Články k osobnosti

Vladimír Vlček

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimír Vlček »
 

HZS ČR: Novým hasičským generálem byl jmenován Vladimír Vlček

 
Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval v sobotu 28. října 2017 u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu do generálské hodnosti plk. Ing. Vladimíra Vlčka, Ph.D.
29.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Vlček (5 článků) , Miloš Zeman (22982 článků)

Zeman na Pražském hradě jmenoval osm nových generálů

 
Prezident Miloš Zeman dnes u příležitosti státního svátku 28. října jmenoval osm nových generálů. Povýšil například současného ředitele Útvaru rychlého nasazení Libora Lochmana a ředitele moravskoslezských hasičů Vladimíra Vlčka, napsala ČTK.
28.10.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Vlček (5 článků) , Miloš Zeman (22982 článků)

Nová technologie pro přenášení obrazu u PČR

 
V pondělí 21. července byla na tiskové besedě představena zcela nová a v evropském měřítku výjimečná a unikátní technologie pro přenášení obrazu. Besedy se zúčastnili plk. Mgr. Tomáš Kužel, ředitel Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje JUDr. Josef Babka, primátor statutárního města Ostravy Ing. Petr Kajnar a zástupce krajského ředitele Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje plk. Ing. Vladimír Vlček.
23.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Vlček (5 článků) , Petr Kajnar (80 článků) , Tomáš Vlček (6 článků)

Kavan s Laštůvkou v kanceláři předsedy Sněmovny skončili

 
Předseda Poslanecké sněmovny Miloslav Vlček (ČSSD) ve čtvrtek ukončil spolupráci s Janem Kavanem, Vladimírem Laštůvkou i Helenou Opoleckou. Důvodem bylo jejich setkání s členy radikálního hnutí Hamás v pásmu Gazy přes Vlčkův výslovný nesouhlas. Uvedla to mluvčí šéfa Sněmovny Kristýna Landová.
18.06.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kavan (128 článků) , Miloslav Vlček (154 článků) , Vladimír Vlček (5 článků)

Vlček vyhodí Kavana a Laštůvku kvůli schůzce s Hamásem

 
Poradci šéfa Sněmovny Miloslava Vlčka (ČSSD), někdejší poslanci soc. dem. Jan Kavan a Vladimír Laštůvka, zřejmě o své posty přijdou. A to kvůli tomu, že při oficiální návštěvě europarlamentní delegace na Blízkém východě vedené Vlčkem se oba trhli a v rozporu s programem cesty se separátně sešli se zástupci Hamásu, který je na seznamu teroristických organizací.
16.06.2009 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kavan (128 článků) , Miloslav Vlček (154 článků) , Vladimír Vlček (5 článků)
« Předchozí 1 Další »