Články k osobnosti

Vladko Dobrovodský

  soutěžící reality show vyvolení

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladko Dobrovodský »
 

Do vily VyVolených se díky diváckému hlasování vrací Vladko Dobrovodský! To bude fičák!

 
Kromě fungl nových soutěžících se do letošních VyVolených také přihlásili ti, které už dobře znáte z první řady této kultovní reality show.
23.08.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Fičák Emil, Zvěřina z Václaváku nebo citlivý Vladko? Víme, kdo si zopakuje VyVolené

 
Dnes soutěžily o postup do vily VyVolených hned dvě skupiny. První tvořily tři dívky, z nichž diváci poslali do soutěže Nikol Trojanovou. Tu druhou pánové. A ne zcela neznámí. O postup se utkali Petr Zvěřina, Emil Zajac a Vladko Dobrovodský.
23.08.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků) , Emil Zajac (31 článků)

VyVolený Vladko už je ve vile! Podívejte se na nejslavnější scénu, jak si stříhal vlasy

 
Nikdy neříkej nikdy. Legendární hysterka z Vyvolených Vladko Dobrovodský nechtěl mít po svém vítězství se soutěží již příliš společného. Jenže nakonec obrátil a zamířil znovu do vily. A tohle je důkaz! Přistihli jsme Vladka, jak si to směle kráčí do kamerami ostře střeženého studia, kde diváci opět budou moci sledovat lidské osudy a pravidelnou dávku emocí.
23.08.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Podržte se: Vladko z VyVolených poprvé promluvil o svém milenci. Je to o 23 let starší Španěl!

 
Když vítěz první řady VyVolených Vladko Dobrovodský (34) odjížděl do Španělska, kde sbíral ovoce, uklízel byty, myl nádobí, ale také studoval herectví, nejspíš netušil, že ho tam kromě životních zkušeností čeká také láska. Teď poprvé o svém intimním životě promluvil.
23.08.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

První vítěz VyVolených Vladko chce zpět do vily, v triumf ale nevěří

 
Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale Vladko Dobrovodský to chce zkusit. Miliony, které vyhrál v první sérii reality show VyVolení, jsou dávno pryč a Vladkovi tehdy nepřinesly jen potěšení, jak přiznává. Ve své další vítězství příliš nevěří. Další články k tématu: VIDEO: Podívejte se do Vily VyVolených. Zkušební provoz jistí komparz Tereza Pergnerová otevřeně: Raději tmelím, bez rodiny bych nebyla nic VyVolení s Prachařovou i další Talent. Prima představila podzimní program Pergnerová se vrací, s Prachařovou budou moderovat nové VyVolené Ornella do VyVolených nechce, její matka by to prý pro peníze udělala VIDEO: Vladko návrat zatajil, Wendy ukázala bříško. ExVyVolení jsou tu
23.08.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků) , Tereza Pergnerová (466 článků)

Bude v balíku? Víme, jakou sumu v případě postupu do vily vyinkasuje Vladko Dobrovodský

 
Přemluvit Vladka Dobrovodského, aby se znovu vrátil před kamery a zabojoval o vstup do vily, stálo organizátory celé show velkou námahu.
23.08.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Potvrzení VyVolení: Hysterický Vladko, showman Emil i babeťák Zvěřina!

 
Je to černém na bílém! O možnost dalšího pobytu ve vile VyVolených budou ve čtvrté řadě soutěžit staří známí. Již zítra se na obrazovce objeví Vladko Dobrovodský, Emil Zajac i Petr Zvěřina.
22.08.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků) , Emil Zajac (31 článků)

Vladko bude už zítra bojovat o vstup do vily: Práskl, co dělal do dneška a ukázal, jak řádí v kuchyni

 
Zítřejší volba do vily VyVolených bude soubojem hned tří titánů z legendární první řady. O hlasy a sympatie diváků se popere vítěz první řady Vladko Dobrovodský, jeho někdejší soupeř Petr Zvěřina a bývalý horník Emil Zajac.
22.08.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků) , Emil Zajac (31 článků)

Vladko a Regina: Velký návrat do VyVolených!

 
Tak v tenhle obrat již nikdo nedoufal! Šílenec Vladko Dobrovodský (35), který byl historicky prvním vítězem show VyVolení, se vrátí do vily. To bude tedy pořádný fičák! Podle zdroje z televize se vrátí i šílená striptérka Regina Holásková (35)!
21.08.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků) , Regina Agia (62 článků)

Vladko otočil: Vrací se do VyVolených… a s ním i jeho soupeři z první řady!

 
Reality show VyVolené dostala nečekaný spád. Nové tváře totiž zpestří i soutěžící z premiérové řady včetně vítěze Vladka Dobrovodského!
21.08.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Tak to je pecka: Legendární Vladko se vrací do VyVolených. Známe podrobnosti

 
Je rozhodnuto! Vladko Dobrovodský, vítěz první řady VyVolených, se vrací do stejné reality show, která z něj v roce 2005 udělala milionáře. Tehdy převálcoval soupeře, když od diváků dostal přes 630 tisíc hlasů.
21.08.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Našli jsme VyVoleného Vladka Dobrovodského! Víme, co dnes dělá a jak si žije

 
Díky VyVoleným ho znal celý národ, dnes se ale za to stydí! Vladko Dobrovodský (35) dostal málem infarkt, když se z něj před osmi lety stal milionář. Doufal v zářnou budoucnost, ale nakonec si užil jen pár chvil slávy. Jak žije dnes?
19.08.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VyVolení mají smůlu: Hysterka Vladko poslal z exilu ve Španělsku na Primu drsný vzkaz!

 
Na Primě se v hrozícím průšvihu jménem "VyVolení":http://www.extra.cz/prima-zuri-nejvetsi-tajemstvi-vyvolenych-je-venku-do-vily-miri-samer-issa-handrkoval-se-mesic-kvuli-ostudnemu-honorari-a-neni-sam budou muset obejít bez hysterického gaye Vladka Dobrovodského (35), kterého mají Češi na rozdíl od Věry Patt (47) rádi.
18.08.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků)

Reality show VyVolení je zpět: Kdo trumfne šíleného vítěze Vladka?

 
Televize Prima se po šestileté pauze rozhodla vrátit na televizní obrazovky reality show VyVolení. První řada, ve které vítězství urval šílenec Vladko Dobrovodský, měla neuvěřitelný úspěch. Prima nyní sází na další řadu, od které si slibuje velkou sledovanost. Castingy začínají již zítra.
03.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VIDEO: Vladko návrat zatajil, Wendy ukázala bříško. ExVyVolení jsou tu

 
ExVyVolení, kteří fenomén reality show odstartovali před osmi lety, se symbolicky vrátili na místo činu. Největší hvězdou byl první vítěz Vladko Dobrovodský, který s Petrem Zvěřinou a Emilem Zajacem znovu bojoval o postup do Vily. Speciální Volbu vyhrál s přehledem. Další články k tématu: První vítěz VyVolených Vladko chce zpět do vily, v triumf ale nevěří VIDEO: Podívejte se do Vily VyVolených. Zkušební provoz jistí komparz VyVolení s Prachařovou i další Talent. Prima představila podzimní program Fenomén jsme byli jen my, míní o VyVolených Saša Nikitin
26.07.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (535 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Petr Zvěřina (77 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků) , Emil Zajac (31 článků) , Saša Nikitin (6 článků)

Lucie Bílá, bacha! Tahle mladá provokatérka s hlasem bohyně tě smete ze stolu!

 
Tvářičku má tak líbeznou, že by vedle ní rád usínal i vítěz prvních VyVolených Vladko Dobrovodský. Kromě toho ale Česká Miss 2010 Jitka Válková  (20) dokázala, že i v hrdle má zlato. Kvůli improvizaci ji donutili zazpívat bez doprovodu a Jitka všem vyrazila dech. Lucie Bílá, pozor, tohle bude hodně těžká konkurence!
23.12.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2363 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků) , Jitka Válková (530 článků)

Dobromila v Talentmanii: Oholila si hlavu jako Vladko!

 
Toto tu dlouho nebylo. Když Dobromila Vondrášková (33) z Prahy předstoupila před porotu Talentmanie, nikdo si neuměl představit, co se chystá předvést. To, co udělala, šokovalo nejen porotu, ale i všechny přítomné diváky, kteří se zmohli jen na výkřiky údivu! Před všemi si oholila své dlouhé vlasy a to kvůli prohrané sázce! Podobně se zachoval kdysi Vladko Dobrovodský z VyVolených, pamatujete si?
12.09.2010 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Vladko z VyVolených: Žije ve Španělsku a loví ženy!

 
Na konci roku 2005 Vladko Dobrovodský (32) vyhrál první řadu reality show VyVolení. Jenže pak se po něm postupně slehla zem. Blesk.cz ho našel až v dalekém Španělsku!
27.04.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

S Pohlreichem bude vařit kuchař Vladko z VyVolených, šéf se těší

 
Vladko Dobrovodský je stále zavřený ve vile VyVolených, takže do studia jako host Zdeňka Pohlreicha přijít nemůže. Televize Prima se však rozhodla dát mu příležitost vařit s "šéfem" Zdeňkem Pohlreichem prostřednictvím telemostu. Další články k tématu: VIDEO: Jak Zdeněk Pohlreich učil Terezu Kostkovou metličkovat Bude to jako první sex, těší se Pohlreich na vaření v přímém přenosu TELEVIZIONÁŘ: Ke sporáku! Přichází nová horečka sobotní noci Vladko potvrdil neporazitelnost, z VyVolených vyšplouchl Thomase Štáb pocuchal nervy VyVoleným: Vladko sám odešel a zase se vrátil Regina ve VyVolených končí, dramatický Duel skončil svlékáním
09.02.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků) , Charlie Sheen (467 článků) , Tereza Kostková (760 článků) , Zdeněk Pohlreich (489 článků)

Vladko Dobrovodský: Z prince chuďasem

 
Vítěz prvních VyVolených kupoval ponožky!
07.09.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)