Články k osobnosti

Vladimir Putin

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimir Putin »
 

Zemanův poradce jednal v Moskvě s Putinovým mužem. O tématech Nejedlý mlží

 
Martin Nejedlý, poradce prezidenta Miloše Zemana, se vrátil z jednání z Ruska. V Moskvě se setkal s poradcem prezidenta Vladimira Putina Jurijem Ušakovem. Nejedlý to sdělil Deníku N. Podrobnosti ke schůzce nesdělil. Zápis z ní předal ministru zahraničí Tomáši Petříčkovi (ČSSD), který to ČTK potvrdil. Hlavním tématem jednání podle něj byla příprava setkání obou prezidentů.
30.11.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků) , Miloš Zeman (24675 článků)

Tisíce mrtvých v Rusku, Putin mezi lidmi bez roušky. „Přijali jsme opatření,“ tvrdí Kreml

 
Zatímco v Rusku přibývá nakažených koronavirem a úřady už dříve nařídily přísná pravidla pro nošení roušek a ochranných rukavic, záběry ze čtvrteční pracovní návštěvy prezidenta Vladimira Putina ve městě Sarov ukázaly hlavu státu bez ochranných zdravotnických pomůcek a v těsném kontaktu s dalšími lidmi. Mluvčí Kremlu posléze události vysvětloval tak, že při návštěvě byla přijata bezpečnostní opatření. Neupřesnil však jaká, uvedl ruský server Meduza.
29.11.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Další Putinův skandál? Měl zplodit dítě s uklízečkou, z té je teď miliardářka

 
Ruská média přinesla šokující informaci, ze které asi nebude mít radost současný ruský prezident a jeden z nejmocnějších lidí na světě Vladimir Putin (68). Podle nich má nejvýše postavený Rus nemanželskou dceru s bývalou uklízečkou. Ta se navíc v posledních letech podivně rychle vypracovala v miliardářku.
28.11.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Nejedlý bude jednat s lidmi od Putina, Hrad klidní Petříčka: Nejde o vládní záležitosti

 
Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) byl ubezpečen, že prezidentův poradce Martin Nejedlý v Rusku nebude řešit otázky spadající do působnosti vlády, včetně mezivládních konzultací. Napsal to dnes na dotaz ČTK. Nejedlý do Moskvy odletěl ve čtvrtek. Petříček má informace o tom, že se má poradce setkat se zástupci administrativy ruského prezidenta Vladimira Putina.
27.11.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Putin má vážnou nemoc? Šafr pátral. A co ho napadlo, to vás porazí

 
Zpravodajský server Forum24.cz šéfredaktora Pavla Šafra se připojil k odhalením týkajícím se zdraví prezidenta Ruské federace Vladimira Putina. Ten má podle editora Jana Jandourka vykazovat známky „zvláštního“ chování, jako je například listování dokumentů levou rukou. Podle nejnovějších záběrů ruského prezidenta prý hrozí, že trpí smrtelnými chorobami. Ozvali se i další odborníci. Rezignovat by prý měl Putin již v lednu a Šafrův server již rovněž prozradil, kdo může být Putinovým náhradníkem.
27.11.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků) , Pavel Jandourek (12 článků)

Putin chválí ruskou vakcínu, sám se ale očkovat nenechal. A co jeho dcera?

 
Rusko se chlubí tím, že jako první přišlo s účinnou vakcínou proti koronaviru, který způsobuje nemoc covid-19. Očkování látkou známou jako Sputnik V už probíhá, kdo se ale ještě oočkovat nenechal, je prezident Vladimir Putin. Naopak jedna z jeho dcer nemeškala a vakcínu vyzkoušela. Kreml vysvětlil, že jelikož ještě nebyla ukončena finální fáze testování vakcíny, prezident se nemůže nechat oočkovat, uvedla stanice CNN.
26.11.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Jako druhé Sudety. Vítězem je Putin. Diplomat Šarapatka o dopadech války v Karabachu

 
ROZHOVOR „A také americké, ruské, turecké a izraelské… Jaký je v tom rozdíl, čí kulka zabije?“ reaguje na dodávání českých zbraní do Náhorního Karabachu bývalý diplomat a nezávislý poslanec Milan Šarapatka. Podle něj je vítězem konfliktu mezi Arménií a Ázerbájdžánem ruský prezident Vladimir Putin, svět na něj totiž prakticky nereagoval. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také komentuje americké prezidentské volby, v nichž odsoudil tamní média za vedení kampaně proti Donaldu Trumpovi. I česká média prý jasně držela palce demokratům.
21.11.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků) , Donald Trump (5502 článků)

Válka s Ruskem? Strach z Putina. Švédsko leje peníze do armády

 
Švédské království je součástí Evropské unie, ale členem NATO není; o svou obranu se země vždy starala sama. Stávající vláda sociální demokracie se rozhodla razantně zvýšit výdaje na obranu. Ve švédském hlavním městě Stockholmu totiž narůstají obavy z budoucích kroků ruského prezidenta Vladimira Putina.
21.11.2020 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Putinova odveta: Zákaz dovozu potravin z EU a USA pokračuje. A sankce proti 25 Britům

 
Ruský prezident Vladimir Putin prodloužil do konce příštího roku embargo na dovoz potravin ze zemí, které zavedly či podpořily protiruské sankce kvůli anexi ukrajinského poloostrova Krym z roku 2014. Uvedla to dnes agentura Interfax.
21.11.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Koněva do Ruska neposílejte, inspirovalo by to ostatní

 
Bývalý ruský ministr kultury Vladimir Medinskij, který nyní působí jako poradce prezidenta Vladimira Putina, varoval před možností, že by odstraněná pražská socha sovětského maršála Ivana Koněva byla předána Rusku. Takový krok by totiž podle něj mohl inspirovat další východoevropské státy k vývozu sovětských pomníků do Ruska.
12.11.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Ruský exministr se bojí, že by návrat Koněvovy sochy do Ruska posloužil jako příklad vzor

 
Bývalý ruský ministr kultury Vladimir Medinskij, který nyní působí jako poradce prezidenta Vladimira Putina, varoval před možností, že by odstraněná pražská socha sovětského maršála Ivana Koněva byla předána Rusku. Takový krok by totiž podle něj mohl inspirovat další východoevropské státy k vývozu sovětských pomníků do Ruska.
12.11.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Válka o Náhorní Karabach je u konce, oznámil premiér. Dohodu podepsal i Putin

 
Arménský premiér Nikol Pašinjan dnes oznámil, že s prezidenty Ruska a Ázerbájdžánu Vladimirem Putinem a Ilhamem Alijevem podepsal dohodu o ukončení války o Náhorní Karabach. Informovaly o tom agentury Reuters a Interfax. Současné boje o Náhorní Karabach vypukly 27. září a byly nejhorší od 90. let 20. století.
09.11.2020 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Šokující teorie moskevského profesora: Ruský prezident údajně v lednu složí funkci

 
Připravil si půdu pro „věčné“ vládnutí, ale třeba osud chystá pro ruského prezidenta Vladimira Putina (68) jiný scénář. Podle kontroverzního profesora Valerije Solověje (60) se chystá už v lednu svůj úřad ze zdravotních důvodů složit!
07.11.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Rusové trnou strachem o Putina: VÁŽNÁ NEMOC?!

 
Ruský politolog Valerij Solověj (60) je známý pro svoje odvážné předpoklady a dohady. Už v září tvrdil, že se blíží konec vlády ruského prezidenta Vladimira Putina (60). Teď svoje tvrzení konkretizoval – Putin skončí už prý během ledna, podle něj totiž trpí Parkinsonovu chorobou!
07.11.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Putin v lednu skončí jako prezident, tvrdí zahraniční média. Šéf Kremlu má prý parkinsona

 
V zahraničních médiích se začala objevovat zpráva, že ruský prezident Vladimir Putin (68) trpí Parkinsonovou chorobou, kvůli čemuž by mohl rezignovat. Z funkce prezidenta by podle moskevských zdrojů měl odstoupit v lednu.
06.11.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Tak pozor, Erdogane. Arménii může pomoci Rusko

 
Situace v Náhorním Karabachu, kde proti sobě stojí armády Arménie a Ázerbájdžánu, se přiostřuje. Kartami může zamíchat Rusko. Arménský premiér Nikol Pašinjan požádal ruského prezidenta Vladimira Putina o pomoc. A z Ruska přišla odpověď
31.10.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

„Srdečné pozdravy z Kremlu“: 45 ventilátorů darovaných z Ruska musely v USA vyhodit

 
30. března si americký prezident Donald Trump po telefonu postěžoval ruskému protějšku Vladimiru Putinovi, kterak se v USA mocně rozmáhá covid-19 a jak například newyorské nemocnice nemají dost kapacit. O dva dny později už na letišti Johna Fitzgeralda Kennedyho přistál obří Antonov An-124 Ruslan plný vybavení pro nemocnice. Za pár týdnů se však ukázalo, že ventilátory jsou nepoužitelné. Teď americké úřady serveru BuzzFeed News potvrdily, že je zlikvidovaly.
21.10.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků) , Donald Trump (5502 článků) , John Kennedy (109 článků) , John Kennedy (109 článků) , John Kennedy (10 článků)

Putin chtěl prodloužení odzbrojovací dohody s USA. Ty mají zásadní podmínku

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes dal Spojeným státům návrh na prodloužení odzbrojovací dohody o rok bez jakýchkoliv podmínek. USA však něco takového odmítají. „Nepřijatelné,“ ohodnotil návrh bezpečnostní poradce amerického prezidenta Robert O'Brien. Návrh dle něho musí obsahovat závazek ke zmrazení počtu jaderných hlavic.
16.10.2020 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků) , Robert O'Brien (3 články)

Za otravu Navalného trestá EU šest Rusů a výzkumný ústav

 
Evropská unie zveřejnila seznam šesti osob, na něž uvalila sankce za otravu předáka ruské opozice Alexeje Navalného. Jsou mezi nimi lidé z úřadu prezidenta Vladimira Putina či ředitel tajné služby FSB Alexandr Bortnikov. Sankce uvalila i na ruský státní chemický výzkumný ústav. K sankcím proti ruským představitelům se připojila také Velká Británie. Kreml označil nová opatření za úmyslně nepřívětivý krok, který poškozuje vzájemné vztahy. Rusko prý na ně odpoví tak, aby to co nejlépe odpovídalo ruským zájmům.
15.10.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)

Otrava Navalného: EU namířila sankce na blízké muže Putina i šéfa ruské tajné služby

 
Evropská unie dnes zveřejnila seznam šesti osob, na něž uvalila sankce za otravu předáka ruské opozice Alexeje Navalného. Jsou mezi nimi lidé z úřadu prezidenta Vladimira Putina či ředitel tajné služby FSB Alexandr Bortnikov. Sankce uvalila i na ruský státní chemický výzkumný ústav. K sankcím proti ruským představitelům se připojila také Velká Británie. Kreml označil nová opatření za úmyslně nepřívětivý krok, který poškozuje vzájemné vztahy. Rusko prý na ně odpoví tak, aby to co nejlépe odpovídalo ruským zájmům.
15.10.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3516 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »