světě děje. To je jediná koherentní myšlenka, kterou autor článku dokázal pochytit z rozhovoru, který s ním pro Aktuálně.cz vedla moderátorka Linda Bartošová. Dyk kritizoval vše, co mohl. Vyjádřil překvapení nad tím, že lidstvu vládnou psychopati, obavu nad tím, kam se lidská společnost řítí a vyjádřil se i k válce na Ukrajině. Podle něj jsou všichni ve válce špatní. Jakkoliv zpěvák chtěl, aby jeho rozhovor vyzněl, celé to dopadlo poněkud nešťastně.
17.06.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků) , Linda Bartošová (149 článků)

Vojta Dyk překvapil názorem na migraci: Nabralo se hrozně moc ukrajinských spoluobčanů, obává se

 
Slova, která z úst Vojty Dyka čekal málokdo. Oblíbený zpěvák totiž po delší době poskytl rozhovor a hned je z toho poprask. V pořadu Spotlight se totiž pozastavil nad tím, kolik Ukrajinců Česká republika v posledních měsících přijala s otevřenou náručí. Pak přiznal obavy, aby se situace v Česku nezačala podobat té v Německu či Francii. A vysmál se dokonce bývalé německé kancléřce Angele Merkelové. 
15.06.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků) , Angela Merkelová (2846 článků)

Za covidu přestal sledovat zprávy. Ani válka to nezměnila. Umělec o „pravdě“

 
MONITORING „Začínají nás vést lidé psychopatického ražení,“ řekl pro Aktuálně.cz herec a zpěvák Vojta Dyk. S lidmi se dnes snadněji manipuluje, i fakty nepodložený názor během chvíle zblbne davy. Nevýhody internetu převyšují výhody, umělé inteligence se Dyk straní. Sledování médií omezil už během covidu a nevrátil se k tomu ani kvůli probíhající válce na Ukrajině. „Hledat pravdu je složitý,“ zdůvodňuje. I relevantní média se dnes chovají jako bulvární, míní zpěvák.
14.06.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků)

Láska Lucie Bílé má za sebou další náročnou operaci páteře: Radka Filipiho v nemocnici překvapil i zbitý Vémola

 
Přítel Lucie Bílé (57) Radek Filipi (39) musel podstoupit už druhou operaci plotének. Dvojice o tom informovala na sociálních sítích, kde bylo vidět, že Lucie stojí při svém muži v dobrém i zlém. Fitness sportovec už má zákrok za sebou a opět hýří úsměvy. Do nemocnice ho přišel navštívit i jeho kamarád zpěvák Vojtěch Dyk. 
26.05.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2690 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků)

Osobitý styl Vojty Dyka: Sako s křídly sladil s diamantovým náhrdelníkem pro princezny

 
Multifunkční umělec Vojtěch Dyk (37) sice nominaci na Českého lva neproměnil, ale i tak si večer užil více než dost. Na červený koberec dorazil v bílém saku se zlatými křídly na klopách a náhrdelníku za 143 127 korun. V pokročilé hodině ranní ho pak čtenář redakce eXtra.cz zastihl na party, jak popíjí alkohol přímo z lahve a vzhlíží ke své ženě Tatianě, která rozezpívala sál ze židle.
06.03.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků)

Českého lva za nejlepší film získal snímek Il Boemo, má šest ocenění

 
Českého lva za nejlepší celovečerní film roku 2022 získal snímek režiséra Petra Václava Il Boemo o osudech skladatele Josefa Myslivečka. Cenu převzal producent Jan Macola. Postavu Myslivečka ztvárnil Vojtěch Dyk. Na dnešním předávání 30. ročníku Českých lvů v pražském Rudolfinu proměnil film šest z 11 nominací. Uspěl také v kategoriích režie, masky, zvuk, kostýmy a scénografie.
05.03.2023 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků) , Petr Václav (1032 článků)

Příběh zapomenutého skladatele ovládl České lvy: Dykovi k sošce ale nepomohl

 
Il Boemo triumfovalo na Českém lvu. Snímek režiséra Petra Václava mapuje život nedoceněného českého skladatele Josefa Myslivečka, který působil v Itálii, kde krátce dosáhl slávy, po níž ovšem přišel až příliš rychlý skon. Nenaplněná láska a syfilis - tak by se dal popsat jeho pád. V roli vášnivého umělce exceluje herec Vojtěch Dyk, který o ní promluvil v rozhovoru pro eXtra.cz. Sám ale nakonec sošku nezískal.
04.03.2023 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků) , Petr Václav (1032 článků)

Tatiana Dyková v županu, ale elegantně: Herečka na lvech zazářila po boku Vojty Dyka

 
Jednou z hereček, která měla šanci získat sošku Českého lva, byla i Tatiana Dyková (44). Té se daří dostávat mezi nominované celkem pravidelně, cenu si však odnesla zatím pouze jednou, a to roku 2005 s filmem Štěstí. Vítězný pocit si však za roli feťačky Jindry v komedii Jana Prušinovského Grand Prix nezopakuje. Alespoň však dělala podporu svému muži Vojtovi Dykovi, s nímž na předávání dorazila. Jak je zachytili fotografové eXtra.cz, oba jen zářili. 
04.03.2023 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Dyková (503 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Jan Prušinovský (57 článků)

Módní policie Anny Čmuchálkové z Dětí Nagana: Okouzlující Bernášková i Issová a drban Dyk

 
Slavnostní premiéra filmu Děti Nagana se na jednu stranu nesla v duchu elegance, na druhou stranu i nepovedených módních kreací. Červený koberec rozzářily herečky Jana Bernášková (42) a Klára Issová (42), outfit však příliš nevychytal zpěvák Vojta Dyk (37). Na další módní kreace se podívejte v galerii.
23.02.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (197 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Jana Bernášková (132 článků)

Nominace na České lvy 2023 rozdány: Štepán Kozub a Adam Mišík zabojují o sošku

 
Nominace na České lvy jsou rozdány. Nejvíce za rok 2022, celkem 12, získalo psychologické mysteriózní drama Arvéd. Film režiséra Vojtěcha Maška vypráví příběh reálné postavy nacistického kolaboranta a přisluhovače komunistického režimu. S počtem 11 nominací je v těsném závěsu velkofilm Il Boemo Petra Václava znovuobjevující život i dílo nejslavnějšího českého skladatele 18. století Josefa Myslivečka. Osm nominací má na kontě Banger, adrenalinová jízda plná rapu a drog natočená výhradně na iPhone, od režiséra Adama Sedláka. Výsledek prvního kola hlasování svých členů oznámila Česká filmová a televizní akademie (ČFTA).
16.01.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (1032 článků) , Vojtěch Mašek (3 články) , Adam Sedlák (6 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků)

Kde jsou dnes Tři bratři? Dva z nich jsou šťastní tátové. Poslední na lásku ještě čeká

 
Jak se změnili tři bratři ze stejnojmenné pohádky Jana Svěráka? Dva se usadili a jsou z nich dokonce tátové. Představitel nejmladšího bratra Zdeněk Piškula zatím sbírá zkušenosti, Vojta Dyk musel v lásce ke své vyvolené porazit soka a zasloužilý rodič Tomáš Klus redakci eXtra.cz před časem svěřil, jak to má s výchovou svých tří ratolestí.
24.12.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (257 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Tomáš Klus (1196 článků) , Zdeněk Piškula (146 článků) , Zdeněk Svěrák (382 článků)

Vánoční recepty hvězd: Kapří vývar Dyka, lososový krém Rumla či gefilte fiš podle Vacka

 
Zajímá vás, jaké sváteční menu si chystají české celebrity? Herec a zpěvák Vojtěch Dyk (37) nedá dopustit na silný vývar z kapřích hlav, Matouš Ruml (37) zase volí méně tradiční lososový krém a Petr Vacek (57) má rád židovský pokrm gefilte fiš. Své zaručené recepty sdělili exkluzivně pro redakci eXtra.cz.
24.12.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků) , Matouš Ruml (116 článků) , Petr Vacek (86 článků)

Národní muzeum: Ples na kolečkách roztančí muzeum

 
V sobotu 10. prosince 2022 bude Národní muzeum hostit už 4. ročník Plesu na kolečkách. Slavnostní večer, jehož patronem je letos hudebník a herec Vojta Dyk, se uskuteční od 19 hodin v západní dvoraně Historické budovy Národního muzea.
08.12.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (938 článků)

Tragédie během vystoupení Dyka a Prachaře: Přímo za zády se jim oběsil barman

 
Vystoupení kapely Tros Discotequos v podání Vojtěcha Dyka (37), Jakuba Prachaře (39) a Jana Maxiána (39) přerušila v pondělí šokující tragédie. Zatímco hvězdy bavily publikum v divadle La Fabrika, v zákulisí se oběsil pětačtyřicetiletý muž. Ten po sobě zanechal mrazivý vzkaz.
06.12.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1398 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Jan Maxián (42 článků)

Tatiana Dyková překvapila: Vyvedla většinu dětí, manžela Vojtu i exmanžela Pavla

 
Jednu z rolí v novém filmu režiséra Jana Prušinovského Grand Prix hraje Tatiana Dyková (44). Ta všechny přítomné překvapila, když na slavnostní premiéru do pražské Lucerny dorazila nejen ve společnosti svého manžela Vojtěcha Dyka (37), ale i se dvěma ze svých tří synů, Františkem a Cyrilem. 
18.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Dyková (503 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Jan Prušinovský (57 článků)

Outsider a Insider: Tři věci, kvůli kterým si letošního Slavíka zapamatujeme: Potupený Vémola, rozjetý Genzer a vláčný Dyk

 
Tereza Pergnerová neudržela poker face a pod tíhou okamžiku se omluvila nevěrníkovi Karlosovi Vémolovi, Richard Genzer zapil Slavíka víc než Lucie Bílá, která si urvala trůn zpátky, a Vincent Navrátil předvedl, že je aktuálně nejžádanějším zbožím mezi svobodnými mladíky. Karolína a Karen ve svém podcastu nezapomněli ani na Vojtěcha Dyka, který dal letošním Slavíkům poslední tečku. 
14.11.2022 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2690 článků) , Richard Genzer (576 článků) , Tereza Pergnerová (542 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Vincent Navrátil (131 článků) , Karlos Vémola (805 článků)

Vojta Dyk v proslovu elegantně potopil Slavíky: Nic jsem nevydal, a stejně jsem skončil druhý, třeba takhle příště vyhraju, rýpl si

 
Anketa Zlatý slavík je již dlouhé roky tvrdě kritizována za to, že neodměňuje umělce za jejich práci, ale spíš za jejich popularitu. Toho je ostatně důkazem i Vojtěch Dyk, který se umístil jako druhý nejlepší zpěvák, byť za dva poslední roky prakticky nekoncertoval a vydal jen jednu píseň. Sám si toho byl dobře vědom, což dal najevo během děkovné řeči, v níž elegantně a s ironií ťukl do způsobu soutěže. Jeho proslov ocenili jak diváci na sociálních sítích, tak třeba Agáta Hanychová.
13.11.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3617 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »