Články k osobnosti

Vlastimil Harapes

  herec, choreograf, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vlastimil Harapes »
 

Divoký donchuán Vlastimil Harapes: Balil i předsedu národního výboru, vzpomíná Jiří Krampol

 
V polovině května zesnulý baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) byl sice mimořádně zábavným kamarádem a společníkem, i před řadou známých ale skrýval své pravé já. Jenže v jistých kruzích se přece jen vědělo, jak „na tom je“. Herec Jiří Krampol pro eXtra.cz láskyplně zavzpomínal na přítelovy úlety, když hledal lásku na nepravých místech a u nepravých mužů.
03.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Jiří Krampol (1088 článků)

Vlastimil Harapes nenáviděl Květu Fialovou: Odkryla jeho úzkostně střežené soukromí

 
Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) byl sice velice kamarádský člověk, ale jestli něco v životě vnímal jako obrovskou zradu a potupu, bylo to veřejné vyjádření herečky Květy Fialové (†88). Ta o něm ve VIP Prostřeno! bez rozpaků, a hlavně bez toho, že by si to přál, prohlásila, že byl na muže. Neodpustil jí to skoro až do její smrti v roce 2017. „O té ženské se nebudu vůbec bavit,“ sdělil eXtra.cz nasupeně před lety.
31.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (266 článků) , Vlastimil Harapes (199 článků) , Vlasta Fialová (29 článků)

Potoky slz pro Harapese: Bývalá žena Petra Hapky na poslední rozloučení vynesla luxus

 
Zora Ulla Keslerová (73) přijela z Itálie do Česka, aby se naposledy rozloučila se svým dlouholetým kamarádem Vlastimilem Harapesem (†77). Bývalá herečka a modelka nesla jeho náhlý skon velmi těžce. "Byl to nejúžasnější člověk," řekla v slzách bývalá manželka Petra Hapky, která kromě zármutku ukázala, že i při takhle smutné události ví, co znamená slovo styl. 
29.05.2024 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Na pohřbu Vlastimila Harapese chyběla zásadní osoba. Vančurová to zkrátka nezvládla

 
Na pohřbu Vlastimila Harapese (†77) chyběl jemu velice blízký člověk, a to herečka Marta Vančurová (75). Od té doby, co spolu natočili film Den pro mou lásku, se stali nerozlučnými přáteli. Známý taneční mistr jí dokonce hodně pomohl, když onemocněla zákeřnou nemocí. Na posledním rozloučení byla i redakce eXtra.cz.
28.05.2024 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Marta Vančurová (54 článků)

Dojemné rozloučení s Harapesem: Miluju tě, Vlastíku! Srdceryvné vzkazy hereček a smutný Suchý

 
Všestranný umělec Vlastimil Harapes zemřel v 77 letech na rakovinu plic. S národem obdivovaným baletním mistrem se naposledy rozloučili jeho kolegové, přátelé i rodinní příslušníci v Národním divadle, což se neobešlo bez opravdu dojemných momentů. Na místě byla i redakce eXtra.cz. 
27.05.2024 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Smuteční rozloučení s Vlastimilem Harapesem v Národním divadle: Zdrcený Štěpnička, Suchý i Kepka

 
Kolegové, přátelé i rodina se naposledy loučí s hercem a tanečním mistrem Vlastimilem Harapesem (†77). Poslední sbohem se uskutečnilo v pondělí 27. května v Národním divadle, kde měl mnoho let angažmá coby baletní mistr. Na místo dorazilo mnoho zdrcených lidí, mezi nimiž nechyběl ani divadelník Jiří Suchý či herec Ondřej Kepka. Na místě byla také redakce eXtra.cz.
27.05.2024 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Jiří Suchý (307 článků) , Ondřej Kepka (69 článků) , Jiří Štěpnička (68 článků) , Ondřej Suchý (32 článků) , Ondřej Suchý (32 článků)

Loučení s Vlastimilem Harapesem plné nepříjemností: Proslulý tanečník se nevešel do rakve

 
Poslední rozloučení s baletním mistrem a talentovaným tanečníkem Vlastimilem Harapesem (†77) proběhne v pondělí 27. května v prostorách Národního divadla. Rodina však měla problém s Harapesovou velikostí. Podle informací Blesku se tanečník a herec do honosné rakve standardní velikosti nevešel. 
27.05.2024 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Detaily posledního rozloučení s Harapesem: Pieta v Národním divadle i dojemná slova o zesnulé legendě

 
Národní divadlo zveřejnilo parte Vlastimila Harapese (†77), který zemřel 15. května 2024 po těžké nemoci. Poslední rozloučení se slavným baletním mistrem proběhne v pondělí 27. května 2024 ve 12:00. S informací jako první přišel deník Blesk. Možnost rozloučit se budou mít nejen jeho kolegové, ale i příznivci z řad veřejnosti. Prostor Národního divadla bude otevřen již od 11:20, aby smuteční hosté mohli položit květiny a poklonit se u rakve. 
23.05.2024 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Utajené manželství Vlastimila Harapese. Před Zagorovou si vzal hvězdu z Návštěvníků, se Strupkovou přitom měli oba jinou orientaci

 
Vlastimil Harapes (†77) o své orientaci sice nikdy veřejně nemluvil, ale jeho záliba v mužích nešla přehlédnout. I přes svůj osudový vztah s dramatikem Josefem Topolem (†80) byl dvakrát ženatý. Zatímco o zpěvačce Haně Zagorové (†75) všichni věděli, o herečce Eleně Strupkové (75) nikoli. Podle informací Blesku byla přitom právě Elena jeho vůbec první manželka.
20.05.2024 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Josef Topol (29 článků) , Hana Zagorová (752 článků)

Závěť Vlastimila Harapese: Majetek za miliony zdědí neteře a syn nejlepšího kamaráda

 
Vlastimil Harapes (†77), který 15. května podlehl rakovině plic, myslel na to nejhorší. Slavný baletní mistr měl již předem rozhodnuto, co bude s jeho majetkem, až se odebere na věčnost. Deník Blesk přišel s informací, že před svým skonem sepsal poslední vůli, v níž jasně určil, co komu spadne do klína. 
19.05.2024 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Vlastimil Harapes po sobě zanechal obrovský majetek: Dům na Malé Straně i sbírka žehliček

 
Ve středu 15. května celé Česko oblétla smutná zpráva o úmrtí Vlastimila Harapese. Známý baletní mistr a herec podlehl v jedné z pražských nemocnic rakovině plic. Jak informoval deník Blesk, zesnulý umělec po sobě zanechal majetek za miliony včetně unikátní sbírky.
18.05.2024 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Bolestivé manželství s Hanou Zagorovou: Vlastimil Harapes z něj měl doživotní trauma

 
Nedávno zesnulý baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) pečlivě tajil své soukromí, veřejně se ale vědělo, že kdysi tvořil manželský pár s Hanou Zagorovou (†75). I když šlo jen o formální sňatek, oba si z něj odnesli velice bolestivý zážitek, jak řekli například autorovi knihy Naprosto nezbytná Hana Zagorová.
18.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Hana Zagorová (752 článků)

Vlastimil Harapes zkolaboval před domem týden před smrtí: Zdravotní problémy do poslední chvíle tajil

 
Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) špatně dýchal a kašlal, i z toho důvodu byl odvezen do Fakultní nemocnice v Motole. Tam mu lékaři našli nádor, který se nacházel v plicích, a to velmi blízko srdce. I z důvodu umístění nebylo možné mu nádor vyoperovat. Později navíc zjistili, že má metastáze i v dalších orgánech. Poslední chvíle života trávil ve společnosti lidí, kteří tak neměli nejmenší tušení, co se děje, jak píše Blesk.
17.05.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Poslední rozloučení s Vlastimilem Harapesem bude v Národním divadle. Ale až za dva týdny

 
Ve středu oblétla média zpráva o úmrtí Vlastimila Harapese. Baletní mistr a tanečník zemřel ve věku 77 let. Osudným se mu stal nádor na plicích. Jak informoval deník Blesk, poslední rozloučení se uskuteční v Národním divadle. Kvůli provozním důvodům se však bude konat až za dva týdny – v pondělí 27. 5. 
16.05.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Náhlé úmrtí Vlastimila Harapese: Našli mu nádor na plicích, trpěl krutými bolestmi

 
Baletní mistr a tanečník Vlastimil Harapes náhle zemřel ve věku sedmasedmdesáti let. Minulý týden byl přijat v nemocnici, jelikož měl silný kašel, následně mu lékaři našli nádor na plicích. Před náhlou smrtí tanečníka navštívil kněz Jakub Berka (62), který mu podle informací Blesku udělal poslední pomazání. 
16.05.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Uršula Kluková pláče pro Harapese: Baletní mistr se podle ní trápil samotou. Smutní i Jiří Krampol

 
Velkou bolest v srdcích kolegů a přátel zanechal ve středu zesnulý bývalý baletní mistr Vlastimil Harapes, který skonal v 77 letech po krátké a těžké nemoci. Nejen blízká přítelkyně Uršula Kluková jen stěží polyká slzy. „Proč musí tak úžasní lidé odcházet?“ ptala se roztřeseným hlasem pro eXtra.cz.
15.05.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Jiří Krampol (1088 článků) , Uršula Kluková (73 článků)

Zemřel baletní mistr a herec Vlastimil Harapes: Podlehl vážné nemoci, bylo mu 77 let

 
Česko zasáhla smutná zpráva. Na věčnost ve středu 15. května odešel náš nejslavnější tanečník a baletní mistr Vlastimil Harapes. Podlehl těžké nemoci, bylo mu 77 let. Informaci přinesl deník Blesk.
15.05.2024 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Jak vytrhnout velrybě stoličku: Tragická smrt Holého i bolestivé poslední roky slavné režisérky

 
Komedie Jak vytrhnout velrybě stoličku dodnes patří mezi filmy, které svým pozitivním příběhem i radostnými postavami pravidelně dojímají diváky. Jak už to tak ale bývá, realita je jiná. O tom svědčí jak osudy samotných herců, tak i ten, který potkal režisérku Marii Poledňákovou. Její poslední roky života byly spíše utrpením, jak redakci eXtra.cz sdělil herec a baletní mistr Vlastimil Harapes, jenž byl jeden z posledních kamarádů, kteří ji viděli naživu.
25.12.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Marie Poledňáková (177 článků)

Operace mé dcery: Vlastimil Harapes a Jana Šulcová v jedné velké životní zkoušce

 
Stanislav Rudolf v osmdesátých a devadesátých letech dokázal tvořit poutavé čtení pro mladou generaci a jeho úspěchů si všimli i filmaři. Melodramatický příběh Operace mé dcery, ke kterému napsal scénář, trochu vybočuje a není jeho typickou tvorbou. Řeší vztah otce a dcery, která vlastně není jeho.
08.12.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Stanislav Rudolf (14 článků) , Jana Šulcová (222 článků)

Kráska z Panny a netvor: Zdena Studenková zastavila čas, její věk by jí nikdo nehádal

 
Strašidelná pohádka Panna a netvor z dílny Juraje Herze patří mezi klenoty československé tvorby. Do hlavních rolí tehdy režisér obsadil tanečně nadaného Vlastimila Harapese a krásnou Zdenu Studenkovou (68). Slovenská hvězda za tu dobu ušla velkou cestu. Nyní ji fanoušci mohou vídat i v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, jak informovala TV Nova.
09.04.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Zdena Studenková (171 článků) , Juraj Herz (184 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »