Články k osobnosti

Vladimír Polák

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimír Polák »
 

Tři tygři v nejodvázanějším rozhovoru: Grupáč, latexové oblečky a slova o frustraci

 
Divadelní uskupení Tři tygři se v posledních letech stalo senzací české komediální scény. Jejich skeče na platformě YouTube jsou natolik populární, že se rozhodli natočit celovečerní film. Snímek s názvem Tři tygři ve filmu: JACKPOT bude mít premiéru 26. května a redakce eXtra.cz měla ještě předtím šanci udělat rozhovor se všemi čtyřmi komiky. Štěpán Kozub, Robin Ferro, Albert Čuba a Vladimír Polák prozradili, zda se na place hádají, jestli se vídají společně i s partnerkami a zda na ně jejich milé žárlí. Nechyběla slova o grupensexu ani o zachraňování galaxie!
11.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polák (5 článků) , Albert Čuba (5 článků) , Vladimír Polák (1 článek) , Štěpán Kozub (55 článků)

NDM: Šťastni ve třech – rozverná komedie plná skvělých ostravských herců

 
Po více než šedesáti letech se na repertoár souboru činohry NDM vrací jeden z nejslavnějších a nejúspěšnějších francouzských komediografů 19. století Eugene Labiche. Jeho bláznivý vaudeville Šťastni ve třech uvádí soubor činohry v režii Janusze Klimszy. V rozverné francouzské komedii, plné nečekaných situací a překvapení, se můžete těšit na Vladimíra Poláka, Ladu Bělaškovou, Roberta Fintu, Petra Housku, Petru Lorencovou, Davida Viktoru, Izabelu Firlovou a Miroslavu Georgievovou.
22.01.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polák (5 článků) , Petra Lorencová (4 články) , Petr Polák (143 článků) , Petr Polák (96 článků)

Okradený majitel veterána: Zloději zaplatím, když ho vrátí!

 
Taková škoda! Motocykl Jawa 175 Special z roku 1935 ukradl neznámý zloděj. Vzal ho Vladimíru Polákovi z Pardubic po rozbití výlohy prodejny autolaků, kde byl veterán vystavený.
12.01.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polák (5 článků)

Volyňský Čech se vrátil už v roce 1947, letos se za rodinou na Ukrajinu poprvé nedostal

 
V roce 1947 se vrátil do původní domoviny z ukrajinského Dubna volyňský Čech Vladimír Polák, nyní žijící v Hněvotíně na Olomoucku. Tehdy desetiletý chlapec se vydal na dlouhou cestu společně s matkou, která byla vdovou po Antonínu Polákovi, příslušníkovi 1. československé samostatné brigády v Sovětském svazu pod vedením Ludvíka Svobody.
15.09.2014 03:30 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Svoboda (104 článků) , Vladimír Čech (161 článků) , Vladimír Čech (162 článků) , Vladimír Polák (5 článků) , Antonín Svoboda (7 článků)

Vladimír Polák z Komedie omylů: Fanoušci na naši počest nedemolují vlaky

 
Na Pražský hrad se tento týden vrátila Komedie omylů, v níž se sešli herci z různých ostravských divadel a která se loni těšila velké přízni diváků i kritiky. Jako Dromio efeský v ní exceluje Vladimír Polák z Národního divadla moravskoslezského (NDM).
28.07.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polák (5 článků)
« Předchozí 1 Další »