Články k osobnosti

Vladko Dobrovodský

  soutěžící reality show vyvolení

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladko Dobrovodský »
 

Show Jana Krause: Výtečný Čtvrtníček, výborná Dusilová a vyvolený Vladko

 
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání bavič Petr Čtvrtníček, zpěvačka Lenka Dusilová a dvojnásobný vítěz Vladko Dobrovodský.
02.01.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (123 článků) , Petr Čtvrtníček (162 článků) , Jan Kraus (1045 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků)

S maminkou a v celibátu: Víme, jak VyVolený Vladko oslaví vánoční svátky

 
Vítěz první i druhé řady VyVolených Vladko Dobrovodský prožije letošní Vánoce bez svého španělského přítele.
20.12.2013 12:02 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VyVolení Honza a Eva se svlékli v obchoďáku. Ti k sobě po rozchodu se svými láskami ale mají blízko!

 
Už je to pár týdnů, co čtvrtou a zároveň poslední řadu VyVolených zcela nepřekvapivě vyhrál Vladko Dobrovodský , a po ostatních soutěžících jako by se zem slehla. Eva a Honza se ale snaží. Dvojička, která k sobě měla ve vile blízko, spolu dál kuje pikle i na „svobodě“. Dokonce se spolu svlékli do spodního prádla a předvedli vánoční striptýz. Podívejte se na fotky, zda se vám jeden z dvojice zamlouvá!
19.12.2013 08:57 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VyVolený Vladko je bez práce i miliónů a má nervy nadranc: Jak zvládá sexuální půst?

 
Kdekdo by si řekl, že Vladko Dobrovodský, vítěz první i čtvrté řady VyVolených, bude po kapsách nosit balíčky pětitisícovek a utrácet jedna báseň. Jenže je to jinak. „V peněžence mám tři stovky. A výhra mi ještě nedorazila,“ přiznal Super.cz nezaměstnaný Vladko v rozhovoru. Co všechno ještě prozradil? Podívejte se na video.
18.12.2013 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Dvakrát VyVolený Vladko: V běžném životě hysterický nejsem

 
Kuchař Vladko Dobrovodský je jediný Čech, kterému se podařilo dvakrát vyhrát stejnou reality show. Ve videochatu Revue iDNES.cz přiznal, že účast v poslední řadě VyVolených byla náročnější na psychiku, ale přesto to zvládal lépe než před osmi lety. Další články k tématu: VyVolený milionář Vladko: Chci hrát v divadle a pilovat španělštinu VIDEO: Vladko si po osmi letech znovu odnesl miliony z VyVolených Duel VyVolených: cvičák pro psy nepomohl, Vladko drtivě porazil Lucii Vladko potvrdil neporazitelnost, z VyVolených vyšplouchl Thomase První Duel VyVolených: Vladko drtivě porazil prvního soupeře VIDEO: Vladko návrat zatajil, Wendy ukázala bříško. ExVyVolení jsou tu První vítěz VyVolených Vladko chce zpět do vily, v triumf ale nevěří Musím je trochu pofackovat, říká Pergnerová o návratu domů mezi děti
11.12.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Vladko za Vyvolené tvrdě platí: 15 měsíců sexuální abstinence! Sex jen po telefonu

 
Vladko Dobrovodský (35) platí za vítězství ve Vyvolených krutou daň. Kvůli své účasti ve Vile se se svým přítelem totiž již přes rok neviděl! Jak přežívá jejich vztah?
09.12.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VyVolený Vladko promluvil o svém seniorském příteli: Přes rok se neviděli, mají vztah po telefonu

 
Vladko Dobrovodský (35) se stal podruhé vítězem reality show VyVolení a celkově tak posbíral jmění ve výši 16 miliónů korun. V lásce mu ale nejspíš není tolik přáno jako ve hře. Jeho poměr se záhadným starším pánem (58) je přinejmenším podivný.
09.12.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Nezvrtlo se to trošku? Vladko chce darovat své sperma lesbičkám Pavlíně a Mirce

 
Vladko Dobrovodský by se prý díky svým záchvatům deprese nemohl starat o dítě. Na druhou stranu by si ale přál zplodit potomka, který by nesl jeho genetickou výbavu.
03.12.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Šokující přiznání gaye Vladka: Ještě měsíc a jsem „heterák“!

 
Vítěz VyVolených Vladko Dobrovodský dorazil do redakce Blesku i s Pavlínou Zochovou, která skončila druhá. Ač jsou oba jinak orientovaní, líbali se nejen ve vile, ale i u nás na chatu. Pavlína přirostla k Vladkově srdci natolik, že prý je možné, že ho muži přestanou zajímat.
02.12.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků) , Pavlína Zochová (10 článků)

Tohle mu už podruhé pomohlo k miliónům: Z nejšílenějších výstupů hysterického Vladka se vám budou ježit chlupy na těle

 
Jedno mu upřít nelze – Vladko Dobrovodský byl jediným soutěžícím, který vždycky dával naplno najevo každou svou emoci. A právě to možná rozhodlo, že se už podruhé stal vítězem reality show VyVolení. Tu show tam totiž dokázal udělat tak hlasitě, až z toho rezonovaly stěny a vypadával zvuk v portech.
02.12.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Chat s VyVolenými Vladkem a Pavlínou: Gay s lesbičkou předvedli v Blesku pořádnou líbačku!

 
Vítězem VyVolených se stal už podruhé Vladko Dobrovodský. O své pocity a plány se svými miliony se přišel podělit do redakce Blesk.cz, kde s Pavlínou odpovídají na vaše dotazy na chatu. Jejich příchod byl bouřlivý. Sotva rozrazili dveře redakce předvedli obrovskou show. Jako dva roztoužení milenci se na sebe vrhli a ukázali, jak vypadá pořádná líbačka mezi homosexuálem a lesbičkou. Muchlovali se, jako by byli bez sebe několik let. Podívejte se, jak odpovídali na vaše otázky.
01.12.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Tu byste snad ani nepoznali: NeVyVolená pejskařka Lucie umí být za dámu! V krátkých šatech zvládla ukrýt svých 11 kil navíc

 
Lucka Šárovcová nepatřila ve vile k sexbombám, ale spíš k sympatickým pohodářkám, které nezkazí žádnou srandu. Ale i takové to umí vzít za správný konec, když je třeba. Na finále VyVolených, které vyhrál favorizovaný Vladko Dobrovodský, dorazila s čerstvě obarvenými vlasy, bezchybným make-upem a v černých elegantních šatech, jež šikovně schovaly těch 11 kilo, které si Lucka odnesla z vily jako suvenýr.
30.11.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků) , Lucie Šárovcová (8 článků)

Takhle se vyjadřují emoce! Neuvěřitelná gesta, brutální grimasy i pád. Vladko svou výhru prožíval naplno

 
Již několikrát nás Vlado Dobrovodský přesvědčil, že se rozhodně nebojí naplno vyjádřit své emoce. Ve vile to byly především ty negativní, hlavně s Reginou, s níž se potkal již v první řadě, si pili krev. Včera se mu ale jeho souhlas zopakovat si soutěž těžce vyplatil. Podruhé se stal vítězem a odnesl si pět miliónů. Jeho reakce byla taky miliónová.
30.11.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VyVolený milionář Vladko: Chci hrát v divadle a pilovat španělštinu

 
Více než čtyři sta tisíc hlasů zajistilo Vladkovi Dobrovodskému další triumf ve VyVolených. I podruhé dokázal reality show vyhrát, aniž by se musel bát větší konkurence. Výhru pět milionů korun chce investovat do svého dalšího vzdělávání, z profesních snů touží po hraní v divadle. Další články k tématu: VIDEO: Vladko si po osmi letech znovu odnesl miliony z VyVolených
30.11.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VyVolené vyhrál Vladko! Dobrovodský se stal vítězem už podruhé! S eXtra.cz jste sledovali finále online

 
Finále čtvrté řady VyVolených je tady. O výhru v hodnotě 5 milionů bojují "Vladko Dobrovodský":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky (35) a "Pavlína Zochová":http://www.extra.cz/tema/pavlina-zochova (28). Sledujte náš online, navíc máme přímo ve studiu šéfredaktora eXtra.cz Pavla Novotného a o jeho postřehy se s vámi rádi podělíme.
29.11.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků) , Pavel Novotný (564 článků)

VIDEO: Vladko si po osmi letech znovu odnesl miliony z VyVolených

 
Návrat Vladka Dobrovodského do VyVolených řada lidí kritizovala. Vítěz první řady si ale udržel hodně fanoušků a ti ho dovedli k druhému vítězství v této reality show a zisku pěti milionů korun. Ve finále porazil svou kamarádku Pavlínu Zochovou. Další články k tématu: Duel VyVolených: cvičák pro psy nepomohl, Vladko drtivě porazil Lucii Vladko potvrdil neporazitelnost, z VyVolených vyšplouchl Thomase Štáb pocuchal nervy VyVoleným: Vladko sám odešel a zase se vrátil První Duel VyVolených: Vladko drtivě porazil prvního soupeře VIDEO: Vladko návrat zatajil, Wendy ukázala bříško. ExVyVolení jsou tu První vítěz VyVolených Vladko chce zpět do vily, v triumf ale nevěří VyVolený Vladko rok poté: Stále přemýšlím, co dál Vladko dal první VyVolené opět dohromady! VyVolený milionář Vladko: Chci hrát v divadle a pilovat španělštinu
29.11.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků)

Vladko je dvojnásobně VyVolený: Pět milionů však nedostane!

 
Přesně podle očekávání. Reality show vyhrál vítěz první řady soutěže před osmi lety. Vladko Dobrovodský (35) potvrdil roli favorita, ale utrpení, kterému byl pobytem ve Vile podroben tentokrát nevynese ani těch proklamovaných pět milionů. Zato má Páju...
29.11.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Zopakuje se hysterická záchodová scéna? Takhle Vladko před osmi lety neunesl výhru ve VyVolených

 
Až večer vyvrcholí čtvrtá řada VyVolených, pravděpodobně se bude opakovat historie. Ve finále je totiž, stejně jako před osmi lety, Vladko Dobrovodský.
29.11.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Malé finále ve Vile: Král Vladko jede dál, Romana skončila!

 
Padne dnes Vladko? Tuto otázku si určitě pokládali všichni diváci reality show VyVolení. Malé finále mezi Vladkem Dobrovodským a maminou Romanou bylo ve čtvrtek večer pořádně napínavé. Jako vítěz z něj vyšel neohrožený král Vladko, který se v pátek postaví Pavlíně.
28.11.2013 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

VyVolený Vladko k nepoznání: Opravdu měl nešťastné dětství?

 
VyVolený Vladko Dobrovodský je asi nejznámějším a hlavně nejúspěšnějším účastníkem reality show v Česku. Jeho životní příběh, zvláště pak období dětství, je komplikovaný a smutný, nejvíce totiž Vladka trápí jeho vztah s matkou. Nám se podařilo získat další fotky z dětství! Na nich ale příliš utrápeně nevypadá! Kde je tedy pravda?
28.11.2013 05:42 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)