Články k osobnosti

Vladimir Putin

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimir Putin »
 

Vladimir Putin bude napřesrok kandidovat v prezidentských volbách

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes oznámil, že se ve volbách v březnu 2024 bude opět ucházet o úřad hlavy státu. Informovaly o tom ruské tiskové agentury, prohlášení následně potvrdil Kreml. Prezident tak učinil v rozhovoru s účastníky ceremonie při příležitosti Dne hrdinů vlasti. Jedenasedmdesátiletý Putin je u moci už téměř čtvrt století, nynější mandát mu vyprší v květnu příštího roku.
08.12.2023 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Rusové budou prezidenta volit 17. března; Putin zatím kandidaturu neoznámil, vítězství má ale jisté

 
Prezidentské volby se v Rusku uskuteční 17. března příštího roku, odhlasovala dnes Rada federace, horní komora ruského parlamentu. Prezident Vladimir Putin ještě oficiálně svou kandidaturu neoznámil, ale všeobecně se předpokládá, že se tak stane v příštích dnech.
07.12.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Írán, Emiráty, Saúdská Arábie. Putina čeká hodně jednání

 
Ruský prezident Vladimir Putin odjel na krátkou cestu na Blízký východ, kde bude jednat mimo jiné se saúdskoarabským korunním princem Mohammedem bin Salmánem o těžbě ropy a OPEC+. Setká se také s prezidentem Spojených arabských emirátů Mohammedem bin Zayed Al Nahyanem, který Putina označil za svého „drahého přítele“. Kromě jednání o ropě chce Putin v regionu řešit i konflikt mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás.
06.12.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Vladimir Putin bude dál diktátorem Ruska: Skončí, až najde poslušného nástupce, říká Andor Šándor

 
Ruský prezident Vladimir Putin (71) se vůbec nemusí bát, že by se v prezidentských volbách, jež se konají příští rok, našel „drzoun“, který by ho ohrozil, nebo dokonce porazil. Podle bezpečnostního poradce generála Andora Šándora (66) v čele země zůstane, dokud sám bude chtít. O tomto tématu se odborník rozpovídal v rozhovoru pro redakci eXtra.cz.
05.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Putin nařídil zvýšit počet vojáků o 170 tisíc - prý v reakci na agresivní NATO

 
Ruský prezident Vladimir Putin svým výnosem zvýšil tabulkový počet ruských vojáků skoro o 170 000, uvedla dnes státní agentura TASS s odvoláním na dokument  zveřejněný  na internetové stránce Kremlu. Podle agentury AFP to znamená navýšení počtu míst v armádě o 15 procent.
02.12.2023 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Ruské matky se pořádně zapotí: Vladimir Putin vyžaduje, aby každá žena měla osm dětí

 
Početné rodiny se v Rusku musí stát normou. Přeje si to podle svého posledního projevu prezident Vladimir Putin, který zdůraznil, že velké rodiny musí být základním stavebním kamenem státu. Jeho proslov cituje list Business Insider. Jeho přání přichází v době, kdy Rusko opustil téměř milion lidí a statisíce vojáků zaplatilo v bojích na Ukrajině svým životem.
30.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

To je nápad: „Vezměte Ukrajinu do NATO, válka hned skončí.“

 
Vladimir Putin, ruský prezident, pronesl projev, ve kterém promluvil o ruském světě. Konstatoval, že ruský svět nezahrnuje jen Rusy, ale také Ukrajince a řadu dalších národů. Ve stejném duchu promluvil také moskevský patriarcha Kiril, který varoval příslušníky menšin, že musejí respektovat věci, které ruský národ dělají ruským národem. Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg v této situaci vyjádřil podporu bránícím se Ukrajincům a bývalý americký velvyslanec při NATO, bývalý americký zástupce na Ukrajině, Kurt Volker nabídl cestu, jak válku na Ukrajině rychle ukončit.
29.11.2023 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Bojujeme nejen za svobodu Ruska, ale celého světa, vyhlásil Putin

 
Rusko stojí v čele utváření spravedlivějšího světa. V současnosti bojuje nejen za svou svobodu, ale za svobodu celého světa, řekl ruský prezident Vladimir Putin formou videokonference na Světovém ruském lidovém shromáždění. A zdůraznil, že stabilní světový řád není bez silného Ruska možný. Prohlásil, že „speciální vojenská operace“ na Ukrajině má „národně osvobozující charakter“. „Nikomu nedovolíme, aby Rusko rozdělil,“ řekl Putin.
28.11.2023 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Rusko se vrací jako velmoc a bojuje za svobodu celého světa, hlásí Putin

 
Rusko se vrací, sílí a upevňuje svou svrchovanost jako světová velmoc, prohlásil dnes ruský prezident Vladimir Putin. Dodal, že bez silného Ruska není možný žádný trvalý a stabilní světový řád. „Je to naše země, která je v čele vytváření spravedlivějšího světa,“ řekl dále.
28.11.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Radši 8 kol než pásy. Tanky dneska nejedou

 
Ruský prezident Vladimir Putin obvinil Západ z pokrytectví, které se z jeho pohledu projevuje tím, že na jedné straně podporuje Ukrajince, kteří masakrovali obyvatelstvo na Donbase, a dnes se projevuje stejně, když Západ podporuje Izrael útočící na palestinské civilisty. Pokud jde o situaci na bojišti na Ukrajině, Rusové dál útočí u Avdijivky a Ukrajinci dál vyvíjejí operace na jihu. A jakou roli v jejich počínání hrají tanky? Podle bezpečnostního analytika Nicholase Drummonda jinou, než by se na první pohled mohlo zdát.
24.11.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Putinova tajná jachta objevena. Luxusní plavidlo prozradila prezidentova milenka

 
Vladimir Putin je zřejmě ještě o něco více bohatší, než jsme si mysleli. Šéf ruské opozice Chodorkovskij ohlásil, že našli utajovanou superluxusní jachtu, která říká pane prezidentovi Ruské federace. Svá zjištění zveřejnili opoziční politici na sociální síti X a uvedli i důkazy, které podle nich jasně mluví pro to, že loď patří Putinovi.
23.11.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Vpřed, nebo kulka. Tak prý Rusové postupují u Avdijivky

 
Válka na Ukrajině trvá už 635 dní a momentálně brzdí bojové operace obou stran vytrvalé deště. Ukrajinská strana nikoli poprvé oznámila, že Rusové střílejí ty své vojáky, kteří se pokouší o ústup. Mezitím v samotném Rusku oznámil uvězněný radikální nacionalista Igor Girkin, bývalý příslušník tajných služeb, že hodlá v roce 2024 kandidovat na prezidenta, byť si je prý vědom toho, že dělat něco takového je jako hrát hru s falešnými hráči z Kremlu, kteří předem určili vítěze – Vladimira Putina.
20.11.2023 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků) , Igor Girkin (21 článků)

Rusko po smrti Putina: Nový prezident bude mladší člověk schopný ústupků, míní expert

 
Přestože se Rusko v současnosti nachází v centru světové pozornosti kvůli invazi na Ukrajinu, bývalá světová velmoc se potýká s řadou svých vnitřních problémů. Jednou z nejpalčivějších otázek je pak téma nástupnictví po aktuálním dlouholetém vůdci Vladimiru Putinovi. Že se jeho následníkem stane někdo z výrazně mladší generace, to předpokládá britský historik a politolog Mark Galeotti. Uvedl to v rozhovoru pro server iRozhlas.cz. Jeden z nejvýznamnějších expertů na Rusko promluvil také o možné překvapivé neúčasti Putina v nadcházejících prezidentských volbách.
16.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Šéf NATO: Ukrajina? Je to teď těžké. Ale vytrváme

 
Je to teď těžké, ale v podpoře Ukrajiny musíme vytrvat, apeloval na členy NATO generální tajemník aliance Jens Stoltenberg. Jenže německý ministr obrany Boris Pistoritus oznámil, že Ukrajina pravděpodobně nedostane od EU slíbený jeden milion kusů munice a představitel EU pro zahraniční politiku Josep Borrell prozradil, kde je zakopán pes. A ruský prezident Vladimir Putin podepsal novely zákonů, které přitvrdily kontrolu Kremlu nad průběhem voleb.
15.11.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků) , Boris Boris (53 článků)

Vladimir Putin je mrtvý, tvrdí odborník: Svoje tvrzení podpořil fakty bod po bodu

 
Zdraví Vladimira Putina, prezidenta Ruské federace, je předmětem dalších diskuzí. Rozvířil je americký analytik Jason Jay Smart, který uveřejnil na sociální síti několikabodový seznam. Ten shrnuje pochybné události, které se kolem Putinova zdraví odehrály. Zmiňuje například velmi zvláštní okolnosti, za kterých pronesl svůj projev šéf Národní bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev.
14.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků) , Jason Jason (33 článků) , Jason Jason (25 článků) , Jay Jay (19 článků) , Jay Jay (19 článků) , Jason Jason (25 článků)

Putin se mění před očima. Šéf Kremlu má nápadně oteklé tváře, všímají si Rusové

 
Spekulace o zdraví Vladimira Putina by vydaly na vlastní rubriku. Někdy jsou založené na tvrzení zdrojů z jeho okolí a jejich důvěryhodnost je diskutabilní, jindy si ale prostě jen lidé všimnou, že se prezident Ruské federace výrazně změnil. To je i tento případ, kdy mnoho účtů na sociálních sítích řeší Putinův vzhled. V posledních dnech se totiž objevil na veřejnosti s výrazně oteklými tvářemi.
10.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Van Damme promluvil o setkání s Putinem: Legenda nakopla šéfa Kremlu, nakonec měla i poslední slovo

 
Během úterního galavečera Noc s legendou v pražském klubu SaSaZu, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se hollywoodská herecká legenda Jean-Claude van Damme zmínila i o svém někdejším setkání s ruským vůdcem Vladimirem Putinem. Belgický šampion bojových umění rovněž uvedl, že je rád za to, s kým vším se během svého života seznámil.
09.11.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků) , Claude Claude (49 článků) , Jean Jean (100 článků)

Skutečně zaznělo: Německo potřebuje ruské zdroje, proto musíme odstranit Putina

 
Ekonom Mezinárodního měnového fondu Robin Brooks navrhuje razantní snížení cenového stropu ruské ropy a zemního plynu. To by prý mělo vyvolat finanční krizi, kvůli které by se zhroutil režim Vladimira Putina a Německo by pak mělo přístup k levným úřírodním zdrojům. Podle energetického analytika Javiera Blase je ale potřeba vzít v potaz fakt, že takové sankce dopadnou více na nás samotné. Jde podle něj o jakési „placebo sankce“, které vypadají dobře na papíře, ale jsou slabé a neúčinné.
08.11.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Baba Vanga a její předpověď na příští rok: Atentát na Vladimira Putina nebo zásadní průlom v medicíně

 
Baba Vanga předpověděla, co nás čeká v roce 2024. Bulharská mystička sice zemřela před 26 lety, ale její predikce se stále naplňují. Jak informoval zahraniční web Wio News, v následujícím roce očekává atentát na Putina, ale také průlom v medicíně. Vědci by měli objevit lék na rakovinu. 
08.11.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků)

Žárlivý Putin se bojí, že ho milenka podvede s jeho dvojníkem. Dal mu přísný zákaz se k ní přiblížit

 
Neobvyklému omezení čelí tajemný dvojník ruského prezidenta Vladimira Putina. Podle informací pocházejících z Kremlu má muž, který je vzhledem velmi podobný ruskému vůdci, zakázáno setkávat se s Alinou Kabajevovou, bývalou moderní gymnastkou a údajnou dlouholetou milenkou prezidenta Putina. Důvodem má být její přílišná „náruživost“, jak tvrdí britský list Daily Star. Součástí nařízení je i zákaz setkávání s jejich společnou dcerou.
08.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5204 článků) , Alina Alina (67 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »