Články k osobnosti

Vladimír Pospíšil

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimír Pospíšil »
 

Hudebník Ivo Pospíšil: Hudbu, které nevěřím, nehraju

 
V roce 2015 vyšla kniha hudebníka Ivo Pospíšila Příliš pozdě zemřít mladý, kterou napsal spolu s Vladimírem Juráskem. Vzpomíná v ní na doby undergroundu a počátku rokenrolu v Čechách i na kapely DG 307, Classic rock’n’roll Band, Půlnoc nebo Garáž.
07.01.2019 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Pospíšil (5 článků)

Inspekce životního prostředí: Za nelegální uložení více než 50 tisíc tun odpadu pokuta 300 tisíc

 
Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) z oddělení odpadového hospodářství v Olomouci uložili pokutu 300 tisíc korun podnikateli Vladimírovi Pospíšilovi za porušení zákona o odpadech. K provedení úprav bývalé skládky komunálního odpadu v Blatci na Olomoucku použil téměř třikrát více odpadu, než měl povoleno Magistrátem města Olomouce.
26.09.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Pospíšil (5 článků)

Plzeň už má náhradu za Daridu. Ulovila talentovaného reprezentanta

 
Fotbalisté Plzně získali náhradu za záložníka Vladimíra Daridu. Úřadujícího mistra posílí člen širšího reprezentačního kádru Martin Pospíšil z Olomouce.
02.09.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Pospíšil (5 článků)

Knížák varuje: Likvidují národní poklad. Zapojen Pospíšil i úřad Hanákové

 
Bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák v komentáři psaném pro ParlamentníListy.cz upozorňuje na závažná rizika spojená s výběrem nového ředitele NG. Galerie se bez šéfa ocitla poté, co ministryně kultury Alena Hanáková z této funkce odvolala Vladimíra Rösela s odůvodněním, že práci nerozumí. Teď se proslýchá, že by ho měl nahradit Jiří Fajt, před nímž profesor Knížák důrazně varuje.
03.06.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Jiří Pospíšil (2142 článků) , Vladimír Pospíšil (5 článků) , Jiří Pospíšil (2142 článků)

Kometa Brno deklasovala Slavii na jejím ledě 9:5

 
Hokejisté pražské Slavie prohráli v 11. kole extraligy s Kometou Brno vysoko 5:9. Svěřenci kouče Vladimíra Růžičky prohráli sedmý z posledních osmi zápasů, Jihomoravané naproti tomu zaznamenali vůbec poprvé v sezoně více než tři branky v základní hrací době. Za domácí vstřelili po dvou brankách Tomáš Kůrka a junior Tomáš Hertl, v dresu hostí se dvakrát zapsal mezi střelce Tomáš Pospíšil.
14.10.2011 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kůrka (10 článků) , Vladimír Pospíšil (5 článků)
« Předchozí 1 Další »