Články k osobnosti

Vladimír Dryml

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimír Dryml »
 

Nekalé hry. Maláčová je horší než Poche. Protekční dítě Dienstbiera a Špidly. A navíc feministka, důchodci ji nezajímají. Šéf Seniorů ČR a exčlen ČSSD nahlíží pod pokličku urychleného výběru budoucí ministryně

 
ROZHOVOR Politici by si měli uvědomit, že i oni se jednou stanou seniory. Jana Maláčová, která bude jmenována novou ministryní práce a sociálních věcí, není tou, která by hájila zájmy důchodců. Tak to vidí prezident spolku Senioři České republiky a bývalý senátor Vladimír Dryml. Pro ParlamentníListy.cz také vysvětluje, v jak nelehké situaci se nacházejí někteří tuzemští důchodci.
28.07.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Hejtman Netolický: Aktivní život seniorů je potřeba podporovat

 
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický jednal s prezidentem spolku Senioři České republiky, bývalým senátorem Vladimírem Drymlem a předsedou krajské organizace Emilem Eflerem.
10.06.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Vladimír Dryml: Rada seniorů ČR již nehovoří za téměř třicet tisíc členů Seniorů ČR

 
Nejsilnější seniorská organizace Senioři ČR vystupuje z Rady seniorů ČR.
14.03.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Exsenátor Vladimír Dryml jednal za seniory s premiérem Babišem

 
Zvyšování důchodů, osvobození od koncesionářských poplatků či jízdné ve vlacích zdarma pro seniory. To jsou hlavní témata, které dnes probralo vedení svazu Senioři ČR s premiérem Andrejem Babišem.
01.02.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15461 článků) , Vladimír Dryml (287 článků)

Vladimír Dryml: Svaz Senioři ČR hlasuje pro Miloše Zemana

 
Svaz Senioři ČR má jasného kandidáta - Miloše Zemana.
12.01.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků) , Miloš Zeman (22287 článků)

Dryml: Konec zneužívání důchodců

 
Dne 8.11.2017 proběhla ve velkém sále pražského magistrátu v Praze celostátní konference nejstarší a největší/ více než 25 tisíc členů/organizace důchodců na území ČR. Více než 160 delegátů zhodnotilo práci Svazu za poslední 4 roky, schválilo nové stanovy a zvolilo nové vedení Svazu. Předsedou se stal MUDr. Vladimír Dryml.
10.11.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Úsvit-NK: Doktoři odhalují korupci. Hejtman Franc měl dávno skočit. Jde o stamiliony. Je v tom ČSSD a ODS

 
V pondělí 3. října se uskutečnila tisková konference kandidátů Úsvitu do Královéhradeckého zastupitelstva poslance MUDr. Jiřího Štětiny a bývalého ředitele nemocnice ve Vrchlabí MUDr. Vladimíra Drymla k situaci po zásahu policie na hejtmanství kvůli nemocnici Náchod.
03.10.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Exsenátor Dryml už nevede vrchlabskou nemocnici

 
Někdejší senátor Vladimír Dryml skončil v čele Česko-německé horské nemocnice Krkonoše ve Vrchlabí. Novinkám to potvrdila mluvčí nemocnice Dagmar Pecinová.
15.03.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Nemocnice exsenátora Drymla odmítá vyšetřit pacienty VZP. Prý kvůli dluhům

 
Soukromá Česko-německá horská nemocnice ve Vrchlabí na Trutnovsku od pondělní 21. září zastavuje plánované operace a vyšetření pojištěnců VZP. Podle ředitele a bývalého senátora Vladimíra Drymla dluží pojišťovna více než 20 milionů korun za prokázanou zdravotní péči. VZP uvedla, že vůči nemocnici nemá žádné finanční závazky, ale je připravena jednat.
18.09.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Nemocnice Vrchlabí zastaví operace a vyšetření klientů VZP

 
Česko-německá horská nemocnice ve Vrchlabí na Trutnovsku od 21. září zastavuje plánované operace a vyšetření pojištěnců Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). VZP dluží vrchlabské nemocnici více než 20 miliónů korun za prokázanou zdravotní péči. Uvedl to ředitel nemocnice ve Vrchlabí Vladimír Dryml. Pojišťovna jakékoliv dluhy vůči nemocnici odmítá.
18.09.2015 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Dryml: Budeme sledovat dotování prodělečných nemocnic?

 
Česko-německá horská nemocnice Krkonoše podala v loňském roce stížnost na Královéhradecký kraj do Bruselu i na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pro podezření na neprůhledné a skryté dotování prodělečných nemocnic Královéhradeckého kraje, zejména platů jejich zaměstnanců, které je podle názoru bývalého senátora Vladimíra Drymla, který je zároveň ředitelem vrchlabské nemocnice, diskriminační a v rozporu s pravidly EU i volné hospodářské soutěže.
03.06.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Nemají nárok. Poslanec se proti pokutě od kolegů nemůže odvolávat k soudu

 
Bývalý senátor Vladimír Dryml neuspěl se svou stížností k Ústavnímu soudu (ÚS), ve které se domáhal přezkoumání pokuty 20 tisíc korun, kterou dostal v disciplinárním řízení od orgánů Senátu. Podle ÚS má zákonodárce možnost si vybrat, zda jeho přestupek bude projednán běžně jako u každého jiného občana, nebo zda věc předloží disciplinárnímu orgánu parlamentu. V druhém případě pak ale nemá nárok na to, aby se v případě nesouhlasu s trestem obracel na soud.
20.01.2015 11:27 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Dryml se brání útokem na média: Omluvenku jsem Janouškovi nevystavoval

 
Ředitel krkonošské nemocnice a bývalý senátor za ČSSD i SPO Vladimír Dryml se brání, že žádnou omluvenku Romanu Janouškovi, která by blokovala jeho nástup do vězení, nevystavoval. Pravda je, že byl Janoušek v nemocnici ošetřován a na tom Dryml nevidí nic špatného. Zároveň prohlašuje, že se média snaží odlákat pozornost od podstatnějších věcí. Zprávu přináší server Lidovky.cz.
14.11.2014 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Janoušek zatím nemusí do basy, protože sehnal omluvenku od známého lékaře. Hádejte kterého

 
Politický podnikatel Roman Janoušek má v ruce lékařskou zprávu, která jej může ochránit před vězením. Lidové noviny uvádějí, že pravomocně odsouzený lobbista získal důležitý dokument od bývalého senátora a lékaře Vladimíra Drymla. Podle nálezu lékařů by měl totiž Janoušek před nástupem do vězení podstoupit operační zákrok a vyléčit se.
12.11.2014 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

ANKETA: Janouškovi pomáhá Dryml! Do vězení jen tak nepůjde

 
Lobbista Roman Janoušek má potvrzení, že potřebuje operaci. To dostane přímo od ředitele nemocnice. Jejím šéfem je bývalý senátor Vladimír Dryml. Janoušek tak nejspíš bude žádat o odklad nástupu do vězení.
12.11.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Janoušek má od exsenátora Drymla potvrzení, že potřebuje operaci

 
Lobbista Roman Janoušek, odsouzený na čtyři a půl roku vězení za úmyslné sražení ženy autem, se může ochránit před vězením. Má totiž lékařskou zprávu, ve které se doporučuje, aby před nástupem do vězení podstoupil operaci. Pod dokumentem je podepsaný bývalý senátor Vladimír Dryml, který šéfuje nemocnici ve Vrchlabí. Uvedly to Lidové noviny. O odkladu nástupu ale bude rozhodovat soud.
12.11.2014 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Janoušek do vězení nejde, pomohl mu Dryml

 
Roman Janoušek odsouzený na čtyři a půl roku do vězení za dopravní nehodu, do vězení zatím nenastoupí. Pomohl mu lékařský posudek, který mu napsal ředitel nemocnice ve Vrchlabí a bývalý senátor Vladimír Dryml. Na případ upozornily Lidové noviny.
12.11.2014 09:21 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Janoušek strávil víkend v nemocnici senátora Drymla

 
Lobbista Roman Janoušek byl podle informací Práva v uplynulých dnech hospitalizován na jednotce intenzivní péče ve vrchlabské Česko-německé horské nemocnici Krkonoše. Ředitel nemocnice, senátor Vladimír Dryml to odmítl potvrdit a není ani jasné, s jakými potížemi se Janoušek do péče lékařů uchýlil.
09.10.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Senátor Dryml: Sobotka, Němeček a Babiš by se měli přestat napadat přes média

 
Senátor MUDr. Vladimír Dryml senátní obvod Hradec Králové) má plnou důvěru v objektivnost auditů dělaných na žádost Evropské komise. Odsuzuje veškeré útoky představitelů vlády, kteří se snaží využít předvolebního času, a politizovat celý problém.
02.10.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Dryml neví, jak by na sebe upozornil, reaguje Štěch na ostrá slova senátora

 
Z PROFILŮ Předseda Senátu Milan Štěch se v odpovědi čtenáři ParlamentníchListů.cz vyjádřil ke kritice, kterou ho počastoval senátor Vladimír Dryml. Tomu se nelíbilo, že šéf horní komory Parlamentu předem do médií oznamuje výsledek hlasování. Podle Štěcha ale Dryml jen hledá způsob, jak by k sobě přitáhl pozornost veřejnosti.
27.08.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (753 článků) , Vladimír Dryml (287 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »